Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Fitness, macera ve tarz için multisport gps saatleri bağlı özellikler² içinde akıllı bildirimler, garmin connect™ online fitness topluluğuna otomatik yüklemeler ve connect iq™ mağazam...
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Fitness, Macera ve Tarz için Multisport GPS Saatleri

 • Bağlı özellikler² içinde akıllı bildirimler, Garmin Connect™ online fitness topluluğuna otomatik yüklemeler ve Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz saat yüzleri ve uygulamalarıyla kişiselleştirme bulunur
 • Dış mekan sensörleri, GPS ve GLONASS uydu sinyali alıcısı, jiroskop ve barometrik altimetreye sahip 3 eksenli pusula dahil
 • Pil ömrü: Akıllı saat modunda (ayarlara bağlı olarak) 2 haftaya kadar, GPS modunda 24 saate kadar veya UltraTrac ™ batarya tasarruf modunda 60 saate kadar

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Dünü aşın, bugün ve her gün. fenix 5 bilekten kalp atış hızı ölçümüne¹, gelişmiş fitness özelliklerine ve işyerinden antrenmana herhangi bir ara vermeden gidebilmenizi sağlayan değiştirilebilen kayışlara sahip premium GPS'li çoklu spor saatidir. Izlemek istediğiniz spor ne olursa olsun fenix 5 dahili aktivite profilleri ve performans ölçümlerinin yanı sıra akıllı bildirimleriyle de² hazırdır.

Çarpıcı Tasarım, Güçlü Performans

Sporcular ve maceracılar çeşit çeşittir. Bu sebeple fenix 5 serisi her bileğe ve her antrenmana uyacak boyutlarla gelir. Her versiyonda, hem estetik hem atletik ilgilerinize uyacak görünümü, performansı ve hafif konforu sunacak olan paslanmaz çelik finişler, QuickFit™ saat kayışı kombinasyonları ve premium özellik setleri bulunmaktadır.

Çifte Navigasyon Ağı

Her fenix 5 serisi saat, yalnızca GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme yapabilmek için gelişmiş GPS ve GLONASS uydu sinyali alımı sağlar. Her çalışma modunda uzun bir pil ömrü olacağına güvenebilirsiniz (modele göre değişir, ayarlara bağlıdır). Ve her yere gidebilme özgürlüğü için tüm fenix 5 versiyonları 100 metreye kadar su geçirmezdir.

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Yolda Olağanüstü Okunabilirlik

LED arka aydınlatmaya sahip parlak, yüksek çözünürlüklü, çok renkli Garmin Chroma Display™ tüm ortam koşullarında harika bir okunabilirlik sunar. Işığı aynı anda hem yansıtan hem de aktaran transflektif teknolojisi, saat yüzünün yoğun güneş ışığı altında bile okunabilir olmasını sağlar. Sapphire (Safir) edisyonlarında çizilmez safir mercek bulunur ve aynı zamanda, saatinizin kablosuz ağlarınıza bağlanabilmesi ve Garmin Connect üzerinde paylaşım yapmak ve otomatik olarak aktivite yüklemeleri gönderebilmesi için Wi-Fi® etkindir.

Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü¹

Bileğinizdeki Elevate bilekten kalp atış hızı ölçüm teknolojisi, bir göğüs kayışına gerek kalmadan kalp atış hızınızı izleyebilmenizi sağlar. Saat, adımları saymaya ve uykunuzu denetlemeye ek olarak, kalp atış hızınızı kullanarak yakılan kalori bilgisini sunar ve fitness aktivitenizin yoğunlugunu belirler.

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Değiştirilebilir Saat Kayışlarıyla Tarzınıza Uydurun

Birinci sınıf deri, metal veya silikondan tercih edebileceğiniz QuickFit kayışlar, her türlü spor veya aktivite için tarzınızı oluşturmanızı kolaylaştırır. Değişim için herhangi bir alet gerekli değildir. Yalnızca değiştirin, tıklayın ve gidin.

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Gelişmiş Performans Ölçümleri

Her fenix 5 serisi saat, formunuzu ve performansınızı izlemenizi sağlayan sofistike egzersiz özelliklerine sahiptir³. Egzersiz Durumu ve Egzersiz Etkisi için gelişmiş okumalar, egzersizinizin aerobik ve anaerobik faydalarını gösterir – böylece egzersizlerinizin nasıl bir işe yaradığını görebilir ve hatta sonuçları arkadaşlarınızla karşılaştırabilirsiniz.

VO2 max tahmincisi, koşu hızınız, dakika başına kalp atışınız ve kalp atış hızı değişiminiz dahil olmak üzere verilerinizi hesaplayarak dakika başına tüketebileceginiz maksimum oksijeni ön görür. Diğer fitness ölçümleri içinde mola zamanlayıcısına sahip mola danışmanının yanı sıra güncel VO2 maks sayınıza dayalı olarak ideal bitirme zamanınızı tahmin eden bir yarış tahmincisi bulunmaktadır.

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Gelişmiş Koşu Dinamikleri

Şimdi koşu verilerinizle daha da ileriye gidebilirsiniz. Gelişmiş fizyolojik ölçümler ve koşu dinamiklerine¹ sahip Garmin egzersiz özellikleri, formunuzu ve genel performansınızı geliştirmenizde size yardımcı olabilir. Şunlari içerir:

 • Performans koşulu: 6-20 dakika koştuktan sonra, fenix 5 gerçek zamanlı durumunuzu ortalama fitness seviyelerinizle karşılaştırır
 • Laktat eşiği: Adım ve kalp atış hızı analizlerinizle fenix 5 kaslarınızın hızla yorulmaya basladığı noktayı tahmin eder
 • Ritim — dakika başına adım sayısı
 • Adım uzunluğu — gerçek zamanlı adım uzunluğunuzu gösterir
 • Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Saatinizi HRM-Run™ gibi uyumlu bir kalp atış hızı göğüs kayışıyla eşleştirerek şu ek fenix 5 ölçümlerine³ erişebilirsiniz:
 • Dikey salınım ve oran — Koşu hareketinizdeki 'sıçrayışın' derecesi ve adım uzunluğuna olan fayda oranı
 • Zeminle temas süresi ve denge— koşu hareketinde uçustan ziyade ayağınızın zeminle olan temasının ne kadar sürdüğünü gösterir ve koşu simetrinizi kontrol etmenizi sağlar
 • Stres miktarı: fenix 5, 3 dakikalığına size tahmini stres seviyenizi sağlamak için dik dururken kalp atış hızı değişkenliğinizi ölçer. Ölçüm, 1 ila 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir
Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Yüzme Profilleri, Kayak, Kürek Sporları, Golf ve Daha Fazlası

fenix 5 saatleri koşu fonksiyonlarının ötesinde, yüzme egzersizi, kayak, golf ve ayakta pedal ve kürek gibi sporlarda yardımcı olacak spesifik özellik setleri de sunar. Yüzücüler için cihaz, mesafeyi, tempoyu, kulaç sayısını ve daha fazlasını ölçer. Kayak/Sörf modu hız, mesafe, dikey düşüş ve otomatik koşu sayacını (kaldırma çizgisi için Otomatik Duraklatma ile) ve fazlasını parmak uçlarınıza taşır. Kürek sporları özellikleri arasında vuruş sayısı, vuruş hızı ve hatta vuruş başına kat edilen mesafe bilgisi bulunur. Golf modu size Garmin Connect üzerinden indirdiğiniz herhangi bir golf sahası için ön, arka ve orta sahaya olan uzaklığı verir – aynı zamanda istatistik izleme (serbest vuruş, vs.), Saha Görünümü, Otomatik Atış algılama ve otomatik ölçümler gibi geliştirmeler de sunar.

Harika Dış Mekanlarda Kendi Tarzınızla Gezinin

Her fenix 5 modeli, GPS artı ABC (altimetre, barometre ve pusula) sensör özellikleri kullanarak size bilinen ve bilinmeyen yollarda kılavuzluk etmek için kapsamlı navigasyon ve izleme özellikleri sunar. Dahili altimetre, yükselme ve alçalmayı doğru şekilde görüntülemek için yükselme verileri sağlarken, barometre de hava basıncındaki kısa süreli eğilimleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmek için kullanılabilir. 3 eksenli elektronik pusula ister hareketli ister hareketsiz olun, bulunduğunuz açıyı tespit eder. Ayrıca, UltraTrac™ modunda pozisyon hassasiyetini geliştirmeye yardımcı olmak için dahili bir jiroskop da vardır.

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Bağlı Kalmanın Binbir Yolu

fenix 5 üzerinden akıllı bildirimler², ister yolda, ister golf sahasında, ister masanızdan uzakta olun saatinizin üzerinden e-posta, metin mesajları ve uyarılar alabilmenizi sağlar. Diğer bağlantı özellikleri içinde Garmin Connect online fitness topluluğumuza otomatik yüklemeler, ücretsiz Garmin Connect üzerinden canlı izleme ve sosyal medya paylaşımı ve Garmin Connect™ Mobil uygulamaları bulunmaktadır.

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Gelişmiş Uygulamalar ve Saat Yüzleri

Tüm fenix 5 serisi saatleri, Connect IQ store mağazamızdan ücretsiz indirmelerle özelleştirebilirsiniz. Saatinizin yüzünü değiştirebilir, veri alanları ekleyebilir veya tek bakışta bilgi almak için uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz.

Garmin, fenix çoklu spor saatinize daha fazla değer katmak amacıyla ortaklıklar kurmak için en iyi şirketler ve tasarımcılarla sürekli olarak çalışmaktadır. Uber, Strava, AccuWeather ve diğer isimler fenix 5'inizi her zamankinden daha fazla yolla yaşam tarzına uydurabilmenizi sağlayan uygulamalar ve geliştirmeler sunmaktadır.

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat

 • ¹Bkz.Aktivite izleme doğruluğu
 • ²Uyumlu bir akıllı telefonla eşleştirildiğinde
 • ³Uyumlu kalp atış hızı monitörüyle eşleştirildiginde; bazı modeller dahildir, diğerlerinde ayrı satılır

