Dunlop Push Up Bar PU06DB

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Renk : Mavi - Siyah
Ürün Tipi : Up bar
Kol, omuz, göğüs ve sırt kaslarınızı çalıştırır.
Şınav barı, bilek ve koldaki baskıyı azaltarak kaslarınıza zarar vermeden daha rahat ve daha uzun süre şınav çekebilmenizi sağlar.
6 Taksit Seçeneği
Ürün Özellikleri:
RENK Mavi - Siyah
ÜRÜN TİPİ Up bar
Açıklama
Kol, omuz, göğüs ve sırt kaslarınızı çalıştırır.
Şınav barı, bilek ve koldaki baskıyı azaltarak kaslarınıza zarar vermeden daha rahat ve daha uzun süre şınav çekebilmenizi sağlar.
Dunlop Push Up Bar PU06DB

  • Dunlop şınav barı, bilek ve koldaki baskıyı azaltarak kaslarınıza zarar vermeden daha rahat ve daha uzun süre şınav çekebilmenizi sağlar.
  • Süngerli tutacağı sayesinde eliniz yerde ya da diğer plastik/metal şınav barlarında olduğu gibi acımaz. Böylece güvenli bir şekilde, ellerinizde ağrı hissetmeden, uzun süre şınav çekebilirsiniz.
  • Kaydırmaz tabanı ile yere sağlam bir şekilde basar, ve her zeminde rahatlıkla şınav çekmenizi sağlar.
  • Şık ve kompakt tasarımı sayesinde rahatlıkla taşınabilir. Dunlop şınav barı, spor salonuna gitmeye zaman bulamadığınız anlarda her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz egzersiz yardımcınız olacaktır.
  • Dunlop şınav barını kullanarak farklı şekillerde şınav çekebilir, böylece değişik kas gruplarınızı çalıştırabilirsiniz.
  • Kol, omuz, göğüs ve sırt kaslarınızı çalıştırır.
  • Renk: Mavi/Siyah

Dunlop Push Up Bar PU06DB yorumları

Dunlop Push Up Bar PU06DB
Çok İyi (2)
18%
İyi (2)
18%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
27%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (4)
36%

2.8

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor