Ürün Filtresi
FossilFossil
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Fossil erkek kol saati modelleri ve en ucuz fossil kol saati fiyatları

210 adet ürün listelendi.
210 adet ürün listelendi.

Fossil Erkek Kol Saatleri

Etkileyici özellikleri ile her daim hayatımızda olan kol saatleri, etkileyici yapıları ile dünden bu güne yansıyan vazgeçilmezlerimiz arasında yer alıyor. Etkileyici görünümleri ve kaliteleri ile Fossil Erkek Kol Saati her zaman olduğu gibi bu dönemde de ülkemizde de tutkunları olan özel bir seridir. Etkili görünümleri ile bizlere farklı bir özgüven aşılayan bu saatler, spor ya da klasik modelleri ile en farklı şekilde beklentileri de çok iyi derecede karşılayabiliyorlar. Özellikle erkeklerin ilk tercihleri arasında olan Fossil 1984 yılından bu yana Amerika'dan tüm dünyaya tarz üreten bir firma. Dünya genelinde 400'den fazla satış mağazası ve 4000 civarında toptancısı olan bu marka gerçek anlamda bir dev olduğunu bu şekilde de bizlere ispatlıyor. Büyünün başladığı günden beri dinamik çizgisi ve özel kalitesini bozmadan yolunda ilerlemeyi başarmış bir marka.

Fossil Erkek Kol Saati
Özellikleri

Tüm yaratılan modeller de bütünlüğü esas alan marka, bu bakımdan alanında tek diyebiliriz. Özel bir şekilde karmaşık görünmeyen, sade bir yapıda tasarlanmış olan modelleri ile inanılmaz ve etkili sonuçları kullanıcılarına sunmayı başarıyor. Klasik, spor, spor/ klasik modelleri ile erkeklerin vazgeçemediği Fossil Erkek Kol Saati etkileyici görünümleri ile ideal bir konsepti kullanıma sunuyor. Farklı kasa renkleri, çelik, deri, plastik, seramik ve silikon kordon alternatifleri ile ilgi çekici modeller daha da fonksiyonel bir hale geliyor. Kordon renklerinde genellikle altın, beyaz, gri, kahverengi, bicolour ve siyah en sık kullanılan renk alternatifleri. Özel kadran renkleri ile de modelleri tamamlayan Fossil Saat, cam tipi olarak kristal ve mineral tercih ediyor. 39 mm ile 50 mm değişen çaplar ile farklı büyüklüklerde değişik model alternatiflerini de sizlere sunmakta.

Marka üretimlerinde sadece analog alt yapıyı kullanmayı tercih ediyor. Belki de onu farklı kılan da bu özelliği olabilir. Su geçirmezlik özelliği bugün artık kol saatlerinin de olmazsa olmazları arasında yer almakta. Fossil markası da bu konuda oldukça duyarlı ve 30, 50 ve 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini kullanıcılarına alternatifli şekilde sunabiliyor. Takvim ve kronometre ise modellere göre değişim gösteren bir opsiyonel olarak görünmekte. Alacağınız bir Fossil Erkek Kol Saati her zaman sizi daha seçkin ve özel bir şekle sokacaktır. Kesin olarak orijinal ürün kalitesini anında anlayabileceğiniz, elit bir yapıda sunulan bu ürünler, bay ve bayan seçenekleri ile oldukça başarılı bir ürün seçeneği de sunmakta. Her bakımdan özgün ve size özel tasarımlar bulabileceğiniz markanın güncel modellerini kesinlikle görmelisiniz.
yükleniyor