  Paket İçeriği

  • fenix 5
  • Şarj/veri kablosu
  • Dokümantasyon


   Ekran Materyali:Cam veya safir kristal
   Çerçeve Materyali:Paslanmaz çelik
   Kasa Materyali:Fiber takviyeli polimer ve paslanmaz çelik
   QuickFit™ kordon uyumluluğu:Var (22 mm)
   Kordon Materyali:Silikon veya çelik
   Boyutlar:47 x 47 x 15.5 mm
   Ağırlık:Silikon kordon: 85 gr |
   Metal kordon: 156 gr
   Su Geçirmezlik:10 ATM
   Ekran Tipi:Güneş ışığında okunabilen, her zaman açık, düşük güç tüketimine sahip renkli ekran
   Ekran Boyutu:30,4 mm
   Ekran Çözünürlüğü:240 x 240 piksel
   Renkli Ekran:Var
   Pil Ömrü:Akıllı saat modunda 2 haftaya (ayarlara bağlı), GPS/HR modunda 24 saate ve UltraTrac™ pil tasarrufu modunda 60 saate kadar
   Bellek/Geçmiş:64 MB
   Zaman/Tarih:Var
   GPS Zaman Senkronizasyonu:Var
   Otomatik gün ışığından tasarruf zamanı:Var
   Alarm Saati:VarZamanlayıcı:Var
   Kronometre:Var
   Gün doğumu / Gün batımı zamanları:Var
   Face It™ saat yüzü oluşturucu:Var
   GPS:VarGLONASS:Var
   Garmin Elevate™ bilekten kalp atış hızı monitörü:Var
   Barometrik Altimetre:Var
   Pusula:VarJiroskop:Var
   İvmeölçer:Var
   Termometre:Var
   Bağlantı Desteği:Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi® (safir versiyonla)
   Connect IQ™ uygulama desteği:Var indirilebilir saat yüzleri, veri alanları, widgetlar ve uygulamalar)
   Akıllı Bildirimler:Var
   Takvim:VarHava Durumu:Var
   Müzik Kontrolleri:Var
   Find my phone (Telefonumu bul):Var
   Saatimi Bul:Var
   VIRB® Uzaktan Kumanda:Var
   Akıllı telefon uyumluluğu:iPhone®, Android™, Windows®
   Garmin Connect™ Mobile ile uyumluluk:Var
   Yüklenmiş Tekne Gezisi Profilleri:Tekne GezisiAdım Sayacı:Var
   Hareket çubuğu (belirli bir hareketsizlik döneminden sonra cihaz üzerinde görüntülenir; sıfırlamak için birkaç dakika yürümeniz gerekir):Var
   Otomatik hedef (aktivite seviyenizi öğrenir ve günlük bir adım hedefi belirler):Var
   Uyku izleme (toplam uykuyu ve hareketli veya dinlendirici uyku dönemlerini izler):Var
   Yakılan kalori:Var
   Çıkılan kat:Var
   Kat edilen mesafe:Var
   Yoğunluk dakikaları:Var
   TrueUp™:Var
   Move IQ™:Var
   Fitness Yaş:Var
   Önceden yüklenmiş spor salonu aktivite profilleri:Kürek çekme
   GPS hız ve mesafe:Var
   Kişiselleştirilebilir veri sayfaları:Var
   Kişiselleştirilebilir aktivite profilleri:Var
   Auto Pause® (hıza bağlı olarak zaman tutucuyu durdurur ya da yeniden başlatır):Var
   Gelişmiş antrenmanlar (özelleştirilmiş ve hedef odaklı antrenmanlar oluşturun):Var
   İndirilebilir egzersiz planları:Var
   Auto Lap® (otomatik olarak yeni bir tur başlatır):Va
   r
   Manuel lap:Var
   Virtual Partner® (dijital bir insana karşı egzersiz yapın):Var
   Yapılandırılabilir lap uyarıları:Var
   V02 maks:Var
   Antrenman durumu (antrenman geçmişinize bakarak ne kadar etkili antrenman yaptığınızı görmenizi sağlar):Var
   Antrenman yüklemesi (tahmini EPOC'den hesaplanan son 7 güne kadar toplam antrenman yükünüz):Var
   Antrenman efekti (aerobik):Var
   Antrenman efekti (anaerobik):Var
   Kişiselleştirilebilir uyarılar:Var
   Sesli yönlendirmeler:Var
   Bitirme zamanı:Var
   Aktivite yarışı:Var
   Rota rehberi:Var
   Segmentler (canlı, Garmin):Var
   LiveTrack:Var
   Grup LiveTrack:Var
   Dokunma ve / veya düğme kilidi:Var
   Kısayol tuşları:Var
   Saatte aktivite geçmişi:Var
   HR bölgeleri:Var
   HR uyarıları:Var
   HR kalorileri:Var
   % HR maks:Var
   % HRR:Var
   İyileşme süresi:Var
   Oto maks HR:Var
   HRV stres testi (tahmini stres seviyesini sağlamak için 3 dakika boyunca ayakta sabit dururken kalp hızı değişkenliğini ölçer; bunun ölçeği 1 ile 100 arasındadır, düşük skorlar daha düşük stres seviyelerini gösterir):Var
   (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
   Yüzerken nabız ölçme:Var
   (HRM-Tri™ and HRM-Swim™ ile)Nabız ölçümü yayınlama (eşleştirilmiş cihazlar için nabız ölçümü verilerini ANT + ™ üzerinden yayınlar):Var
   Önceden yüklenmiş koşu profilleri:Koşu, kapalı alanda koşu, trail koşusuGPS-bazlı mesafe, zaman ve hız:Var
   Koşu dinamiği:Var
   Dikey salınım ve oran (çalışma hareketinizdeki 'sıçrama derecesi ve adım uzunluğu ile maliyet-fayda oranı'):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
   Zemin temas süresi ve denge (hareket halindeyken ayağınızın sıçrama esnasında zeminde ne kadar kaldığını ve hareket simetrinizi kontrol etmenizi sağlar):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
   Adım uzunluğu (gerçek zamanlı):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
   Kadans (dakika başına gerçek zamanlı adım sayısı sağlar):Var
   Fizyolojik ölçümler:Var
   Performans durumu (6-20 dakika koştuktan sonra, gerçek zaman durumunuzu ortalama fitness seviyeniz ile karşılaştırır):Var
   Laktat eşiği (hızınızı ve kalp atış hızınızı analiz ederek, kaslarınızın hızla yorulmaya başladığı noktayı tahmin eder):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
   Koşu antrenmanları:VarYarış öngörücüsü:Var
   Ayak yuvası uyumlu:Var
   Golf Özellikleri / F/M/B mesafeleri (yeşil alanın ön, orta ve arkasına olan mesafe):Var
   Golf Özellikleri / Tuzaklara/Keskin açılara mesafe:Var
   Golf Özellikleri / Atış mesafesi ölçer (parkurdaki herhangi bir noktadan itibaren atış mesafesini hesaplar):Var
   Golf Özellikleri / Dijital skorbord:Var
   Golf Özellikleri / İstatistik takibi (kulaç, tur başına vuruş, saha ve geçiş vuruşu):Var
   Golf Özellikleri / Garmin AutoShot™:Var
   Golf Özellikleri / Manuel pim konumu ile Saha Görünümü:Var
   Golf Özellikleri / Tehlikeler ve saha hedefleri:Var
   Golf Özellikleri / TruSwing™ uyumu:Var
   Golf Özellikleri / Round zamanlayıcı/odometre:Var
   Önceden yüklenmiş açık alanda rekreasyon profilleri:Yürüyüş, tırmanma, dağ bisikleti, kayak, snowboard, XC kayak, ayakta kürek çekme, kürek, paraşütle atlama, tacticalNoktadan noktaya navigasyon:VarGerçek zamanlı bread crumb trail:Var
   Başlangıca geri dönüş:Var
   racBack®:Var
   UltraTrac™ modu:Var
   Yükseklik profili:Var
   Hedefe uzaklık:Var
   Barometrik eğilim göstergesi:Var
   Fırtına uyarısı:Var
   Trail koşusu oto tırmanış:Var
   Dikey hız:Var
   BaseCamp™ uyumluluğu:Var
   GPS koordinatları:Var
   Öngörülen yol işaretleri:Var
   Sight 'N Go:VarAlan hesaplama:Var ( Connect IQ™ ile)
   Av / balık takvimi:Var ( Connect IQ™ ile)
   Güneş ve ay bilgisi:Var ( Connect IQ™ ile)
   Çift grid koordinatları:Var
   Önceden yüklenmiş bisiklet profilleri:Bisiklet, iç mekân bisiklet, dağ bisikletiBisiklet rotaları (önceki aktivelerle rekabet et):Var
   Bisiklet turu ve tur maksimum gücü (güç sensörü ile):Var
   Aktivite ile yarış:Var
   Zaman / mesafe uyarıları (hedefe ulaştığınızda uyarıyı tetikler):VarInterval antrenmanları:Var
   FTP (Fonksiyonel Eşik Gücü):Var (uyumlu aksesuar kullanıldığında)
   Strava özellikleri (Beacon, canlı segmentler):Var
   Vector ™ ile uyumluluk (güç ölçer):Var
   Güç ölçer uyumluluğu (uyumlu üçüncü taraf ANT+™ destekli güç ölçerlerden gelen verileri gösterir):Var
   Varia Vision™ ile uyumluluk:Var
   Varia™ radar ile uyumluluk:Var
   Varia ™ aydınlatmalarla uyumluluk:Var
   Hız ve kadans sensörü desteği (sensör ile):Var (ANT+® ve Bluetooth® Smart sensorleri)
   Önceden yüklenmiş yüzme profilleri:Havuzda yüzme, açık denizde yüzmeHavuz yüzme ölçümleri (uzunluklar, mesafe, hız, kulaç sayısı / oranı, kalori):Var
   Kulaç tipi tespiti (serbest stil, sırt üstü, kurbağalama, kelebek):Var
   Havuz yüzme antrenmanları:Var
   Yüzme verimi (SWOLF):VarGelişmiş yüzme özellikleri (zaman / mesafe uyarıları, geri sayım başlatma, gelişmiş dinlenme zamanlayıcıları):Var
   Açık deniz yüzme ölçümleri (mesafe, hız, kulaç sayısı / oranı, kalori):Var
   Nabız ölçümü (dinlenme sırasındaki gerçek zamanlı, dinlenme sırasındaki aralık ve oturum istatistikleri ve yüzme sonrası otomatik nabız ölçümü indirme özelliği):Var (HRM-Tri™ and HRM-Swim™ ile birlikte)

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat yorumları

Garmin Fenix 5 GPSli Nabız Ölçerli Multispor Akıllı Saat
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
 • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor