Denon PMA-1520 AE Entegre Amplifikatör - Gümüş

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Garanti : 2 yıl
Ses Seviyesi Kontrolü : Hassas Ayarlama için Yüksek Kaliteli Ses Seviyesi Kontrolü
Ürün Tipi : Amplifikatör/Receiver
SES GÜCÜ
Ses Seviyesi Kontrolü Hassas Ayarlama için Yüksek Kaliteli Ses Seviyesi Kontrolü
Ürün Tipi Amplifikatör/Receiver
GARANTİ
GARANTİ 2 yıl
Açıklama
Model Kodu PMA-1520 AE
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
ÖZELLİKLER - PMA-1520AE

İleri UHC-MOS single push-pull çıkış devresi sayesinde farklı müzik kaynaklarından zengin ses

PMA-1520AE’nin yeniden modellenen ileri UHC-MOS Single Push-Pull devresi veya sızıntı önleyen ikiz transformatörleri, Denon’un ünlü 2-kanallı ürünlerini daima geliştirecek yollar bulduğunun kanıtı. Precision Direct Mechanical Ground Construction vibrasyonu baskılayarak çıkış sinyali üzerindeki ters etkileri en aza indiriyor. Başlıca vibrasyon kaynaklarından olan güç transformatörü, vibrasyona dayanıklı çeşitli malzemeler ve radyatör sabitleyici kullanılarak “yüzer” şekilde monte edildi. Aynı zamanda analog ve dijital devreler için farklı güç kaynaklarına sahip. Birbirinden bağımsız bloklara ve geniş yüksek dereceli ses seviyesi potansiyometreye sahip şase yapımı, parçalar arasındaki istenmeyen parazitin ve dışardan gelen sesin daha da önüne geçiyor. Kullanılan tüm malzemeler Denon’un ünlü olduğu yüksek ses kalitesini sunmak için özenle seçildi. Yüksek performanslı phono ekolayzırı PMA-1520AE’yi aynı zamanda vinil severler için de en iyi tercih haline getiriyor. Her şey üzerinde Denon logosu işlenmiş olan kalın alüminyum bir ön panel tarafından korunuyor.

Yeni ve Güncellenmiş Özellikler:

Yeni tip MOS FET transistörlü ileri Ultra-Hight Current (UHC)-MOS Single Push-Pull Devresi

Sızıntı-önleyici ikiz transformatör

Hassas ayarlama için yüksek kaliteli ses seviyesi kontrolü

Yüksek performanslı phono ekolayzır

Yüksek ses kalitesi için özenle seçilmiş parçalar

 Denon PMA-1520 AE Entegre Amplifikatör - Gümüş

Denon PMA-1520 AE Entegre Amplifikatör - Gümüş yorumları

Denon PMA-1520 AE Entegre Amplifikatör - Gümüş
Çok İyi (14)
70%
İyi (2)
10%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
10%
Kötü (1)
5%
Çok Kötü (1)
5%

4.4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor