Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Çalişma Tipi : Motorlu
Motor Gücü : 2 hp
Hiz : 0,8 - 12 km/h
Eğim : Otomatik
Taşima Kapasitesi : 120 kg
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

‘Kata taşınmaktadır’Dynamic Encore Power2,0 HP, Oto-Eğimli, MP3 Girişli Koşu BandıDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıMotor Gücü: Sürekli: 2,0 AV HPDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıCihaz Ağırlığı: Net: 45kg,Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıHız: 0,8-12 Km/SaatDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıNabız Sistemi: Elden nabız ölçerDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıKoşu Alanı: 42x122 cmDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıZemin Sistemi: 6pcs Six Cushion Deck SystemDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıEğim: Otomatik EğimliDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıKatlanma Özelliği: Katlanabilir ve tekerleri sayesinde taşınabilir.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıTaşıma Kapasitesi: 120 kgDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıMüzik Sistemi: MP3 girişi ve Hoperlor bulunmaktadır.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıGösterge Tipi: Tek pencereli Mavi ışıklı LCD ekranDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıBody Fat: Vücut yağ oranı ölme sistemi bulunmaktadır.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıGösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Kalori, Nabız, BodyfatDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıSertifikalar

: CE ve Rohs belgelerine sahiptir.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Program Sayısı

: 12 program bulunmaktadır.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıDiğer ÖzelliklerKollarda Hız ve Start-Stop tuşları bulunmaktadır.
Suluk, anahtarlık v.b. gibi aksesuarları koymak için özel bölme bulunmaktadır.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıKurulu Ebatları: 158x72x125 cmDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıKatlanmış Ebatları: 73,5x72x125 cm Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı6CS Six Cushion System zemin sistemi, bant’ın altına yerleştirilen 6 adet özel malzemeden üretilmiş esnek yastıklar sayesinde, egzersiz sırasında, maksimum esneklik sağlar ve eklemlere uygulanan baskıyı minimize eder.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıWide Deck : 42x122cm bant ebatı ile muadillerine göre daha geniş alanda egzersiz yapma imkanı sunuyor.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Eğim Özelliği ile antrenmanlarınız sırasında tırmanma zorluk seviyesini ayarlayabilir, bu sayede daha fazla kalori harcayarak hızla fazla kilolardan kurtulabilir, fit bir görünüme sahip olabilir ve kondisyonunuzu arttırabilirsiniz.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıBody Fat özelliği ile vücudunuzdaki yağ oranını ölçebilir antrenmanlarınızı bu bilgi ışığında programlayabilirsinizDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Target Generation özelliği sayesinde Mesafe, Zaman, Nabız ve Kalori hedefleri girerek koşmak istediğiniz mesafeyi, kaç dakika egzersiz yapmak istediğinizi, hedef nabız ve yakmak istediğiniz kalori miktarını ayarlayabilir, koşu bandını istediğiniz şekilde programlayarak antrenmanlarınızın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Blue Backlight ekran teknolojisi gözleri yormaz, yüksek ışık altında dahi net okuma sağlar ve şık bir ekran görünümü sunar.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

EFS system bant’ın açılması sırasında hızla yere düşmesini engelleyerek, belinize zarar vermeden, yavaş bir şekilde açılmasını ve kapanmasını sağlayan özel amortisörlü sistemdir.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

SpaceSaver Designe: Dynamic Encore Koşu bandı dikey olarak katlanır ve az yer kaplar. 

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıMP3 girişi ve Hoperlörleri sayesinde iPhone®, iPod® ya da MP3 cihazınızı bağlayarak müzik dinleyebilir, antrenmanlarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

CE Kalite belgesi: Avrupa kalite standartları uyarınca üretilmiş ve ithal edilmiştir.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Rosh Belgesi: Doğa dostu, kurşun içermeyen malzemeden üretilmiştir.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Safety key : Sahip olduğu Emniyet Anahtarı, tehlike ya da acil durum anında Koşu Bandı’nın otomatik olarak durmasını sağlar.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Double Cooling System : Çift motor soğutma sistemi ile motorun çabuk ısınmasını engeller ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Q-Motor System : En yüksek hızda 48-53 db Gürültü Seviyesi ile sessiz çalışır. Apartmanda kullanım için idealdir.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Energy Saver : Aylık ortalama 0,94 kW enerji tüketimi ile enerji tasarrufu sağlar.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı

Her iki tutma kolunda bulunan Nabız Ölçme Sensörleri ile istediğiniz an nabzınızı ölçebilirsiniz.

Tutma kollarında bulunan Hız Arttırma-Azaltma ve Start-Stop Tuşları sayesinde antrenman sırasında hızı kolayca istediğiniz seviyeye ayarlayabilir, koşu bandını durdurup tekrar başlatabilirsiniz.

Ekranda bulunan 3km/saat, 5km/saat, 8km/saat ve 10km/saat direkt Hız Tuşları sayesinde istediğiniz hıza tek tuşla ulaşma imkanı.

Konsolda suluk, mp3, cep telefonu ve anahtarlık gibi aksesuarları koymak için özel bölüm bulunmaktadır.

Ekran üzerinde program bilgilerini gösteren şemalar bulunmaktadır.

Ekran üzerinde yaşlara ve nabız aralıklarına göre hedef nabız tablosu bulunmaktadır.

Bant’ın kaymasını önleyen aparatlar sayesinde güvenli ve sorunsuz kullanım olanağı sunuyor.

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıDynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu BandıKoşu Bandınız Güvence Altında!

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı yorumları

Dynamic Encore Power 2,0 HP Otomatik Eğimli MP3 Girişli Koşu Bandı
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor