Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Gps : Araç İçi (Navigasyon)

Dahili Araç İçi Kameralı Tümü Bir Arada GPS Kamyon Navigasyon Cihazı

 • Yoldaki gözlemciniz gibi çalışan, premium navigasyon özellikleri ve dahili araç içi kameraya sahip tümü bir arada 6.0 inç kamyon navigasyon cihazıdır
 • Detaylı Avrupa haritası ve ücretsiz ömür boyu harita güncellemeleri¹
 • Kamyonunuzun boyut ve ağırlığı için özel kamyon rotası²
 • Kamyon ve Römork Hizmetleri Rehberi ve kamyoncular tarafından en fazla puan alan ilgi alanları (POI'ler)
 • Keskin virajlar, köprü yükseklikleri, ağırlık limitleri, dik rampalar ve daha fazlasını içeren rota uyarıları

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Yeni Kamyon Navigasyon Cihazı ve Gözlemciniz ile Tanışın

Yola her çıktığınızda geçiminiz söz konusudur. Bu nedenle navigasyon rehberinden daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Dahili araç içi kamerasıyla dēzlCam LMTHD, her tür çarpışmayı yakalayıp kaydeder ve hatanın belirlenmesinde fark yaratır. Manyetik bağlantı dēzlCam'i kolayca sabitlemenize ve çıkarmanıza imkan tanır. İster ön cama isterseniz de ön panele takın, ayarlanabilir döner mercekler en ideal yol görüşünü sunar. Ayrıca iki parmakla yakınlaştırma özellikli geniş, 6.0 inç cam ekrana sahiptir. dēzlCam kamyoncular için şüphesiz ki olmazsa olmaz bir ekipmandır.

Dahili Araç İçi Kamera

Yola çıktığınız saniye dēzlCam otomatik olarak kesintisiz HD video kaydı yapar. Bir çarpışma durumunda, Incident Detection (G-sensor) darbe üzerine otomatik olarak kamera görüntüsünü kaydeder. Alternatif olarak tek bir dokunuşla kamera görüntüsünü el ile kaydedebilirsiniz. Cihaz manyetik bağlantısından kolayca çıkarılabilir, Snapshot özelliği ile herhangi bir çarpışmanın yakından görüntülerine bakabilirsiniz. Olayın tam olarak ne zaman ve nerede meydana geldiğini kaydetmek için opsiyonel GPS örtüsü lokasyon, hız, tarih ve saat bilgileri sağlar. 8 GB microSD™ kart dahildir. Doğrudan dēzlCam’in geniş 6.0 inç ekranında kamera görüntüsü videosunu yeniden oynatın.

Olay anında geniş, 6.0 inç ekranınızda videoyu yeniden oynatabilirsiniz, hatta nerede olduğunuzun bir haritasını görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz videoyu Dash Cam Player ile daha sonra bilgisayarınızda izleyebilirsiniz. Ayrıca dēzlCam'de hareketsiz görüntüler yakalamanızı ve hatta çarpışma hasarı fotoğraflarını çekmek için cihazı kamyonunuzdan çıkarmanızı sağlayan Snapshot özelliği mevcuttur. Kaydedilen video verilerinin depolanması için bir microSD™ kart cihazınıza dahildir.

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Yardımcı Yol Uyarıları

dēzlCam köprü yükseklikleri, keskin virajlar, ağırlık limitleri ve daha fazlası gibi kamyonla ilgili kısıtlamaları ve en önemli yollar ve otobanlarla ilgili bilgileri de içeren detaylı Avrupa haritalarına sahiptir.

Kişiselleştirilmiş Kamyon Güzergâhı

Yalnızca araç profili bilgilerinizi (yükseklik, ağırlık, uzunluk, genişlik ve tehlikeli maddeler ile kişiselleştirilebilir) girin ve kamyonunuzun boyutu ve ağırlığına3 uygun kamyon için tavsiye edilen rotaları bulun. Tek bir dokunuşla römork boyutlarını değiştirebilirsiniz. Yerleşik Seyahat Planlayıcısı birden fazla duraklı rotalar oluşturmanızı ve gelecek seyahatleri planlayıp kaydetmenizi sağlar.

Kolay Rota Belirleme

Belirli caddelerden veya özel şehir merkezlerinden geçmeyi tercih ettiğinizde dēzlCam sürüşünüzü kolayca değiştirmenizi sağlar. Kolay Rota Belirleme ekran üzerinde gördüğünüz rotaya bir veya daha fazla nokta eklemenize imkan tanır ve dēzlCam sizin için sürüşü yeniden yapılandırır.

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Kamyona Özel İlgi Alanları ve Servisler

Gidilecek yer aramada yardıma mı ihtiyacınız var? Kamyon durakları, tartım istasyonları, park alanları, konaklama yerleri, Wi-Fi® noktaları ve fazlası dahil olmak üzere kamyon sürücülerinin tercih ettiği ve yüksek puan verdiği İlgi Alanlarını belirleyin. Hatta kamyon duraklarını marka adı veya duş, kantar, Hot Spot ve kamyon yıkama gibi tercih edilen imkanlara göre arayabilir ve filtreleyebilirsiniz.

Eller Serbest Navigasyon

Entegre mikrofon ve hoparlörü ile eller serbest arama yapmak için Akıllı telefonunuz gibi Bluetooth® uyumlu4 cihazı dēzlCam ile senkronize edin. dēzlCam ayrıca arama yapmak ve almak, hatta konferans bağlantıları için Bluetooth uyumlu bir kulaklık (ayrı satılır) ile de eşleştirilebilir. dēzlCam sesle etkinleştirilen navigasyona sahiptir, böylece ellerinizi direksiyondan ayırmazsınız. Sadece dēzlCam ile konuşun ve yanıt versin.

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Karmaşık Kavşaklarda Kolaylıkla Seyahat Edin

dēzlCam, Aktif Şerit Yardımı (ALG) özelliğine sahiptir. ALG, rotanız için gerekli uygun şeridi ve rotanız boyunca hangi şeritte sürüş yapmanın doğru olduğunu göstermek için sesli mesajları ve parlak şekilde renklendirilmiş okları kullanır. photoReal kavşak görüşü, çıkışları gerçek hayatta göründükleri gibi gösterir: Tam renkli ve oldukça detaylı. Bird’s Eye (kuş bakışı) kavşak görüşü yukarıdan aşağı bakar gibi size kavşakların detaylı bir görüşünü sunar.

Up Ahead

Up Ahead özelliği ile haritadan ayrılmadan istediğiniz adresi bulabilirsiniz. Rotanızda ilerledikçe Up Ahead özelliği yiyecek, yakıt ve ATM gibi servislerden sizi sürekli olarak haberdar eder. En önemlisi ise Up Ahead özelliği kişiselleştirilebilir, böylece daima favori varış noktalarınızın yol boyunca nerede olduğunu bilirsiniz.

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Fark edilir Belirgin Yerler Kullanılarak Sözlü Yönlendirmeler

dēzlCam, kabininizin her yerinden görmesi kolay 6.0 inç cam ekran ile rehberlik eder. Yüksek sesli, gelişmiş hoparlörler yol gürültüsünde dahi duyması kolay net şekilde adım adım söylenen yönlendirmeler sunar.

Sözlü Garmin Real Directions™, görmesi zor veya mevcut olmayan yol işaretleri yerine fark edilir belirgin yerler, binalar ve trafik ışıklarını kullanarak size bir arkadaş gibi rehberlik eder. Örneğin, aşağıdaki navigasyon ekranına “Trafik ışığından sağa dön.” gibi bilgi veren sesli bir mesaj eşlik edebilir.

Smartphone Link Uyumlu

Smartphone Link5, dēzlCam cihazınızı iPhone® veya Android™ akıllı telefonunuza bağlayan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Eşleştirildiğinde, dēzlCam cihazınız bilgi paylaşmak için telefonunuzun mevcut veri planını kullanabilir.

Smartphone Link ayrıca size ücretsiz ve abonelikle kullanılan, hava gibi kullanışlı gerçek zamanlı bilgiler sağlayan Garmin Live Services6 erişimi sunar. Uygulama içerisinde gelişmiş hava radar verileri ve trafik kameraları görüntüleri gibi premium içerikler satın alabilirsiniz.

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

ELD Uyumlu Garmin eLog™ ile Uyumlu

Kolay rotayı uyumluluğa taşıyın. Kullanımı kolay ELD uyumlu Garmin eLog (FMCSA-tescilli elektronik kayıt cihazı; ayrı satılır) abonelik ücreti olmayan basit, tek sefer satın alınan bir çözümdür. Servis Saatlerini (HOS) otomatik olarak takip eder ve kaydeder ve de 9-pim J1939 ve 6-pim J1708 akışkan kontrol deliklerini destekler. eLog, dēzlCam LMTHD kamyon navigasyon cihazınız ile çalışır ve böylece görev durumunu, HOS bilgilerini ve daha fazlasını tam da navigasyon cihazınızın ekranında kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Uyumluluk çözümünüzü tamamlamak için eLog'u ücretsiz Garmin eLog app7 ile kablosuz şekilde eşleştirin.

Kablosuz Geri Vites Kamerası Uyumlu

Garmin BC™ 30 kablosuz geri vites kamerasını (ayrı satılır) takın, böylece geri yönde giderken kamyonunuzun arkasında neyin olduğunu görebilirsiniz. Eşleştirildiğinde, dēzlCam aktarılmış görüntüyü doğrudan 6.0 inç parlak ekranında gösterir. İsteğe bağlı olarak kesintisiz güce bağlayabilir ve kamera ile navigasyon modları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Profesyonel kurulum tavsiye edilir.

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı

Yolda Daha Fazla Bilgi

Navigasyon ekranı kapsamlı olarak hızınızı, bildirilen hız limitini, bulunduğunuz mevcut caddeyi ve tahmini varış saatini görüntüler. Bildirilen otomobil hız limitinden farklı olması durumunda yardımcı kamyon hızı limitleri görünür. dēzlCam kilometre tabelası bilgileri sağlar. Saati, zaman dilimini otomatik olarak değiştirir ve gündoğumu/günbatımı saatlerini verir. dēzlCam cihazınız aynı zamanda size bölge ve ülke sınırlarını bildirir.

Milyonlarca Yeni ve Popüler Mekan

İlgi alanı veri tabanımız Foursquare®'den sağlanan ek arama bilgileri içerir. Foursquare bölgenizde yer alan milyonlarca daha çok yeni ve popüler restoran, mağaza, hizmetler ve daha fazlasını ekler.

Ömür boyu ücretsiz harita güncellemelerini içerir

dēzlCam LMT detaylı Avrupa haritaları ile yüklü gelir. Ömür boyu¹ ücretsiz harita güncellemeleri ile rotalarınızın mevcut en güncel haritaları, özel ilgi alanlarını ve navigasyon bilgilerini yansıtması sağlanır. GPS cihazınızın kullanım ömrü boyunca yeni haritalar ücretsiz olarak sunulur.

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı
 • ¹Ömür Boyu Haritalar Hüküm ve Koşulları
 • ²Ömür Boyu Trafik Hüküm ve Koşulları
 • ³Tüm bölgelerde mevcut değil. Kamyonunuzun profil özelliklerini girmek kamyonunuzun özelliklerinin tüm rota önerileri arasında yer alacağını garanti etmez. Her zaman yoldaki tabelalara ve yol koşullarına uyun.
 • 4Bluetooth®'u etkin akıllı telefon gerektirir (ayrı satılır).
 • 5Kullanıcının veri planı, eğer mevcutsa, uygulanacaktır. Hizmet planınızın veri ve dolaşım ücretleri hakkında daha fazla bilgi için hizmet sağlayıcınız ile görüşün.
 • 6Tüm bölgelerde mevcut değil. Premium abonelik gereklidir.
 • 7Bluetooth ve GPS donanımlı uyumlu akıllı telefon (ayrı satılır) gereklidir

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı yorumları

Garmin dezlCam LMT Araç İçi Navigasyon Cihazı
Çok İyi (1)
50%
İyi (1)
50%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

4.5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
 • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor