Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Koşu dinamikleri ve bağlantı özellikleri ile çoklu spor gps saati koşu dinamikleri; ritim, dikey salınım ve zemin temas zamanını içerir vo2 maksimum tahmin, adım tahmini sunar yüzme uzaklığı, adım, ku...
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Koşu Dinamikleri ve Bağlantı Özellikleri ile Çoklu Spor GPS Saati

  • Koşu dinamikleri; ritim, dikey salınım ve zemin temas zamanını içerir
  • VO2 maksimum tahmin, adım tahmini sunar
  • Yüzme uzaklığı, adım, kulaç türü tanımlaması, kulaç sayımı, talim günlüğü ve dinlenme süreleri özellikleri
  • Saatinizdeki e-mail, mesaj ve diğer uyarıları görmenizi sağlayan akıllı bildirimler
  • Bağlantı özellikleri: Otomatik Garmin Connect yüklemesi, canlı takip, sosyal medya paylaşımı

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz

Dünyanın ilk GPS çoklu spor cihazlarının lanse edildiği şirket, seçkin ve amatör atletlere rehberlik eden bir saatle karşınızda. Koşu dinamikleri, VO2 maksimum tahmin, canlı takip ve akıllı bildirimler gibi gelişmiş özelliklere sahip Forerunner 920XT’yi sizlere sunuyor.

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz

Gelişmiş Antrenman, Tüm-Gün Aktivite Takibini Karşılar

Forerunner 920XT, balık adam kıyafetine uygun olan düzgün bir saat içinde seçkin antrenman özellikleriyle donatılmış şekilde gelir ve bir önceki modeli olan Forerunner 910XT’den yaklaşık %15 daha hafiftir. Yüksek çözünürlüklü renkli ekranı esnektir, mafsallı kayışları ve saat modu bulunmaktadır bu yüzden saati tüm gün takabilirsiniz. Aktivite takibi özelliği; size günlük aktivitenizin eksiksiz bir resmini vererek adımlarinızı, uykunuzu ve tüm gün yakılan kalorilerinizi hesaplar.

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz

Suya Dalın

Havuzda veya açık denizde antrenman yaparken Forerunner 920XT; mesafe, adım, kulaç sayısı, kulaç oranı ve SWOLF skoru gibi detaylı yüzme metriklerini kaydeder. Talim günlügü özelliği; havuzdaki yüzme talimlerinizi ve ayak çırpma setlerinizi kolayca kaydetmenize imkan sağlar ve 2 tür dinlenme süresi zamanında duvardan baslangıç yapmanızı sağlar. Adımınızı tutmanıza yardımcı olan zaman uyarılarını veya setin bittiğini size haber veren mesafe uyarılarını kullanın. Kaloriler ve kulaç oranı için bile uyarılar bulunmaktadır.

Antrenmanınızı Canlandırın

920XT; bisiklet idmanlarınız için gelişmiş antrenman olanakları sağlayan hız, ritim ve kalp atışı gibi sensörlerle uyumludur. Ayrıca, tek veya çift pedal seçenekli Vector’ü içeren ANT güç metreleri ile eşleştirildiğinde güç metriklerini gösterir.

Kalp atımı ve güç metresiyle antrenman yaparsanız, Forerunner 920XT, fitnessiınızdaki monitör değişikliklerine yardımcı olan bisiklet sürme için VO2 maksimum tahmininizi çıkarabilir. Renk göstergesi, kendi yaş grubunuzdaki diğer atletlerle karşılaştırıldığında kaçıncı sırada olduğunuzu gösterir. Diğerlerini nasıl ölçeceğinizi görmenizi sağlayan başka bir özellik ise Garmin Connect bölümleridir. Sürüşünüzü tamamlayıp Garmin Connect’e yüklediğiniz an, liderlik bölümünde nerde durduğunuzu görebilirsiniz.

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz

Koşu Formunuzu Mükemmelleştirin

İstediğiniz şey tam da karşınızda – çoklu spor saat için koşu dinamikleri. Forerunner 620 ve fenix 2’de mevcut olan aynı teknolojiye sahip 920XT, HRM-Run monitörüyle birlikte kullanıldığında sizin için en uygun koşu formuyla antrenman yapmanıza yardımcı olur. Bu eşleşme, 920XT’nin ritimlerinizi (dakika başına toplam adımları), dikey salınımı (adımınızdaki sekme miktarını) ve zemin temas zamanını (ayağınızın her bir adımda zeminde ne kadar süre geçirdiğini) bildirmesini sağlar. 920XT ayrıca ritim antrenmanınızı yönlendiren titreşimli ve sesli uyaran metronom özelliğine sahiptir.

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz

Gelişmiş Kalp Atımı Bazlı Özellikler

Kalp atımı monitörüyle kullanıldığında (standart bir Garmin HRM veya HRM-Run) Forerunner 920XT, yarış potansiyeliniz kadar iyileşme statünüzü de gösteren ek özellikler sunar. İlki, aerobik aktivitesinin ilk birkaç dakikasında iyileşme durumunuzu gösteren gerçek zamanlı bir iyileşme denetimidir. Aktiviteden sonra 920XT, bir sonraki zorlu efordan önce ne kadar süre geçmesi gerektiğini gösteren iyileşme zamanını sunar. 920XT; kalp atımı monitörüyle kullanıldığında koşu için, kalp atımı monitörü ve güç metresiyle kullanıldığında ise bisiklet için VO2’nizi ölçebilir. Bu verilere bağlı olarak, birkaç mesafede koşu yarış sürenizi tahmin edebilir.

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz

Garmin Connect

Artık idmanlarınız ve yarış aktiviteleriniz eforlarınızı kaydedebileceğiniz, planlayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ücretsiz ve online sitemiz Garmin Connect de tamamen yeni bir görüntüye sahip. Cihazınızdaki çoklu spor aktivite profilini kullanarak bir aktiviteyi tamamladığınızda, her bir bacak ve geçiş süresi kolayca görüntülemeniz ve paylaşmanız için tek bir dosyada kaydedilir. Bireysel sekmeler, her bir bacak için detaylı verilere erişmenize izin verir.

Verilerinizi Garmin Connect ile senkronize etmenin pek çok yolu var. 920XT, Bluetooth teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect Mobile uygulaması aracılığıyla verileri transfer eder. Bir veya birden fazla Wi-Fi erişim noktası kurabilirsiniz böylece 920XT, erişimdeyken Garmin Connect ile otomatik olarak senkronize olacaktır. USB kablosunu kullanarak masa üstü bilgisayarınızla da senkronize edebilirsiniz.

920XT’nizi akıllı telefonunuzla eşleştirin ve Garmin Connect Mobile uygulamasını, bisiklet sürerken ve koşu antrenmanlarınız veya yarışlarınız boyunca bağlı kalmanızı sağlayan ek özellikler için kullanın. Canlı takip özelliği, e-mail veya sosyal medyayı kullanarak takipçilerinizi davet etmenize imkan verir böylece haritadaki yerinizi ve durumunuzu gerçek zamanlı olarak görebilirler. Akıllı bildirimler, saatinizi uyumlu Android veya Apple cihazlarıyla eşleştirdiğinizde e-mail, mesaj ve diğer uyarıları almanızı sağlar. 920XT, telefonunuz ve Garmin Connect Mobile uygulamasıyla eşleştirildiğinde, tamamlanmış antrenmanlarınız anında yüklenir.


Paket İçeriği

  • Forerunner 920XT
  • Şarj/veri yeri
  • Kullanma kılavuzu

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz yorumları

Garmin Forerunner 920 XT Kırmızı-Beyaz
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor