Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

4.152,00

3.529,56

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Kampanya Fiyatı

4.152,00

3.529,56

Tek Çekim Fiyatı  

3.476,62

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

3.320,61

Araç içi kamera ile ileri seviye navigasyon dahili araç içi kameralı gps otomatik navigatör, çarpışma önleme uyarısı5 ve 5.0 inç kapasitif dokunuş gibi gelişmiş sürücü uyarıları, parmak hareketleriyle...
Kazancınız 622,00
Ortalama 3 İş Gününde Kargoda
6 Taksit Seçeneği

Araç İçi Kamera ile İleri Seviye Navigasyon

 • Dahili araç içi kameralı GPS otomatik navigatör, Çarpışma Önleme Uyarısı5 ve 5.0 inç kapasitif dokunuş gibi gelişmiş sürücü uyarıları, parmak hareketleriyle yakınlaştırılabilir ekran (pinch-to-zoom)
 • Canlı trafik¹ ve temel hava durumu gibi gerçek zamanda hizmetler sunar
 • Varış noktanıza yaklaşırken, fiyatlandırma ve yol üzerinde kamuya ait park etme alanları için mevcut trendler dahil canlı park etme bilgilerini² görüntüleyin.
 • Opsiyonel ses ile dahili araç içi kamera sürekli olarak sürüşünüzü kaydeder ve darbe durumunda dosyaları otomatik olarak kaydeder; GPS olayların nerede ve ne zaman gerçekleştiğini kaydeder

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Dahili araç içi kameralı GPS navigator, Garmin DriveAssist ile tekerlek arkasından kamera desteğinin keyfini çıkarın. Bu navigatör size göz kulak olmaya yardımcı olacak Bluetooth® eller serbest arama3 ve canlı hizmetler artı kamera destekli sürücü uyarıları gibi akıllı yeteneklere sahiptir. Gelecek Garmin'inizde. Sadece ileri bakın ve sürün.

Gömme Araç İçi Kamera

Yardımcı bir göze en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanda, Garmin DriveAssist opsiyonel araç içi ses kaydı ile sürüşünüzü sürekli olarak kaydeden kompakt, dahili bir araç içi kamera ile geliyor. Olay Tespit G sensörü kaza üzerine otomatik olarak video görüntüsünü kaydedecektir. GPS, olayların tam olarak ne zaman ve nerede gerçekleştiğini kaydeder. Değiştirilebilir bir microSD™ kart dahildir ve video görüntüsünü cihaz üzerinde kolaylıkla kayıttan yürütebilirsiniz. Veya görüntüyü daha sonra uyumlu akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde izlemek için ücretsiz VIRB® Mobile app uygulamamızı kullanın.

Sürüşünüz için Canlı Hizmetler

Trafik sıkışıklıklarını, zaman tasarruflu alternatif rotalar ile veya hepsinden kaçınarak zekice yenin. Sonrasında, canlı bilgiler ile park yeri bulmak için yolda tur atarken daha az vakit harcayın. Trafik uyarıları, ilgili yön değiştirme talimatları ve güncel tahmini hava durumları için Garmin DriveAssist navigatörünüzü uyumlu akıllı telefonunuza bağlayan Smartphone Link uygulamasını indirin. Varış noktanıza yaklaşırken, fiyatlandırma ve yol üzerindeki kamuya ait park etme alanlarını görüntüleyerek park etme stresini yok edin. Smartphone Link uygulaması ayrıca sürücülere konumlarını paylaşma imkanı veren LiveTrack¹'i etkinleştirir ve böylece arkadaşlarınız (şehirde bir iş için bir yere mi gittiniz yoksa uzun bir yol seyahatine mi çıktınız) bulunduğunuz yerin izini sürebilir.

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Kamera Destekli Sürücü Uyarıları

Sadece Garmin DriveAssist'te mevcut olan inovatif sürücü farkındalık özelliklerinden faydalanın. Aracınız trafikte durduğunda, “Go” (Git) Uyarısı önünüzdeki trafik hareket etmeye başladığında size bildirimde bulunur. Çarpışma önleme uyarısı4 önünüzdeki araca çok yakın sürüyorsanız size uyarıda bulunur ve yoldan saparsanız veya karşı yönden gelen trafiğe doğru saparsanız Şeritten Çıkma Uyarısı4 ikazlarını alırsınız. Garmin Real Vision™ özelliği sayesinde okunması zor olan ev numaralarını kolaylıkla takip edin. Varış noktalarına yaklaştığınızda, navigasyon ekranınız kamera görüşüne değişecek ve gitmeniz gereken yeri gösteren parlak bir ok işareti gösterecektir.

Akıllı Teknoloji ile Akıllı Bağlantı bir arada

Bluetooth'u etkinleştirilmiş akıllı telefonunuzu Garmin DriveAssist ile senkronize ettiğinizde, ellerinizi direksiyondan çekmeden bağlı kalmanızı sağlayan harika özellikler elde edersiniz. Eller serbest telefon görüşmeleri yapın ve navigatörünüzün ekranından özelleştirilebilir akıllı bildirimler5 alın. Bu, telefonunuza erişmeden bile gelen aramaları, cep telefonu mesajlarını ve takvim hatırlatıcılarını görebildiğiniz anlamına gelir.

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Ses ile aktifleşen Navigasyon

Talimatlara mı ihtiyacınız var? Sadece bir kelime söyleyin. Garmin DriveAssist, komutlarınıza cevap veren ve sonrasında sizi gitmek istediğiniz yere doğru yönlendiren ses ile aktifleşen navigasyona sahiptir.

Wi-Fi® Sizi Güncel Tutar

Garmin DriveAssist navigatörün dahili Wi-Fi özelliğine sahip olmasıyla haritalarınızı ve yazılımınızı güncel tutmayı kolay hale getiriyoruz. Yeni bir güncelleme mevcut olduğunda ve kablosuz ev ağınıza bağlı olduğunuzda, otomatik olarak ekranda bir bildirim alacaksınız. Bu, cihazınızı herhangi bir prize takmanız ve şarj olurken Wi-Fi'ye bağlı şekilde güncelleme yapmasına olanak sağlamanız için bir ipucudur. Sonrasında, yeniden yola koyulmak için hazır olacaksınız.

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Sürücü Uyarıları: Çevrenizin Farkında Olun

Daha güvenli bir sürüşü desteklemek ve durumsal farkındalığı artırmak için Garmin DriveAssist keskin virajlar, hız değişimleri, demiryolu geçitleri ve hayvan geçitleri için sürücü uyarıları sunar. Ek olarak navigatör, tek yönlü bir yolda yanlış yöne gittiğinizde sizi uyaracak ve civardaki okullar ile okul bölgeleri hakkında bildirimde bulunacak. Yakınınızdaki kırmızı ışık kameraları ve hız kameraları6 ile ilgili bildirimler alın ve hatta birkaç saatlik sürüşten sonra potansiyel dinlenme alanları öneren yorgunluk uyarıları7 alın.

Garmin Akıllı Saatinizden Daha Fazla Navigasyon

Bu navigatörü uyumlu Garmin smartwatch'unuz (ayrı satılır) ile eşleştirdiğinizde, arabanızı park ettikten sonra ve varış noktanıza doğru yürürken bile bileğinizden navigasyon elde edebilirsiniz. Ayrıca saatinizden yardımcı sürücü uyarıları da alın. Aracınızı kalabalık bir otoparkta kaybetmekten korkmayın; smartwatch'unuz park edilmiş olan aracınızdan varış noktanıza ve oradan tekrar aracınıza rota yönlendirmesi sağlar.

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Olay Bildirimleri

Kendinize ve sevdiklerinize, bir olay gerçekleşirse hızlı şekilde bildirim almış olacaklarını bilerek bir parça gönül rahatlığı sağlayın. Sadece seçilmiş olan kişileri belirleyin ve eğer gönderilmeden önce mesaj yönlendirmesini iptal etmezseniz, otomatik olarak bir cep telefonu mesajı alacaklar. Mesaj bildirimi olayın gerçekleştiği yere doğru bir harita bağlantısı içerir.

Travelapse™ ile Gidilen Yolu Özetleyin

Bir sonraki yol seyahatinizin harika bir videosunu oluşturmak için dahili araç içi kamerayı kullanın. Travelapse özelliği, uzun, manzaralı sürüş görüntülerini yakalar ve kısa bir video özeti oluşturmanız için uyumlu akıllı telefonunuzda ücretsiz VIRB Mobile uygulamasını kullanmanıza olanak sağlar. Sonrasında ise, anılarınızı sık sık yeniden yaşamak için sosyal medyada paylaşım yapmak çok kolaydır.

Yol Seyahatleri TripAdvisor® ile Daha da İyi Hale Geldi

Bölgeyi pek fazla bilmiyorsanız, size doğru yönü işaret eden bir şeye sahip olmak güzeldir. Bu nedenle, TripAdvisor'ü DriveAssist navigatörünüze taşıyoruz. Rotanız üzerinde veya varış noktanıza yakın oteller, restoranlar ve turistik yerler gibi seyahat ilgi alanları derecelendirmelerini görüntüleyin. Dünyanın en büyük seyahat sitesinden direkt olarak aracınıza, tüm yolculuğu varış noktanızın bir parçası haline getiren duraklama noktalarını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, yol boyunca ilgi çekici duraklama noktaları önererek yol seyahatlerinize eğlence katan dahili Seyahat Planlama aracı ile yeni turistik yerler de keşfedin.

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı

Garmin Real Directions™'dan Yardımcı Kılavuz

“Sesli adım adım” yönlendirmeleri Garmin Real Directions ile yeniden tanımlayın. Anlaşılması kolay sürüş yönlendirmelerimiz, sanki en yakın arkadaşınız yolcu koltuğunda oturuyormuş gibi size kılavuzluk ederek sesli sokak isimlerine ek olarak fark edilebilir yön işaretlerini, binaları ve trafik ışıklarını kullanır. Artık uzak mesafedeki sokak işaretlerini okumak için gözleri kısarak bakmak yok. Sadece Garmin Real Directions'ın size söyleyeceği, “QT'den sonra sola dön,” veya “Kırmızı binadan sonra sağa dön,” komutlarını dinleyin. Yönlendirmeleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Garmin Backup Kamera ile çalışır

Tam bir navigasyon çözümü için Garmin DriveAssist, BC™ 30 Wireless (Kablosuz) Backup Kamera ile eşleşir (ayrı satılır; Profesyonel kurulum tavsiye edilir). Bağlandığında, araçları, yayaları ve diğer nesneleri geri giderken Garmin DriveAssist ekranınızda kolaylıkla görebilirsiniz.

Yüksek kalite haritalar

Harita verilerinin kalitesi varış noktanızı bulmak ve kaybolmak arasındaki farkı yaratabilir. Yüksek kaliteli HERE (BURADASINIZ) harita verileri en çok ihtiyacınız duyduğunuz anda ihtiyacınız olan bilgileri size sunmak için Garmin cihazınızı etkinleştirir, gecikmelerden kaçınarak ve araç içerisinde harcadığınız süreyi kısaltarak sürüş gerilimlerinizi azaltır.

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı
 • ¹Canlı bilgilere ulaşmak için, ücretsiz Smartphone Link  uygulamasını indirmelisiniz.
 • ²Park etme verileri birçok şehir merkezi için mevcuttur. Kapsamlı detaylar için parkopedia.com  adresini ziyaret edin.
 • ³Bluetooth'u etkin akıllı telefon gerektirir (ayrı satılır).
 • 4Belirli koşullar uyarı fonksiyonunu olumsuz şekilde etkileyebilir. Detaylar için Garmin.com/warnings  adresini ziyaret edin.
 • 5Navigatörünüzde akıllı bildirimler almak için, ücretsiz Smartphone Link  uygulamasını indirmelisiniz. Eğer varsa, kullanıcı veri plan ücretleri uygulanacaktır. Hizmet planınızın veri ve dolaşım ücretleri hakkında daha fazla bilgi için hizmet sağlayıcınız ile görüşün. Bluetooth'u etkin akıllı telefon gerektirir (ayrı satılır).
 • 6Kırmızı ışık ve hız kamerası uyarıları tüm bölgelerde mevcut değildir. Güncellenmiş içerik için ücretli aboneliklerle ilgili daha ayrıntılı bilgi için bölgenizi görüntüleyin.
 • 7Yorgunluk uyarısı rota boyunca herhangi bir uzun duraklama olmadan arka arkaya sürüşlerin daha uzun süreçlerinden sonra etkinleşir.

  Paket İçeriği

  • Garmin DriveSmart 51 LMT-S
  • Ömür boyu haritalar¹ ve canlı trafik² (kutu üzerindeki model numarasından sonra "LMT-S” ile gösterilir)
  • Çevrilebilir vantuz yuvası
  • Araç güç kablosu
  • USB kablosu
  • Hızlı baslangıç kılavuzu


   Boyutlar:5.5"W x 3.3"H x 0.8"D (1.0", kamera dahil) - 14.0 x 8.4 x 2.1 cm (2.6 cm, kamera dahil)
   Ağırlık:6.75 oz (191.4 gr)
   Pil:Şarj edilebilir lityum iyon
   Ekran tipi:Multi-touch, cam, beyaz arka aydınlatmalı WQVGA renkli TFT ekran
   Ekran boyutu:4.4"W x 2.5"H (11.1 x 6.3 cm); 5.0" diag (12.7 cm)
   Ekran çözünürlügü:480 x 272 piksel
   Pil ömrü:30 dakika
   Ön yüklü haritalar:VarÜcretsiz harita güncellemeleri:Var
   Depolama ve güç kapasitesi:Evet
   (Dash Cam hafıza kartı: min. 4 GB veri kartı dahil, Sınıf 4 veya daha üstü, harita veri kartı dahil değil)
   Ses komutlu navigasyon:Var
   Trafik uyumu:VarÜcretsiz trafik güncellemeleri:VarKavşak görünümü ile yol yardımcısı (kavşak işaretlerini görüntüler):Var
   Bluetooth® arama:Var
   Hız limiti göstergesi:Var
   Seyahat Planlayıcı:Var
   Seyahat Günlüğü:Var
   Built-in Dash Cam:Var
   Keskin virajlar, okul bölgeleri, kırmızı ışık ve hız kamerası uyarıları ve daha fazlası için Sürücü uyarıları:Var
   Ön Çarpışma Uyarıları için Kamera yardımlı özellikler, Şerit Değiştirme Uyarıları, Garaj Park Yardımcısı, "Go" Uyarısı ve Garmin Real Vision™:Var
   Garmin Real Directions™ yön işaretleri kılavuzu:Var
   Foursquare ilgi alanları (POI'ler):Var
   BLE uyumluluk:Var
  vworld axess paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 1.804,68 3.609,36 1.785,28 3.570,55 1.729,49 3.458,97
3 1.229,86 3.689,57 1.216,34 3.649,02 1.152,99 3.458,97
4 943,36 3.773,42 943,36 3.773,42 864,74 3.458,97
5 772,23 3.861,17 781,32 3.906,60 704,64 3.523,19
6 658,85 3.953,11 674,92 4.049,52 593,50 3.560,98
  vworld
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 1.804,68 3.609,36
3 1.229,86 3.689,57
4 943,36 3.773,42
5 772,23 3.861,17
6 658,85 3.953,11
  axess
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 1.785,28 3.570,55
3 1.216,34 3.649,02
4 943,36 3.773,42
5 781,32 3.906,60
6 674,92 4.049,52
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 1.729,49 3.458,97
3 1.152,99 3.458,97
4 864,74 3.458,97
5 704,64 3.523,19
6 593,50 3.560,98
Paraf
Halk Bank

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı yorumları

Garmin DriveAssist 51 LMT-S Araç İçi Navigasyon Cihazı
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
 • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor