Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

6.511,24

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

6.250,79

Tek Çekim Fiyatı  

6.413,57

Ücretsiz Kargo
Ortalama 3 İş Gününde Kargoda
9 Taksit Seçeneği
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Siyah

Mükemmeliyete X İşaretini Koyan Performans

 • Bilekten kalp atış hızı teknolojisi¹ ve en iyi yolları bulmanız ve izlemenize yardımcı olan Trendline™ popüler rotalar özellikli renkli TOPO haritalara sahip çoklu spora uygun mükemmel GPS saat
 • Bileğe dayalı Pulse Ox Uyum sensörü¹ kanınızdaki oksijen doygunluğu seviyelerinizi izleyebilmenizi sağlar, bu özellikle yüksek rakımlara uyum sağlamaya çalışırken yararlıdır
 • Çizilmeye dayanıklı ve kubbe şeklinde safir mercek artı paslanmaz çelik veya elmas benzeri karbon (DLC) titanyum çerçeve ve arka gövdeye sahip sağlam tasarımıyla maceraya hazır
 • Saatiniz üzerinde 500'e varan şarkıyı kolaylıkla saklayabilir, oynatabilir ve telefonsuz dinleme için Bluetooth® kulaklık setine (ayrı satılır) bağlayabilirsiniz
 • Garmin Pay™ temassız ödeme çözümü² saatinizle rahatlıkla ödeme yapabilmenizi sağlar, böylece paranızı ve kartlarınızı evde bırakabilirsiniz
 • Pil performansı: Akıllı saat modunda 20 güne kadar
 • Türkçe Menü

Çoklu sporu destekleyen ve bilekte bulunan üstün antrenörü isteyen atletler ve dış mekan maceracıları için ultra dayanıklı fēnix 5X Plus. Bu, yüksek rakımlarda kan oksijen doygunluğu bilgisi için bileğe dayalı bir Pulse Ox Uyum sensörüne sahip ilk fēnix serisi saatimizdir. Diğer özellikler arasında rota çıkarılabilen renkli TOPO haritalar ve 500'e varan şarkıyı depolamanızı ve dinlemenizi sağlayan bir müzik oynatıcının yanı sıra temassız ödeme çözümümüz olan Garmin Pay de bulunur.

Başarıya Giden Yol Haritanız

İster şehirde, ister arazi patikalarında olun, fēnix spor saatinizin harita ve navigasyon özellikleri, yolunuzda kalabilmenizi ve yönünüzü bulabilmenizi sağlar. Tam renkli TOPO haritalama tek bakışta navigasyon ve konum takibi için optimize edilmiş harita verileri ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Haritalarda Trendline popüler rota özelliği bulunur, bu özellik en iyi yollar ve rotaları bulmanız ve izlemenize yardımcı olmak için Garmin Connect™ verilerinin milyarlarca kilometresini kullanır. Bu özellikle de tanıdığınız alanlardan uzaktayken faydalıdır, bu özellik sayesinde en çok kullanılan ve yerel olarak doğrulanmış yolları hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Yükseğe Çıkarken Daha İyi Performans Gösterin

Arazi dikleştiği ve önünüzde ağır bir tırmanışın olduğu yerlerde fēnix 5X Plus cihazınızda gerçekten yardımcı olabilecek özel tırmanış özellikleri mevcuttur. ClimbPro sayfası güncel ve önünüzdeki tırmanışlar konusunda gerçek zamanlı bilgiler sunar. Her bir tırmanış segmenti için tırmanış eğimi, mesafesi ve yükseliş kazanımının yanı sıra daha ne kadar uzağa gitmeniz gerektiğini gösteren bir ilerleme göstergesini de görebilirsiniz. Saatin Pulse Ox Uyum sensörü zorlu tırmanışlarda ek bilgiler sağlar. Bu sensör kan dolaşımınızdaki hemoglobin emilimini ölçmek için ışın demetleri kullanır, böylece vücudunuzun oksijen seviyelerinin yüksek rakımlardaki daha ince havaya nasıl uyum sağladığını değerlendirebilirsiniz.

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

Çok Sayıda Ağ Üzerinden Navigasyon

Her fēnix 5 Plus Serisi saat, yalnızca GPS'ten daha zorlu koşullarda izleme yapabilmek için çoklu ağ (GPS, GLONASS ve Galileo) uydu sinyali alımı sağlar. Her saat, harita tabanlı kılavuza ek olarak, dış mekan navigasyonu için bir dizi ABC (altimetre, basınç ölçer ve pusula) sensörü de sunar. Eğim dengelemeli üç eksenli elektronik pusula, hareket halinde olun veya olmayın sizi yönünüzde tutarken, dahili altimetre doğa yürüyüşü gibi aktiviteler için tırmanış ve inişi doğru şekilde görüntülemenizi sağlamak üzere yükselim verileri sunar.

Gelişmiş Performans Ölçümleri

Her fēnix 5 Plus Serisi saat, formunuzu ve performansınızı izlemenizi sağlayan sofistike egzersiz özelliklerine sahiptir. Antrenman istatistiklerinizi izlemek, ilerlemenizi ölçmek ve formunuzu ayarlamak için fizyolojik ölçümler, koşu dinamikleri ve daha fazlasını kullanın. Egzersiz durumu fazla egzersiz yapıp yapmadığınız, formunuzu koruyup korumadığınız veya formunuzun zirvesinde olup olmadığınızı size bildirmek için yakın zamandaki egzersiz geçmişinizi ve performans göstergelerinizi otomatik olarak değerlendirir. Anaerobik egzersiz etkisi ölçümü, yaptığınız egzersizlerin sınırları zorlama yeteneğinizi nasıl iyileştirdiğini görmenizi sağlar. Hatta fitness ve egzersiz geçmişiniz için son 7 günün egzersiz miktarını ölçen ve bunu optimal aralık ile karşılaştıran genel egzersiz yükünüzü görebilirsiniz. Özel önceden yüklenmiş aktivite profilleri yüzme, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü, kayakçılık, kürek çekme, kürek sörfü ve daha fazlası için sağlanır. Ek motivasyon için Garmin Connect'ten ileri antrenman ve egzersiz planları indirebilirsiniz.

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

Bilekten kalp atış hızı ölçümü

Başka bir olumlu özellik de, Elevate™ bilekten kalp atış hızı teknolojisinin göğüs kemeri takmadan kalp atış hızınızı izlemenizi sağlamasıdır. Saat, adımları saymaya ve uykunuzu denetlemeye ek olarak, kalp atış hızınızı kullanarak yakılan kalori bilgisini sunar ve fitness aktivitenizin yoğunluğunu belirler. Vücudunuzun hangi seviyede bir aktiviteye hazır olduğunu değerlendirmenize yardımcı olan bir stres puanı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliğinizi de ölçer.

Biraz Seyahat Müziği

Sizi bir yarış veya zorlu bir antrenman için motive eden bir şarkınız mı var? Şimdi fēnix 5X Plus ile yoldayken telefonsuz dinlemek için saatiniz üzerinde 500'e varan şarkıyı saklayabilirsiniz. Müzikleri indirmek ve uyumlu Bluetooth kulaklık setiyle (ayrı satılır) istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda dinleyebilmek için favori oynatma listelerinizi hazırlamak kolaydır. Hatta reklamsız bir dinleme deneyimi için seçkin müzik akış hizmetlerinden³ özenle oluşturduğunuz oynatma listelerinizi bile senkronize edebilirsiniz. O yüzden koşuya veya bisiklet sürmeye giderken telefonunuzu evde bırakabilirsiniz çünkü sizi motive eden müzikler hemen bileğinizdedir.

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

Elinizi Sallayarak Ödeme Yapın

Aktif yaşam tarzınızın temposuna uymak için fēnix 5X Plus, Garmin Pay temassız ödeme çözümümüze sahiptir. Alışverişlerinizde ödeme yapmak için onu kullanın, böylece nakit paranızı ve kartlarınızı evde bırakırken kasa sıralarından rüzgar gibi geçebilirsiniz. Temassız ödeme tarayıcısı olan hemen her yerde çalışır.

Akıllı Şekilde Bağlı Kalın

Tüm fēnix 5 Plus serisi modelleri uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde akıllı bildirimleri destekleyebilir. İster yolda, ister golf sahasında, ister masanızdan uzakta olun saatinizin üzerinden e-posta, metin mesajları ve uyarılar alabilmenizi sağlar. Diğer bağlı özellikler içinde çevrimiçi fitness topluluğumuz Garmin Connect'e otomatik yüklemeler, live tracking, GroupTrack ve sosyal medya paylaşımları bulunur.

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

Premium Malzemeler, Güçlü Performans

Birinci sınıf malzemelerden yapılan fēnix 5 Plus Serisi çeşitli finişlerde mevcuttur, bunlar arasında PVD kaplamalı paslanmaz çelik çerçeveyle işlenmiş silikon saat kayışı veya çelikten %30 daha güçlü ancak daha hafif bir metalin konforunu isteyenler için fırçalanmış titanyum bileklikli delüks bir titanyum çerçeve versiyonu bulunur. İki versiyonda da LED arka aydınlatmaya sahip parlak, yüksek çözünürlüklü, çok renkli Garmin Chroma Display™ tüm ortam koşullarında harika bir okunabilirlik sunar. Işığı aynı anda hem yansıtan hem de aktaran transflektif teknolojisi saat yüzünün yoğun güneş ışığı altında bile okunabilir olmasını sağlar. Daha fazla çizilme direnci için tüm fēnix 5 Plus Serisi modellerinde yüksek dayanımlı ve kubbe şeklinde bir safir mercek mevcuttur.

Özel Uygulamalar, Saat Yüzleri ve Kayışları

Tüm fēnix 5 Plus Serisi saatleri Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz indirmelerle özelleştirebilirsiniz. Saatinizin yüzünü değiştirebilir, veri alanları ekleyebilir veya tek bakışta bilgi almak için uygulamalar ve widget'lar alabilirsiniz. Aynı zamanda premium deri, metal veya silikon tercihlerinizde QuickFit® kayışlarına yönelik geniş seçim yelpazesi de bulunmaktadır ve böylece herhangi bir spor faaliyeti veya aktivite ile uyumlu olacak tarzları karışık şekilde kullanmak kolay hale gelir.Değişim için herhangi bir alet gerekli değildir. Yalnızca değiştirin, tıklayın ve gidin. Garmin ile saatinize eşsiz biçimde sizin olan bir kişilik ekleyebilirsiniz.

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah

Running Power

Uyumlu saatinize, Connect IQ mağazasından Running Power uygulamamızı indirerek egzersizinize güç verileri katın. Garmin Laboratuvarlarında geliştirilen Running Power uygulaması, siz koşarken zemine uyguladığınız güç miktarını belirlemek için ilerleme hızı, dikey salınım, derece ve hatta yerel rüzgar koşulları gibi metriklere erişim sağlar. Dakikadan dakikaya ve milden mile ne kadar güç harcadığınızı bildiğiniz zaman, hızınızı belirlemede daha iyi duruma gelirsiniz ve bu da çok çabuk şekilde yorulmanızı önlemeye yardımcı olabilir. En iyi haber ne mi? Doğru Garmin cihazlarına zaten sahipseniz, koşunuza güç katmak ücretsiz hale geliyor. Tek ihtiyacınız olan bir fēnix 5 ve şu aksesuarlardan biridir: HRM-Run™, HRM-Tri™ veya Koşu Dinamikleri Podu. Daha fazlasını öğrenin.

 • ¹ Aktivite İzleme ve Form Ölçüm Hassasiyeti
 • ² Katılan bankalardan desteklenen kartlar kullanabilir
 • ³ Üçüncü taraf bir müzik sağlayıcıdan premium abonelik gerektirebilir

Paket İçeriği

 • fenix 5X Plus
 • Şarj/veri kablosu
 • Dokümantasyon
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 3.255,62 6.511,24
3 2.170,41 6.511,24
4 1.627,81 6.511,24
5 1.326,43 6.632,14
6 1.117,21 6.703,26
7 967,99 6.775,92
8 856,27 6.850,18
9 769,56 6.926,08
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 3.255,62 6.511,24
3 2.170,41 6.511,24
4 1.627,81 6.511,24
5 1.326,43 6.632,14
6 1.117,21 6.703,26
7 967,99 6.775,92
8 856,27 6.850,18
9 769,56 6.926,08
Paraf
Halk Bank

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah yorumları

Garmin fenix 5X PLUS Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
 • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor