Ürün Filtresi
Markalar
Seçili Kriterler
ÇALIŞMA HIZI
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"en çok satan blender set" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: en çok satan blender set

4 adet ürün listelendi.
4 adet ürün listelendi.
  • 1

EN ÇOK SATAN BLENDER SETLERİ

Tüm karıştırıcılar eşit yaratılmış, değil mi? Bir blender satın almak, göründüğü kadar basit değil mi? Şaşırtıcı bir şekilde, aslında bir blender almak için çok seçeneğe sahibiz ve bu durum blender seçmemizi zorluyor. Mükemmel blender  satın almanın düşündüğünüzden çok daha fazlası var. Bir blender'a karar vermek, en değerli kaynaklarınızı gerektirir - zaman, para ve özen. Tüm bunları kurtarmak istiyoruz. Sizin için araştırdık ve sizi ideal blender'ınıza kavuşturacağız.

Vitamix 5200Vitamix ,karıştırıcılar inanılmaz kalitesi ile bilinir. Bu birinci sınıf seçenek için bir iyi bir para ödeyeceksiniz, ancak bunu yapabiliyorsanız, kesinlikle yatırım yapmanız gerektiğini söylemek için buradayız.Vitamix'in motoru (yaklaşık 1.400 watt güç ile çalışır) pürüzsüz sonuçlar verir, ancak en iyi bölüm hızın kademeli olarak yükseltilebilmesidir, bu da size daha fazla kontrol sağlar.İnce hamurlu pizza hamurundan tereyağına ve ev yapımı taze dondurulmuş yoğurtlara kadar Vitamix'te yapabileceğiniz tarifleri çok seviyoruz. Yapabileceklerinizin sınırı sonsuzdur. Bazılarınız Vitamix'i neden benzer fiyatlı rakibi Blendtec'in üzerine seçtiğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Basitçe cevaplamak için, Blendtec'in biraz daha fazla gücü olsa da ortalama harmanlama ihtiyaçlarınız için daha iyi bir sonuç vermiyor. Yine de harika bir seçim olsa da Vitamix'ten çok daha gürültülü ve kapasite daha küçük.

Nutri Bu karıştırıcının tabanı, En İyi Genel seçimimizle neredeyse tamamen aynıdır, ancak ekstra 100 watt ve farklı bir düğme düzenine sahiptir (hala üç hız ve darbe seçeneğiyle). Küçük partili karıştırma için kişisel ölçülerdeki kaplara uyan bir bıçak eklentisi bonusu ile çok benzer sonuçlar bekleyebilirsiniz.Bunun çok gürültülü olduğu unutulmamalıdır.

NutriBullet 13NutriBullet bıçakları, malzemelerinizden en büyük miktarda besini çıkarabilecek şekilde tasarlanmıştır ve dondurulmuş meyvelerden küçük miktarlarda çorbalara, meyve kokteylerine ve hatta fındık ezmelerine kadar her şeyde harikalar yaratırlar. Hatta en iyi küçük ev aletlerinden biri seçilmiştir ve ödülleri vardır.13 parçalı kurulumda iki farklı bıçak bulunur: biri malzemelerin sıvılaştırılması veya püre haline getirilmesi için, diğeri de çekirdeklerin, yulaf ve somunların ince bir toz haline getirilmesi için. Tek dezavantajı, blender'in hızını kontrol edememenizdir, ancak pürüzsüz püreler oluşturmak için her zaman kullanırsanız bu gerçekten bir sorun değildir.

Cuisinart CBT-1500Bu blender sadece çılgınca güçlü bir motora sahip değil, aynı zamanda döngü bittiğinde blenderi otomatik olarak kapatan programlanabilir bir zamanlayıcı içerir (böylece hala çalışırken mutfaktan uzaklaşabilirsiniz). Hatta, içerik maddelerinizin ne kadar ağır olduğuna ve ne kadar düzgün bir şekilde harmanlandıklarına bağlı olarak, karıştırıcının hızını ayarlayan bir yük sensörüne sahiptir. Bu, harmanlayıcının işlevini durdurmayı ve malzemeleri karıştırıp karıştırmayı gerektiren hava ceplerinin birikmesini azaltır. Aynı zamanda benzer güç seviyesindeki çoğu karıştırıcıdan çok daha sessiz. Taban, özel olarak meyve kokteyli, buz kırma ve iki güç seviyesi için yüksek ve düşük olmak üzere özel bir düğmeye sahiptir. Aynı zamanda hızlı taşlama ve pürüzlü pirzolalar için darbe yapabilir.


yükleniyor
yükleniyor