Garmin Dash Cam 65W GPSli 180 Derece Araç İçi Kamera

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kompakt ve akıllı, gps özellikli ekstra geniş görüş açılı araç içi kamerası 180 derecelik görüş alanı çapraz trafik dahil olmak üzere daha fazla çevreyi yakalar 1080p video yakalama özelliğine sahip y...
9 Taksit Seçeneği
Garmin Dash Cam 65W GPS'li 180 Derece Araç İçi Kamera

Teknik Özellikler ;

Boyutlar (GxYxD):5.62 cm x 4.05 cm x 3.53 cm
GPS:Var
Ekran:2.0" LCD
Kare Hızı:30 FPS
Olay tespiti (G-Sensor):Var
Pil ömrü:30 dakikaya kadar
 

Kompakt ve Akıllı, GPS özellikli Ekstra Geniş Görüş Açılı Araç İçi Kamerası

  • 180 derecelik görüş alanı çapraz trafik dahil olmak üzere daha fazla çevreyi yakalar
  • 1080p video yakalama özelliğine sahip yüksek kaliteli 2.1 megapiksel kamera; düşük ışık kosullarında bile çalışır
  • Önden çarpışma ve şeritten ayrılma uyarıları¹ artı yakındaki kırmızı ışık kameraları ve hız kameraları için uyarılar²
  • Otomatik kaza algılamasına sahip GPS etkinliği (G-Sensor) olayların nerede ve ne zaman meydana geldiğini göstermek için çarpışma anında video çekimini kaydeder
  • Ses komutu³, Ses kaydını başlatmanıza / durdurmanıza, hareketsiz görüntü çekmenize veya Travelapse ™ video yakalama özelliğini başlatmanıza / durdurmanıza olanak tanır

Garmin Dash Cam 65W GPSli 180 Derece Araç İçi Kamera

Sesiniz İle Kontrol Edin

Kameranızı ses ile kontrol edin ve elleriniz direksiyon üzerinde kalsın. Video kaydetmek, resim çekmek, ses kaydını başlatmak/durdurmak ve Travelapse özelliğini başlatmak/durdurmak için "Ok, Garmin" deyin.

Daha Fazla Alanı Videoya Kaydedin

Dash Cam 65W, 2.0 "LCD ekrana sahip, kullanımı kolay, yüksek çözünürlüklü bir sürüş kayıt cihazıdır. 180 derecelik bir görüş alanı ile çapraz trafik de dahil olmak üzere daha fazla çevreyi yakalar ve ayrıntılı zaman ve konum verileri için GPS bulunur ve olaylar nerede ve ne zaman gerçekleştiğini tam olarak belirler. Yüksek ve düşük ışık koşullarında mükemmel video detaylarını yakalamak için Dash Cam 65W'ya güvenebilirsiniz. Kamerayı ön cama monte edin ve sürüşünüzü 1080p çözünürlükte kaydedin. Dash Cam, kamera ile birlikte verilen değiştirilebilir microSD™ kartını kullanarak sürekli kayıt yapar. Daha fazla bellek eklemek için, daha büyük bir microSD kart ekleyin (64 GB'a kadar, ayrı olarak satılır; Class 10 gereklidir). Görüntüleri doğrudan ekranda oynatın - veya bilgisayarınızda daha sonra gözden geçirin veya akıllı telefonunuzda ücretsiz VIRB® Mobile uygulamasını kullanın.

Gözlerini Bile Kırpmadan İzleyen Görgü Tanığınız

Başlatmak ve durdurmak konusunu dert etmenize gerek yok. Dash Cam 65W bir güç kaynağına bağlanmışsa, otomatik olarak kayıt yapmaya başlar ve kaza durumunda çekimi saklar.

Tüm çekimler zaman ve konum etiketine sahiptir, böylece olayların tam olarak nerede ve ne zaman meydana geldiğini bilirsiniz. Çekimi bilgisayarınızda gözden geçirirken enlem, boylam, tarih, saat, hız ve seyahat yönü kaydına sahip olursunuz.

Dash Cam 65W otomatik olay algılama (G-Sensor) özelliğine sahiptir, böylece bir olay algılandığında kameranız güncel, en son ve bir sonraki çekimleri kaydetmeyi bilir ve dolayısıyla olayın tam bir kaydını saklar. Ve tüm bu bilgiler dahil edilen Sınıf 10 değiştirilebilen microSD hafıza kartına kaydedilir.

Araç veya mal hasarının yakın bir görüntüsü için Dash Cam 65W'i aracınızdan çıkarabilir ve anlık görüntüler çekebilirsiniz.

Garmin Dash Cam 65W GPSli 180 Derece Araç İçi Kamera

Garmin Dash Cam 65W GPSli 180 Derece Araç İçi Kamera yorumları

Garmin Dash Cam 65W GPSli 180 Derece Araç İçi Kamera
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor