Dewalt DW625E El Frezeri

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Çikiş Gücü : 1400 Watt
El/kol Titreşimi : 3.1 m/s²
Garanti : 2 Yıl
Giriş Gücü : 2000 Watt
Ses Basinci : 93 dB(A)
Ürün Özellikleri:
ÇIKIŞ GÜCÜ 1400 Watt
EL/KOL TİTREŞİMİ 3.1 m/s²
Garanti 2 Yıl
GİRİŞ GÜCÜ 2000 Watt
SES BASINCI 93 dB(A)
UZUNLUK 290 mm
YÜKSEKLİK 295 mm
Yüksüz Hızı 8000-20000 dev/dak
Açıklama
Yumuşak ilk hareket, özellikle böylesine güçlü bir frezede iş başlangıcındaki hızlı dönmenin frezeleme hassaslığını bozmasını önler
Basit derinlik ayarı için büyütme mercekli hassas derinlik ayarı
3 kademeli derinlik ayar skalası ile zaman alan ayarlara gerek kalmadan tek bir çalışmada farklı dalma derinlikleri ayarlanabilir
DEWALT DW625E EL FREZERİ

Dewalt DW625E El Frezeri

Dewalt DW625E El Frezeri yorumları

Dewalt DW625E El Frezeri
Çok İyi (20)
77%
İyi (3)
12%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
8%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (1)
4%

4.6

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor