İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"fantom süpürge kullananlar" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: fantom süpürge kullananlar

19 adet ürün listelendi.
19 adet ürün listelendi.
  • 1

FANTOM ELEKTİKLİ SÜPÜRGELERİ

Mükemmel elektrikli süpürgeyi bulmak zor olabilir. Toz ve pisliğin saklanacak yeri olmayan, evinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ve bütçenize uygun bir cihaza ihtiyacınız var. Yardım etmek için buradayız.  Şu anda mevcut en iyi elektrikli süpürgelerden olan Fantom elektrikli süpürgelerini inceleyeceğiz. Bulduğumuz elektrikli süpürgeler, halılarınızın temiz görünmesine, yerlerin göz kamaştırıcı görünmesine neden olacak ve umarım evinizin temizlik işinin stresini biraz çıkaracaktır. Dahası, sandığınız kadar harcama yapmanız gerekmeyebilir. Aşağıda listelenen Fantom elektrikli süpürgelerini değerlendirip gözden geçirmek için çok fazla saat ayırdık, böylece hangisinin sizin ihtiyacınızı karşılayacağını öğrenebileceksiniz. Fantom elektrikli süpürgelerinin önde gelen modelerinden birçoğunun artık kablosuz bir tasarıma sahip olduğunu ve bunun her zaman için her zaman bir tetikleyici tehlike olan devasa kordonla vedalaştığını fark edebilirsiniz.  Yeni kablosuz modellerin yanı sıra, bazı elektrikli süpürgeleri modelleri de artık kendi beyinlerine sahip: bir robot elektrikli süpürge seçmeniz yeterli ve süpürgeyle ilgilenmek için parmağınızı kaldırmak zorunda değilsiniz artık.


Fantom’un en yeni kablosuz elektrikli süpürgesi o kadar iyi ki, söylenebilecek söz bırakmıyor.  Basitçe söylemek gerekirse, Fantom’un şimdiye kadar yaptığı en iyi elektrikli süpürgesidir. Yeniden tanımlanmış siklon teknolojisi, her zamankinden daha fazla emiş gücü üretir. Ucu öne bakar ve tüm ataşmanlar buraya doğrudan bağlanır ve daha yüksek emiş verimliliği için tasarım ince ayarlanmıştır. Fantom’a göre, hava basıncı ve sıcaklıktaki farklılıkları tespit edip maksimum performans için kendini ayarlayabiliyor. Fiyatlar ve modeller bölgelere göre değişiyor.  Tek bir şarjla 22 dakika boyunca çalışabilen bu elektrikli süpürgede iki adet pil bulunur. Böylece orta temizlemeden çıkarılabilir ve toplamda 44 dakika sürebilirsiniz. Fantom elektrikli süpürgeleri temizleyiciyi orta noktada bükebileceğiniz anlamına gelen Flexology teknolojisi ile birlikte gelir, böylece koltuk altından geçen yerlere zeminde gezinmeye gerek kalmadan ulaşması zorlaşır.

Fantom elektrikli süpürgeleri taşıyabilecek kadar kolay hafif olması elektrikli süpürgeyi her tarafa rahatça taşımanızı sağlar. Bu kesinlikle güçlü bir elektrikli süpürge. Evcil hayvan sahibiyseniz, evcil hayvan temizliği özelliklerine sahip özel bir sürüm elde edebilirsiniz, ancak hayvan barındırmayan bir evde maksimum emme modunu kullanırken Fantom’un kolayca temizlediği görülmüştür. Hepsinden iyisi, kullanımı gerçekten eğlenceli. Bilim kurgu estetiği, akıllıca olduğu kadar faydalı bir tasarımla, mutlu bir şekilde evde göstereceğiniz birkaç beyaz eşya aletinden biri haline getiriyor. 
yükleniyor