Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı

Yorumlar (1)
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Gps : Araç İçi (Navigasyon)
Yeni sürüş maceraları için premium motosiklet gps cihazı sert hava koşulları için güçlü tasarım (ipx7) ile eldiven dostu, güneş ışığında okunabilir 5 inç çift yönlü dokunmatik ekran (ipx7) garmin adve...
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Yeni Sürüş Maceraları İçin Premium Motosiklet GPS Cihazı

 • Sert hava koşulları için güçlü tasarım (IPX7) ile eldiven dostu, güneş ışığında okunabilir 5 inç çift yönlü dokunmatik ekran (IPX7)
 • Garmin Adventurous Routing™ özelliği virajlı ve engebeli yolları bulur; ana otoyolları sınırlandırır
 • Keskin dönüşler, ülkede geçerli kask yasaları, hız kameraları¹ ve daha fazlası için motosikletli uyarıları
 • Eller serbest çağrı alma ve zumo ekranınızda akıllı bildirimler² için Bluetooth®
 • MP3 çalar ya da akıllı telefonunuzdaki müziği kontrol edebilme; Pandora® ve Spotify® servislerinden³ müzik yayını

Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı

Macera İçin Tasarlandı, Motosiklet İçin Doğdu

Sevdiğiniz o virajlı, engebeli ve araziyi kucaklayan sürüşler için Garmin Adventurous Routing™ seçeneklerine sahip zumo 595LM, "heyecan için” tasarlanmış motosiklet navigasyon cihazıdır.Yüksek çözünürlüklü ve eldiven dostu 5.0 inçlik büyük dokunmatik ekranı, yatay ya da dikey modda görüntülenebilir. Transflektif teknolojisi ise yansımayı azaltan ve güneş ışığında kolayca okunabilen, parlak ve canlı renklere sahip bir ekranı mümkün kılar.

Eller Serbest Çağrıların Faydası

zumo cihazınızı uyumlu bir akıllı telefon² ve Bluetooth destekli uyumlu bir kulaklık ya da kask (ayrı olarak satılır) ile eşleştirerek eldivenlerinizi ya da kaskınızı çıkarmak zorunda kalmadan kablosuz çağrılar yapabilir ve alabilirsiniz. Telefonunuzu cebinizde ya da selede güvenle taşırken dikkatinizi yoldan ayırmadan eller serbest çağrılardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca çağrılar, mesajlar, uygulama bildirimleri ve daha fazlası için doğrudan navigasyon cihazınızın ekranına akıllı bildirimler³ alabilirsiniz.

Akıllı Telefonunuz ile Daha Akıllı Bir Sürüş

Önünüzde uzanan yolda neler oluyor? zumo 595LM, kablosuz Smartphone Link7uygulaması ile sizi canlı hava durumu radarı ve trafik bilgileri ile buluşturabilir. Bu uygulama aynı zamanda sürüşünüz sizi nereye götürürse götürsün arkadaşlarınızın nerede olduğunuzu izlemenizi sağlayan LiveTrack özelliğini etkinleştirir.

Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı

Seyahat Müziklerinin Tadını Çıkarın

Sürüş esnasında kendi soundtrack şarkılarınızı mı dinlemek istiyorsunuz? zumo cihazınız ayrıca dokunmatik uyumlu bir MP3 çalar ya da akıllı telefonunuzdaki² müzik veya medyayı doğrudan dokunmatik ekranınızdan kontrol etmenize imkan tanır - dahası, popüler Pandora ve Spotify müzik servislerinden³ sevdiğiniz oynatma listelerini de dinleyebilirsiniz.

Motosikletli Uyarıları ile Dikkatiniz Hiç Dağılmasın

Yol farkındalığını arttırmak ve daha güvenli bir sürüşü teşvik etmek için zumo 595LM önünüzdeki keskin dönüşler, hız değişiklikleri, demiryolu ya da hayvan bulunan noktalar, okul alanları ve daha fazlası için faydalı uyarılarda bulunur. Buna ek olarak kask yasalarını kontrol etmeniz gerektiğinde ya da tek şeritli bir yolda yanlış yola dönmek üzereyken de uyarılırsınız. Bunun yanında yakındaki kırmızı ışıklar ve hız kameraları¹ için bildirimler sunulur. Ek olarak, uzun yolculuklarda yorgunluk uyarısı4mola zamanları ve yolda harcanan saatlerden sonra göz önünde bulundurulabilecek muhtemel dinlenme mekanları tavsiye eder. zumo Up Ahead özelliği, navigasyon ekranında harita görünümünü terk etmeden rotanızın yanında ilgi alanlarını ve önemli noktaları görmenize imkan tanır. Bununla birlikte Easy Route Shaping özelliği rotanızı uyarlamak için harita üzerinde bir nokta ekleyerek tercih ettiğiniz rotalarda sürüş yapmanızı ve spesifik yolları takip etmenizi sağlar.

Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı

Artık Yakıtsız Kalmayacaksınız

Dijital yakıt ölçeğiyle dahili bir seyahat bilgisayarı, zumo 595LM ile standart olarak gelir. Bu sayede yakıtınız bitmeden kaç kilometre daha sürebileceğinizi tahmin etmek kolaydır. Dinamik yakıt uyarıları, yakıt alma zamanı ve petrol istasyonu konumları için önerilerde bulunur. Faydalı bir hız limiti göstergesi ne zaman yavaslamanız gerektiğini bilmenize imkan tanır. Ayrıca dijital bir pusula ekranı ve motosiklete özgü ilgi noktalarını (POI) içeren bir veritabanı, tamir servisleri, bayiler ve daha fazlasını bulmak için elinizin altındadır. Ayrıca zumo cihazınızda bulunan Servis Geçmiş Günlüğü, servis tarihleri, kat edilen kilometre ve motosikletinizde gerçekleştirilen bakımların kaydını tutmanıza yardımcı olur.

Kolay Tanınır İşaretler ile Yönlendirme

zumo 595LM'de bulunan Garmin Real Directions™ özelliği, "her dönüşte sesli yönlendirme” kavramını yeniden tanımlıyor. Cadde isimlerinin sesli olarak bildirilmesinin yanı sıra zumo cihazınız kolay tanınır işaretler, binalar ve trafik lambalarına atıfla yönlendirir (örn.: "Kırmızı binadan sonra sağa dönün”). Foursquare® verileri sayesinde zumo, keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca yeni ve popüler mekanın bilgisiyle ön yüklüdür. Buna ek olarak, Garmin Direct Access özelliği, AVM ve hava alanları gibi karmaşık yerler için tavsiye edilen girişe ulaştığınızda detaylı konum bilgileri sağlayarak navigasyon deneyiminizi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Örnegin, "Woodfield Mall'a ulaştınız. Foot Locker içeride, ikinci katta.”

Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı

Ömür Boyu Harita Güncellemeleri

zumo 595LM, cihazınızın kullanım ömrü boyunca ücretsiz harita güncellemeleri5içerir, böylece rotalarınız mevcut en güncel ilgi noktalarını ve haritaları yansıtır.

Navigasyon Araçları

photoReal Kavsak Görünümü, karmaşık geçişlerin olduğu bir rotada navigasyonu kolaylaştırmak için kavşakları ve döner kavşakları gerçekçi bir biçimde gösterir. Faydalı sesli uyarıların yanı sıra zumo cihazınızın ekranındaki parlak renkli bir ok işareti, bir sonraki dönüş ya da çıkışınız için doğru şeridi gösterir. zumo 595, 3D arazi ve rakım bilgilerini gösterir. Ayrıca zumo sahip olduğu TracBack® özelliği sayesinde dönüş seyahatınız için aynı rotayı tersi yönde navigasyon ile takip etmenize imkan tanır.

Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı

Lastik Basıncı Denetimi

Yol boyunca daha fazla güvenlik için zumo 595LM, Garmin Lastik Basıncı Denetimi Sensörü6 (TPMS, ayrı olarak satılır) ile uyumludur. TPMS, her bir lastik için ayrı olarak gerekir ve yalnızca metal vana gövdeleriyle çalışır. TPMS, lastik basıncı verilerini kablosuz teknoloji aracilığıyla aktararak zumo ekranınızda gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar.

VIRB® Kamera Uyumluluğu

zumo 595LM, sürüşünüzün önemli anlarını kaydedebilmeniz için Garmin VIRB serisi HD aksiyon kameraları (ayrı olarak satılır) ile uyumludur. zumo cihazınızın ekranından VERB kameranızı kontrol edin - kaydı başlatın ve durdurun. Böylece her maceranızı kaydetmek ve yeniden yaşamak kolay ve eğlenceli hale gelir.

Güncellemeler ve Ekstralar

Garmin Express™'i kullanarak zumo 595LM cihazınızı güncel tutun. Garmin Express, harita ve yazılımları güncellemeyi, favorileri cihazlar arasında aktarmayı ve ücretsiz yeni araç ve sesler kurmayı kolaylaştırır. Buna ek olarak zumo 595LM cihazınız daha fazla kullanım alanı için motosiklet montajının yanı sıra otomobil montajı ve güç kablosuna da sahiptir, böylece cihazınızı motosikletinize ek olarak otomobilinizde de kullanabilirsiniz.

Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı
 • ¹Kırmızı ışık ve hız kamerası uyarıları tüm bölgelerde sunulamayabilir.
 • ²Bluetooth uyumlu kask, kulaklık ya da akıllı telefon (ayrı olarak satılırlar) gerektirir. Navigasyon cihazınıza akıllı bildirimler alabilmek için Smartphone Link uygulamasını indirmelisiniz. Kullanıcılarin veri bağlantı ücreti ödemesi gerekebilir. Hizmet planınızın veri ve dolaşım ücretleri hakkında daha fazla bilgi için hizmet sağlayıcınız ile görüşün. Abonelik gerekebilir.
 • ³Müzik ve medya kontrolü, iPhone® 4S veya daha yeni modeller ve iPod touch® 2'nci nesil veya daha yeni modeller ile çalışır. Pandora, iPhone 4S ya da daha yeni modeller ve bazı Android™ cihazlar ile çalışır. Pandora su anda ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda'da hizmet vermektedir. Spotify® uyumlu mobil cihaz ve sunuluyor ise premium abonelik gerekir. Spotify, bu ülkelerde sunuluyor olup Android ve Mac® işletim sistemi tabanlı mobil platformlarda ve diğer cihazlarda desteklenmektedir.
 • 4Yorgunluk uyarısı, rota boyunca uzun bir mola vermeden uzun mesafeler kat edildiğinde etkinleşir.
 • 5Ömür Boyu Haritalar Şart ve Koşulları
 • 6Otomobil kullanımı için planlanmamıştır.
 • 7Bluetooth destekli uyumlu bir akıllı telefon gerekir. Kullanıcının veri bağlantı ücreti ödemesi gerekebilir. Abonelik gerekebilir.


  Paket İçeriği

  • zumo 595LM
  • Avrupa ve Türkiye için ön yüklü City Navigator® NT
  • Ömür boyu harita güncellemeleri (kutu üzerindeki model numarasından sonra gelen "LM” ibaresi ile gösterilir)
  • Pil takımı
  • Motosiklet montajı ve donanımı
  • Motosiklet güç kablosu
  • Otomotiv vantuz montajı
  • Otomotiv güç kablosu
  • USB kablosu
  • Hızlı baslangıç kılavuzu

  Kutu içeriği sürüme göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için yerel bayiniz ile iletişim kurun.  Boyutlar:5.9"G x 3.8"Y x 1.3"D (14.9 x 9.7 x 3.3 cm)
  Ağırlık:374.5 gr
  Su geçirmezlik:IPX7
  Pil:Şarj edilebilir lityum iyon
  Ekran tipi:Yansıtmasız
  Ekran boyutu:4.25"G x 2.55"Y (10.8 x 6.5 cm); 5.0" diag (12.6 cm)
  Ekran çözünürlüğü:800 x 480 piksel
  Pil ömrü:4 saate kadar
  Ön yüklü haritalar:Var
  Ücretsiz harita güncellemeleri:Var
  Depolama ve güç kapasitesi:microSD™ card (dahil değil)
  Kavşak görünümü ile yol yardımcısı (kavşak işaretlerini görüntüler):Var
  Bluetooth® arama:Var
  Hız limiti göstergesi:Var
  MP3 oynatıcı:Var
  Kulaklık girişi/Ses çıkışı:Var

Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı yorumları

Tüm yorumları gör (1)
Garmin zumo 595 LM Araç İçi Navigasyon Cihazı
Çok İyi (2)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Garmin rahatlığı
fiyatının hakkını tamamen veren bir navigasyon cihazı. sistemi güncel tuttuğunuz sürece sorunsuz.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
 • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor