Fujifilm X-T3 Siyah + Fujifilm XF 16-55MM Kit Fotoğraf Makinesi

Fujifilm X-T3 Siyah + Fujifilm XF 16-55MM Kit Fotoğraf Makinesi

14.499,00

13.499,00

Fujifilm X-T3 Siyah + Fujifilm XF 16-55MM Kit Fotoğraf Makinesi

Kampanya Fiyatı

14.499,00

13.499,00

Tek Çekim Fiyatı  

13.296,52

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

12.699,86

Garanti : 2 Yıl garanti
Kazancınız 1.000,00
Ortalama 15 İş Gününde Kargoda
GARANTİ 2 Yıl garanti
Açıklama
Model Kodu FujifilmXF1655MM
Üretici Kodu Fujifilm XF 16-55MM

Fujıfılm X-T3 + Xf16-55Mm Kit

 

 

 

 

 

Yeni X-Trans™* Cmos 4 &Amp; X-Processor 4

Yeni Tüm Sensör Alanında Faz Algılamalı Af

Yeni 30 Fps** Hızında Kararmasız Yüksek Hızlı Seri Çekim

Yeni Spor Çekim Modu

Yeni Monochrome Ayarları

Yeni Color Chrome Efekti

Yeni 4K/60P 10 Bit Video Kayıt

Hava Koşullarına Dayanıklı Gövde

Sensör

Aps-C"X-Trans Cmos 4"

Çözünürlük

26M

Lcd Ekran

3.0-İnç 3 Yöne Hareketli Lcd Ekran (1,040K-Nokta)

Işık Duyarlılığı

Iso 51200***

 

 

 

 

X Serisi 4. Kuşağa Evrildi

 

Tamamen Yenilenmiş Arkadan Aydınlatmalı 26Mp X-Trans Cmos 4 (*1) Sensör Ve X-Processor 4 Fotoğraf İşlem Motoru İle Komple Güncelleme

 

Geliştirilmiş Af Performansı Ve Kararmasız Seri Çekimler İle Üstün Fotoğraf Kalitesi Ve Hareket Halindeki Bir Konuyu Gelişmiş Takip Becerisi

 

Fujıfılm X-T3 Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi

 

Profesyonel Videografçıların Taleplerine Cevap Verebilen 4K/60P 10 Bit Kayıt Kapasiteli Dünyanın İlk (*2) Aps-C Aynasız Fotoğraf Makinesi

 

 

 

En Son Model Olan X-T3 Yeni X-Trans Cmos 4 Sensör Ve X-Processor 4 Fotoğraf İşlem Motoru İle X Serisinin Yeni Ve 4. Kuşağını Başlatmaktadır.

 

 

Yeni Donanımlar

 

 

1. X-Trans Cmos 4: Arkadan Aydınlatmalı Bu Yeni Aps-C Sensör, Tüm Yüzeye Dağılmış Olan Ve Önceki Modellerden 4 Kat Daha Fazla Olan Faz Algılamalı Piksel Adedi İçermektedir (*3). Ayrıca Yüksek Bir S/N Oranı Ve 26Mp Çözünürlüğe Rağmen Iso160 Seviyesinde En Düşük Işık Duyarlılığı Sunmaktadır. Düşük Işık Af Sınırı -3Ev Seviyesine Taşınmıştır. Böylece Yalnızca Mum Işığı İle Aydınlatılan Bir Ortamda Dahi Doğru Af Elde Edilir.

 

 

 

 

2. X Processor 4: Bu Motorda 4 Adet Cpu Birimi Bulunduğu İçin Önceki Modellere Göre Fotoğraf İşlem Süresi 3 Kat Daha Hızlınmıştır (*3). Yalnızca Af Doğruluğu Ve Hızını Artırmakla Kalmayan İşlemci, Aynı Zamanda Aps-C Veya Daha Büyük Ebatlı Sensör Kullanan Aynasız Bir Kamerada 4K/60P 10Bit Çıkış Sunan Dünyanın İlk Fotoğraf İşlemci Motoruna Sahiptir (*2) Ve Böylece Videografçıların Taleplerine Cevap Verebilmektedir. Makine, Aynı Zamanda Fujıfılm’İn Eşsiz “Renk Krom Etkisi” Ve Gümüş Halojenür Filmde Monokrom Baskıları İzlemenin Bir Yolu Olarak Benimseniş Olan Sıcak Siyah / Soğuk Siyah Tonları Dijital Olarak Sunan “Monokrom Ayarları” İşlevi Gibi Karmaşık Resim İşlemlerini Anlık Olarak İşleyebilecek Kapasitededir.

 

 

 

 

X-T3 Modeli Dördüncü Kuşak Donanımların Tüm Avantajlarını Kullanarak Belirgin Bir Performans Artışı Sunar.

 

Daha Yüksek Fotoğraf Kalitesi: 26.1Mp İle Aps-C Ebatlı Sensörlerdeki En Yüksek Çözünürlük Seviyesi. Aynı Zamanda, Piksel Adedi Arttığı Halde Önceki Modellere Göre Çok Daha Düşük Kumlanma Seviyesi (*3).

Önemli Ölçüde Gelişmiş Af Performansı: Önceki Modellerden 1,5 Kat Daha Süratli İşlem Hızı (*3) İle Daha Hızlı Ve Daha Doğru Af Elde Edilmekte Ve Sensörün Tümüne Dizilmiş Olan 2,16M Faz Algılamalı Piksel Sayesinde Yüz / Göz Tanımlı Af İşlemlerinde Yüksek Performans Sunulmaktadır.

Hızlı Hareket Halindeki Konuların İzlenmesinde Belirgin Gelişme: 30 Fps Adedine Kadar Kararmasız Seri Çekimler (*4) Sunulurken, 60 Fps Yumuşak Canlı İzleme İle Konunuzu Kontrol Edebilirsiniz.

Profesyoneller İçin Video Performansı: 4K/60P 4:2:0 10Bit Dahili Sd Kard Kaydı Ve Aynı Zamanda Çekilebilen 4K/60P 4:2:2 10Bit Hdmı Çıkış Desteklenir. Aynı Zamanda, X-H1 İle Tanınmış Olan “Eterna” Video Çekimlerine Özel Film Benzetim Modu Bulunmaktadır.

 

 

* 1 X-TransTm Markası Fujıfılm Corporation Şirketinin Ticari Markası Veya Tescilli Ticari Markasıdır. Sensörün Eşsiz Ve Periyodik Olmayan Bir Filtre Düzenlemesi Olduğu İçin, Optik Bir Alçak Geçiş Filtresi Kullanılmadan Moiré Kalıpları Ve Renk Hataları Önlenir.

 

* 2 6 Eylül 2018 Tarihli Fujıfılm Verilerine Göre

 

* 3 Önceki Modeller “Fujıfılm X-T2” Ve “Fujıfılm X-H1” İle Karşılaştırma

 

* 4 Yalnızca Elektronik Obtüratör Kullanıldığında

 

 

 

 

 

Notlar

 

* X-Trans Fujıfılm Corporation Tescilli Markasıdır.

** Boost Modunu Kullanırken

*** ELektronik Obtüratör Kullanırken; Mekanik Obtüratör Kullanırken 11Fps

 

 

Temel Özellikler

En Yüksek Çözünürlük Performansı, Gelişmiş Renk Üretim Başarısı Ve X Serisi Tarihinin En Hızlı Sonuçları İçin Serinin Dördüncü Kuşak Donanımlarını, Yeni “X-Trans Cmos 4” Sensörü Ve Yeni “X-Processor 4,” İşlemciyi Kullanınız

 

(1)  X-T3 Modelinde Yeni Geliştirilen “X-Trans Cmos 4” (26.1Mp, Alçak Geçiş Filtresiz), X Serisinin Dördüncü Kuşak Aps-C Sensörü Bulunmaktadır. Sensör, Serinin İlk Arkadan Işıklı Yapısı İle S/N Oranından Ödün Vermeden Fotoğraf Çözünürlüğünü Geliştiren Ve X-Trans Cmos Sensörlerinin Moiré Etkisini Ve Renk Hatalarını Kontrol Etmesi İçin Eşsiz Filtre Düzenlemesini Kullanmaktadır. Üstelik, Önceden Sadece Yazılımsal Olarak Mümkün Olan Iso160 Işık Duyarlılığı Artık Donanımsal Iso Cetvelinin Bir Parçasıdır. Bu Özellik, Gün Işığında Yapılan Dış Mekan Çekimlerinde Veya Hızlı Bir Geniş Diyaframlı Lens İle Bokeh Amaçlı Çekimlerde Çok Faydalıdır.

 

(2)  X-T3 Yeni “X-Processor 4” Fotoğraf İşlem Motorunu Kullanarak Yeni “Monokrom Ayarları” İşlevini, Çeşitli Renk İzlenimleri Sunmak İçin Fujıfılm’İn Tescilli Teknolojilerini Temel Alan Film Benzetim Modlarına Eklemiştir. Geleneksel Olarak Özel Fotoğrafik Kağıtlar Ve Geliştiriciler İle Elde Edilen Sıcak Siyah Ve Soğuk Siyah Tonlar, Dijital Yöntemler İle Üretilerek Monokrom İfadelerin Kapsamını Genişletmişlerdir. Bu İşlev Hem Standart “Monokrom” Modunda Hem De Yumuşak Yarım Tonlar, Derin Siyahlar Ve Çok Güzel Dokular Sunan “Acros” Modunda Mümkündür.

 

(3)  Önceden Sadece Fujıfılm’İn Orta Format Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi “Gfx50S” Modelinde Bulunan “Renk Krom Etkisi” X Serisinde İlk Defa X-T3 Modelinde Sunulmaktadır. Bu Efekt, Herkesin Bildiği Gibi Gradasyon Üretimi İçin Zor Bir Fotoğraf Konusu Olan Çok Canlı Renklerdeki Çiçekler Ve Gölgeleri Gibi Çok Doygun Renkli Konularda Daha Derin Renkler Ve Gradasyon Üretir. X-Processor 4 İşlemcinin Çok Süratli İşlem Hızı Bu Etkinin Yalnızca Tekli Çekimlerde Değil, Dizi Çekimlerde De Uygulanabileceği Anlamına Gelir.

 

 

 

Düşük Işıkta Ve Hareket Eden Konuların İzlenmesindeki Af Performansında Belirgin Gelişmeler İçin Yeni Donanımlar Ve Gelişmiş Algoritmalar Kullanılmaktadır

 

(1)  X-Trans Cmos 4 Sensörde 2.16M Adet Faz Algılamalı Piksel Bulunmaktadır Ve Bu Sayı, Önceki Modellere Göre Dört Kat Daha Fazladır (*3) Ve Böylece Faz Algılamalı Af Alanı Çerçevenin Tamamına Dizilmiştir (Yakl. 100%). Hızlı Ve Doğru Faz Algılamalı Af, Özellikle Karenin Merkezinden Uzak Olan Konular İçin Faydalıdır. Düşük Işıktaki Faz Algılamalı Af İşlevi De 2 Stop Civarında Geliştirilmiş Olup -1Ev Seviyesinden -3Ev Seviyesine İndirilmiştir Ve Sadece Mum Işığı İle Aydınlanan Bir Ortamda Veya Gece Fotoğrafçılığı Gibi Düşük Işıklı Ortamlarda Da Doğru Odaklanmayı Sağlar. Üstelik X-Processor 4 İşlemcinin Yüksek Performansı Ve Gelişmiş Faz Algılamalı Algoritmaları, Makinenin Önceki Modellere Göre Saniye Başına %50 Daha Fazla Yeniden Odaklanma (Af) Ve Işık Ölçümü (Ae) Hesaplaması Anlamına Gelir (*3) Ve Böylece Karenin Bir Yanından Öteki Yanına Yapılan Hızlı Ve Dengesiz Hareketler İçeren Spor Çekimleri Kapsamında Doğru Otomatik Odaklanma Mümkün Olur.

 

(2)  Hareket Halindeki Bir Kişiye Uygulanan Faz Algılamalı Af Performansı Önceki Modellere Göre İki Misline Çıkmıştır  (*3). Göz Tanımlı Af, Af-C Modunu Destekler Ve Hareket İçeren Portre Fotoğrafçılığında Gerektiği Gibi Doğru Odak İzleme Uygular. X-T3 Modeli, Özellikle Göz Veya Yüz Algılamalı Af İşlevinin Eskiden Zorlandığı Durumlarda, Bir Kişinin Önden Veya Yandan Çekimlerinde Doğru Odaklanır. Yüz Ve Göz Algılamalı Af İşlevi Video Çekimlerinde De Mümkündür Ve Bu Sayede Kişiler Daha Yumuşak Olarak Çekilir.

 

 

 

 

 

Vizörün Geliştirilmesi Neticesinde Hareket Halindeki Bir Konunun İzlenmesi De İyileştirilmiştir

 

(1)  X-T3 Fotoğraf Makinesi 0.75X Yüksek Büyütme Oranlı Ve 3,69 Milyon Noktadan Oluşan Yüksek Çözünürlüklü Bir Evf Vizöre Sahiptir. Sadece 0,005 Saniye Gösterim Gecikmesi Ve Yakl. 100Fps Tazelenme Oranı İle Hareketlerin Gösterimi Yumuşatılır Ve Konu Hareketleri İle Odak Konumlarının Kesinlikli Olarak Tanımlanması Sağlanır. Önceki Modellerden Farklı Olarak (*3) Mekanik Obtüratör İle Yapılan 11Fps Hızındaki Dizi Çekimlerde Artık Tercihi Dikey Tutağa (Grip) Gerek Yoktur Ve Makine Daha Hafif Olacağı İçin Hızlı Dizi Çekimler Mümkün Olur.

 

(2)  Yeni “Spor Vizör Modu” İle Hareket Halindeki Bir Konuyu Çekmek Çok Kolaydır. Bu Mod Ekran/Vizörde Belirlenen Alanı Yakl. 16,6M (1,25X Kesilmiş) Olarak Gösterir Ve Çekimi, Belirlenen Alanın İçinde Yapar. Bu İşlev Özellikle Spor Ve Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı İçin Çok Kullanışlıdır Zira Böylece Konunun Çekim Çerçevesinin Dışındaki Hareketlerini Denetleyebilir Ve Alışılmıştan Daha Kısa Olan Kararma Süresinin Avantajından Faydalanabilirsiniz.

 

(3)  Sensörden Okuma Hızının Geliştirilmesi Ve Çok Hızlı İşlem Kapasitesi Sayesinde Af/Ae Takibin Tadını Çıkarırken Yakl. 16,6M (1,25X Kesilmiş) Modda 30Fps Hızındaki Kararmasız Seri Çekimler (*4) Yapabilir Ve 60Fps Yumuşak Canlı İzleme İle Konunuzu Denetleyebilirsiniz. Elektronik Obtüratörlerin Tipik Bir Sorunu Olan Jöle Etkisi Bükülmesi Önceki Modellere Göre (*3) Yarıya İndirilmiştir.

 

(4)  Asla Çok Önemli Bir Deklanşör Anını Kaçırmama İlkesine Uygun Olarak X-T3 Modelinde, Deklanşöre Yarım Basıldıktan Sonraki En Kısa Zaman Zarfında Makinenin Çekimi Başlatmasını Sağlayan Yeni “Pre-Shoot” İşlevi (*4) Bulunmaktadır. Önceden Sorun Olan Deklanşöre Basılma Anı İle Fotoğrafın Çekildiği An Arasında Geçen Süreden Kaynaklanan Gecikmeler Artık Önemli Fotoğraf Fırsatlarını Kaçırmanıza Neden Olamayacak.

 

       

 

 

 

Tasarım / İşlerlik Ve Genişletilebilirlik

 

(1)  X-T3 Modeli, X-T2 Modelinin Tekerleklerin Üst Panelde Konumlanması, Daha Fazla Stabilite Sağlayan Merkezi Vizör Tarzı Ve Konfor Sağlayan Mükemmel Tutak Tasarımı Gibi Sevilen Tasarım Öğelerini İçerir. Gümüş Renk Standart Olarak Belirlenmiştir Ve Önceki Modellerde Sınırlı Sayıda Sunulan Grafit-Gümüş Renge Göre Daha Geleneksel Bir Ton Seçilmiştir. Geleneksel Filmli Makineleri Andıran Tasarımı Sıra Dışı Kullanım Özellikleri İle Birleştirilmiş Ve Bu Fotoğraf Makinesini, Gelecekte De Sahip Olmaktan Gurur Duyacağınız Bir Fotoğraf Ekipmanı Haline Getirmiştir.

 

(2)  Kullanıcılardan Gelen Geri Bildirimler Doğrultusunda Geliştirilen İşlerlik Ve Genişletilebilirlik

 

İşlerliğin Geliştirildiği Özel Alanlar

 

·Vizörün Diyoptri Ayarı Bir Diyoptri Topuzunun Çekilerek Döndürülmesi Yöntemi İle Kilitlenebilmektedir Ve Böylece Makine Taşınırken İstenmeyen Ayarlamalar Önlenir.

 

·X-T3 Modeli Daha Yüksek Kontrastlı, Daha Geniş Bakış Açılı Ve Önceki Modellere Göre Daha Kullanışlı Olan Ve Böylece Sezgisel İşlemleri Mümkün Kılan Dokunmatik Bir Ekran Kullanmaktadır.

 

·X-T3 Modeli, X-H1 Modelinin Geniş Üst Panel Tekerlekleri / Arka Panel Tuşları Ve Ön Ve Arka Komut Tekerleklerini Rahatça Tıklama İmkanı Gibi Özelliklerini İçerir.

 

·Makine Gövdesinde Bir Kulaklık Girişi Bulunduğu İçin Video Kayıtları İçin Gerekli Olan Mikrofon Ve Hdmı Aygıtları Gibi Tüm Aksesuarlar Merkezi Olarak Makineye Bağlanır Ve Videografi Çekimlerinde De Daha Fazla Hareketlilik Sağlanır.

 

·Terminal Kapağı Çıkartılabilir Olduğu İçin Hdmı Kabloları, Mikrofonlar Ve Kulaklıklar Kolayca Bağlanabilir. Böylece Video Çekimleri İçin Kullanılan Aksesuarlarda (Rig) Sorun Çıkartmaz.

 

·Usb Terminali Usb Type-C (Usb3.1 Gen1) Özelliklerini Destekler. Bir Anker (*5) Pil Kullanılarak Şarj Başına Mümkün Olan Azami Çekim Sayısı Ve Video Çekim Süresi Ciddi Oranda Artırılabilir.

 

      

 

 

 

Gelişmiş Video Performansı

 

(1)  Bu Makine, 4K/60P 4:2:0 10Bit Dahili Sd Kart Kayıtları Yapabilen Dünyanın İlk (*2) Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesidir. Aynı Zamanda 4K/60P 4:2:2 10Bit Hdmı Çıkış Kapasiteli Dünyanın İlk (*2) Aps-C Veya Daha Büyük Sensörlü Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesidir. Yaygın Olarak Kullanılan H.264/Mpeg-4 Avc Ve Daha Fazla Veri Sıkıştırılması İçin H.265/Hevc Dahil Çeşitli Video Formatları Desteklenir. Böylece 4K/60P 4:2:0 10Bit Kayıtlarında 200Mbps Bit Oranının Kullanımı Ve Çekim Sırasında Eşzamanlı Hdmı Çıkışı Mümkün Olur. Video Sıkıştırma Tercihleri All-Intra (*6) Ve Long Gop Olarak Seçilebilir. All-Intra Kullanıldığında Video Çekimler 400Mbps (*7) Olarak Kayıt Edilir.

 

Sensörün Okuma Hızı Önceki Modellere Göre %50 Daha Hızlı Olduğu İçin (*3) 4K/60P Videonun Okunması   Sadece 17Msec Sürer. Jöle Etkisi Bükülmesi Hızlı Hareket Eden Konuların Yumuşakça Oynatılması Doğrultusunda Azaltılmıştır. Makinenin 10 Bit Renk Desteği, Renk Verisini 8Bit’E Göre 64 Kat Yükseltmiştir. Bu Özellik %400 (Yakl. 12 Stop) Devingen Alan İle Birleştirildiğinde, Gün Batımı Manzarası Örneğinde Olduğu Gibi Zengin Renk Geçişlerinin Olduğu Konuların Çekimi İçin Çok Elverişlidir.

 

(2)  Yeni Bir Kumlanmayı Azaltma Yönteminin Ve Yeni “4K Çerçevelerarası Kumlanma Azaltımı” İşlevinin Tanıtımı Kumlanmayı Yakl. 2 Stop Eşdeğer Seviyede Azaltmaktadır. Yeni Nr Sürecinde, Kumsuzlaştırma Performansı İçin, Kumlanmayı Tanımlama Doğruluğu Yüksek Seviyelere Çıkartılmıştır. 4K Çerçevelerarası Nr İşlevi (*7) Kumlanmayı Azaltmak İçin Bitişik Kareler Arasındaki Veri Farklılıklarını Kullanır. Üstelik F-Log Ve Dr400% Görüntülü Çekimler İçin Asgari Duyarlılık Önceki Modellerde Olan (*3) Iso800 Seviyesinden Iso640 Seviyesine Çıkartılarak Videografçıların Talepleri Karşılanmıştır.

 

(3) Yukarıda Belirtilen İşlevlere Ek Olarak X-T3 Modelinde, 2018 Yılı Sonunda Sunulacak Olan Bir Aygıt Yazılımı Güncellemesinin Uygulanması İle Itu-R Bt.2100 Uluslararası Standartlarda Tanımlanmış Formatlardan Biri Olan Hybrid Log Gamma (Hlg) Formatında Video Çekimleri Mümkün Olacaktır. Kullanıcılardan Gelen Talep Doğrultusunda Aygıt Yazılımı Güncellemesi X-T3 Modeline Film Benzetimi Ve F-Log Görüntüleri Çekebilme Vasfı Da Sağlayacaktır.      

 

 

*5 Anker Markası, Anker Innovations Limited Şirketinin Veya İlişkili Şirketlerin Ticari Markası Veya Tescilli Ticari Markasıdır.

 

*6 H.265/Hevc  Seçili Olduğunda 4K/29.97P, 25P, 24P, 23.98P, Ve Fhd/59.94P, 50P, 29.97P, 25P, 24P, 23.98P Değerlerinde Mümkündür.

 

H.264 Uyumlu Değildir.

 

*7 4K/29.97P, 25P, 24P Veya 23.98P Değerlerinde Mümkündür.

 

400Mbps Bit Oranında Kayıt Yapabilmek İçin Video Hız Sınıfı V60 Veya Üstü Olan Bir Sd Kart Gereklidir  

 

   

 

 

 

 

 

Tercihi Aksesuarlar

 

              

Dikey Batarya Tutağı Vg-Xt3 (Özellikle X-T3 İçin Tasarlanmıştır)

 

·Bu Tutak Toza Ve Suya Karşı Dayanıklıdır Ve -10°C Altında Isılarda Bile Çalışabilmektedir. İki Adet Pil İçerir Ve Makinenin Pili İle Toplam Üç Pil Sayesinde Her Şarjda Çekilebilen Azami Kare Sayısı Yakl. 1100 Adete (Normal Mod) Çıkar. Özellikle Dizi Veya Video Çekimler Sırasında Makinenin Pilini Değiştirmek İçin Çekimi Kesmeye Gerek Kalmaz Ve Böylece Stressiz Bir Çekim Süreci Temin Edilir.

 

·Tutakta Deklanşör, Odak Kolu, Ae-L Tuşu, Af-L Tuşu, Komut Tekerlekleri, Q Tuşu Ve Fn Tuşu Bulunmaktadır Ve Böylece, Yatay Çekimlerdeki Mükemmel İşlerlik Dikey Çekimlerde De Sağlanmış Olur.

 

·Vg-Xt3 Tutağının Pil Doldurma Özelliği Vardır. Elektrik Adaptörü (Ac-9Vs) Kullanılarak İki Pili Aynı Anda Ve Yakl. 2 Saat Zarfında Doldurabilirsiniz.

 

              

Deri Kılıf Blc-Xt3 (Özellikle X-T3 İçin Tasarlanmıştır)

 

·Bu Kılıf Hakiki Deriden Yapılmış Olup, Özel Dokulara Sahiptir.

 

·Pil Değişirken Makine, Kılıfın Çıkartılmasına Gerek Yoktur.

 

·Kılıfın Yanı Sıra Verilen Bez, Çantanızda Taşımak İçin Makineye Sarılır.

 

              

El Tutağı Mhg-Xt3 (Özellikle X-T3 İçin Tasarlanmıştır)

 

·Bu El Tutağı, Geniş Diyaframlı Bir Lens Takılı Olduğunda Makinenin Daha Rahat Tutulmasını Sağlar Ve Makinenin Sallanmasını Azaltır. Makinenin Pili Veya Sd Kartlar, Tutak Çıkartılmadan Da Değiştirilebilir. Tutak Aynı Zamanda, Bir Tripoda Hızlı Bağlanma Ayağı Olarak Da Kullanılabilir.

 

[Photo]Cover Kit Cvr-Xt3             

Kapak Kit Cvr-Xt3

 

·Özellikle X-T3 İçin Oluşturulmuş Bir Kapak Takımıdır.

 

İçerik

 

·1 X Sync Terminal Kapağı

 

·1 X Flaş Ayağı Kapağı

 

·1 X Dikey Pil Tutak Terminal Kapağı (Siyah)

 

·1 X Dikey Pil Tutak Terminal Kapağı (Gümüş)

 

·1 X Terminal Kapağı

 

[Photo]Remote Release Rr-100 

Uzaktan Kumanda Rr-100

 

·Uzaktan Kumanda Deklanşörün Φ2.5Mm Jak’I Vardır.

 

·Aynen Makinenin Deklanşöründe Olduğu Gibi Deklanşöre Yarım Basıldığında Odaklama, Tam Basıldığında Çekim Yapılır.

 

·Bulb Veya Dizi Çekim Modlarında Deklanşörü Kaydırarak, Kilitleyebilirsiniz.

 

·Kolay Muhafaza Ve İstenmeyen Kablo Oynamaları İçin Dik Açılı Bir Adaptör İle Sunulmaktadır.

 

              

Önerilen Aksesuarlar: Anker Powercore+ 26800 Pd (*8) (30W Güç Sunan Wall Charger Dahil) Ve Anker Powercore Speed 20000 Pd (30W Güç Sunan Wall Charger Bundle Dahil) (*9)

 

·Şarj Başına Azami Fotoğraf Sayısı Ve Azami Video Süresi Elde Etmek İçin Her İkisi De 30W Güç Sunan “Anker Powercore+ 26800 Pd” Ve “Anker Powercore Speed 20000 Pd” Kullanınız.

 

 

 

*8 Anker Ve Powercore Markaları Anker Innovations Limited Şirketi Veya İlişkili Şirketlerin Ticari Markası Veya Tescilli Ticari Markasıdır.

 

*9 Bu Ürün Her Ülkede Satılmayabilir.

* Bu ürün için yasa gereği en fazla 3 taksit seçeneği mevcuttur!

  vworld axess paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.902,10 13.804,19 6.827,88 13.655,76 6.614,51 13.229,02
3 4.703,65 14.110,95 4.651,96 13.955,89 4.409,67 13.229,02
  vworld
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.902,10 13.804,19
3 4.703,65 14.110,95
  axess
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.827,88 13.655,76
3 4.651,96 13.955,89
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 6.614,51 13.229,02
3 4.409,67 13.229,02
Paraf
Halk Bank

Fujifilm X-T3 Siyah + Fujifilm XF 16-55MM Kit Fotoğraf Makinesi yorumları

Fujifilm X-T3 Siyah + Fujifilm XF 16-55MM Kit Fotoğraf Makinesi
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor