Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2 Elektrikli Süpürge yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (105)
84%
İyi (13)
10%
Ne İyi / Ne Kötü (5)
4%
Kötü (2)
2%
Çok Kötü (0)
0%

4.8

Ortalama Puan

dyson'dan baska süpürge alınmaz
Daha önce bosch marka bir supurge kullanıyordum ancak filtresınde yasanan sıkıntıdan sonra yeni bir süpürge arayısına gırdım. Öncelikle İstanbul bilişimin çağrı merkezinde çalışan temsilcilere çok tesşekkür ederim. Bana en uygun dyson modelini önderip cinetic serisinin en guzel modeli öaln Animal Parquet 2 modelini aldırdıkları icin.ürünün çekim gücü cok yuksek olmasına rağmen halıda surmek süpürmek cok rahat ve kolay . nce kilimlerin git gel hareketi sırasında başlığa yapışarak kalkmaması için elinizin altında çekişi zayıflatan bir pim var. Aynı zamanda perdeleri süpürürken de kullanılabiliyor. Çok güzel bir fonksiyon bu.Boru içlerinde zamanla uzun saçlar birikebiliyor, arada söküp temizlemek gerekiyor. Kir haznesini siklon mekanizmasından tek tuşla ayırarak yıkayabiliyorsunuz. Boru ve başlıkların malzeme kaliteleri çok üst düzey. Uzun yıllar sağlam kalacağını hissettiriyor. Tüm parçaların takıp çıkarma işlemleri son derece basit ve rahat.Bence bu tarz ürünlerde Dysondan baska bir marka tercih etmeyın derim.
/ Mersin
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Süpürge markasında en iyisi !!!
Önceden su filtreli süpürge kullanıyordum. Temizlemesi zor oluyordu artık toz hazneli süpürgeye geçmeye kararverdim.Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2 modelinin halı başlığıda çok kullanışlı zemine göre ayarlıyabiliyorsunuz. 80 dB ses seviyeside gayet iyi düzeyde. Süpürge bir yere çarptığında kendini dik konuma getirebiliyor. Tavsiye ederim.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Memnuniyet
Sitenizden 3 gün önce bir dyson cinetic big ball p2 siparişi verdim ürün bursaya kargo olacağı için ürünü almadan öncede kargomun düzgün gelmesi adına 2-3 kez uyardım ve korktuğum gibi olmadı ürün dün elime ulaştı ambalajı çok iyiydi ve hiç bir sorun olmadı ürünü kullandım ve ayrıca çok memnun kaldım . Verdiğiniz emek için teşekkür ederim .
/ Bursa
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
TEMİZLİK ROBOTU
1 haftadır kullanıyorum sesi biraz yüksek başlıkları kullanışlı filitresi yok 2 yıl istanbul bilişim garantili ilk ön izlenimlerim bunlar
/ Muğla
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
ürün karşılaştrma
merhaba, Dyson Cinetic Big Ball Parquet 2 Elektrikli Süpürge ile Dyson Big Ball Parquet 2 Elektrikli Süpürge arasında ne fark var acaba ?
/ Isparta
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
bigbal parquet 2
Fircali Hali supurme ve koltuk supurme aparatlar koli icinden cikmiyor. Urin 2.gun geldi.Sessiz ve çok iyi çalisiyor
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
6 adet yorum bulundu.
yükleniyor