Fossil
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Fossil kadın kol saati modelleri ve en ucuz kadın kol saati fiyatları

99 adet ürün listelendi.
99 adet ürün listelendi.

Fossil Kadın Kol Saatleri

Saat farklı bir kültür, bunu bütün tutkunları bilir. Bu neden ile dünya genelinde etkili ve farklı sonuçları alabileceğiniz markalar belirlidir. Bunlardan bir tanesi ise kesinlikle Fossil Saat'tir. En farklı modeller ile değişik alternatifleri bünyesinde barındıran Fossil Kadın Kol Saati modelleri, çekici ve özel bir mizaca sahip ürünlerdir. Zaman içinde yaptığı kalite yolculuğundan harika değerleri tüm ürünlerine yansıtan marka, en farklı sonuçları alabileceğiniz sayısız alternatifi tüm bayanlara sunuyor. Kendine has tarzı ve yapısı olan bu markanın ürünleri tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de etkili şekilde talep görmektedir. Farkı yaratmak ve uzun süre bu özel çıtayı koruyabilmek, saat markaları için aslında oldukça zordur. Çünkü rakipleriniz dişlidir ve kendiniz de bir önceki model ile her zaman bir rakipsinizdir.

Fossil Kadın Kol Saati Fiyatları

İnce ayrıntılarda farklı detayları ortaya çıkarabilen Fossil, en özel bayanların en seçkin tercihleri arasında yer alır. Klasik, spor ve Klasik/ spor tarzında değişik beklentilere göre ürünleri marka içinde ki modellerden temin etmeniz mümkündür. Genel olarak baktığımızda Fossil Kadın Kol Saati fiyatları 250 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Elbette ki bunda kullanılan hammadde ve işçiliğin yüksek payı bulunuyor. Kronometre ve alarm ise bazı modeller içinde yer alırken, bazılarında bulunmuyor. Kasa tiplerine genel olarak bakıldığında çelik, altın kaplama, seramik ve metal en fazla kullanılan alaşımlar içinde yer almakta. Ren seçeneği olarak ise inanılmaz derece çok renge sahip. Rose, gri, kahverengi, mavi, pembe, sedef ve bakır renkleri ilk akla gelen renkler arasında sayılabilir. Çalışma şekli olarak genellikle analog tercih eden marka, bu özelliğini uzun yıllardan beri bozmadan sürdürmekte.

Fossil Kadın Kol Saati Özellikleri

İnce tasarımları ya da daha kalın gösterişli saatleri sevebilirsiniz. Ancak tarzınıza çok uygun bir Fossil saat kesinlikle sizler de bulacaksınız. Bütünleşik tasarımları ile ön plana çıkan marka, dünyanın da sayılı markaları arasında uzun zamandan beri yerini koruyor. Etkin görünüme sahip şık ve zarif Fossil Kadın Kol Saati modelleri, her kadının aklını alabilecek cinsten. Bu neden ile özel ve değer verdiğiniz tüm bayanlar bu markadan olan hediyeleri kesinlikle geri çeviremeyeceklerdir. Etkili sonuçları inanılmaz ince işçiliğinden alan marka, harika kombinlerin de temelini oluşturabiliyor. Özel renkleri ile birçok kıyafet ile çok farklı bir ambiyans yakalayacağınıza kesinlikle eminiz. Kendine özgün tasarımları ile ilginç, farklı ve özel görünmek isteyen bayanların ise ilk tercihleri arasında Fossil saat geliyor diyebiliriz.
yükleniyor