Ürün Filtresi
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Guess kadın kol saati modelleri ve en ucuz kadın kol saati fiyatları

169 adet ürün listelendi.
169 adet ürün listelendi.

Guess Kadın Kol Saati

Kadın erkek ayrımının en naif şekilde yaratıldığı ürünlerin başında kesinlikle saatler gelmektedir. İnce detaylar ile hoş bir görselliğin bütünleştiği marka saatler, en farklı şekilleri ile bay ve bayan olarak sunulurlar. Bu özel ürünler içinde Guess Kadın Kol Saati sanırız en dişi modelleri sizlere sunan etkileyici ve feminen bir markadır. Modern kadınların asla vazgeçemediği bu marka, etkileyici ve farklı modelleri ile her kadını derinden etkileyecek özellikler taşır. Bir tasarımı oluştururken dünya geneline sunacağınızda ne düşünürsünüz? Kendi zevkinizi mi, kalitenizi mi yoksa kullanıcı beklentilerini mi dikkate alırsınız? İşte bu aşamada bir dünya markası olabilmek için gerekli olan prosedürler devreye girer. Cevap her zaman "hepsi"dir. Her şeyin göz önüne alınarak en farklı şekillerde tasarlandığı birçok model arasından bir anda sıyrılan modeller olur. İşse Guess her zaman bu modellerin altında imzası olan markaların başında yer alır.

Guess Kadın Kol Saati Özellikleri


Seçkin bayanların en vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan Guess saat, uzun yıllardan bu yana harika sonuçların alınmasında da en farklı hedefleri daima tutturmuştur. Beklentiler, moda, teknoloji ve özgün tasarım kriterlerini harika şekilde derleyen modelleri markanın çatısı altında bulmak kesinlikle mümkündür. Yeni nesil Guess Kadın Kol Saati modelleri genellikle yuvarlak hatlara sahip kasalardan oluşuyor. En özel alaşımlardan üretilen bu kasalara oldukça etkileyici renkleri ve desenleri ile hoş kadranlar eşlik etmekte. En farklı sonuçları en özel şekilde sunan marka, tutkunlarının hayallerini asla kırmamayı başarıyor. Uzun yıllardan beri en özel etkileri yaratan markanın, seçkin koleksiyonları her zaman yok satacak derecede talep görmektedir.

İdeal bir kol saatinin nasıl olması gerektiği aslında üreticilerin uzmanlığı olsa da bayanlar kullanıcı olarak bu konuda çok hassaslar. En az bir üretici gibi fonksiyonel ve farklı bir aksesuar olarak kullanacakları saatler konusunda ciddi anlamda beklentileri vardır. Suya dayanım, çizilme ve deformasyon, takılma, yıpranma gibi faktörlerin ortadan kalması adına çok seçici davranışlar sergilerler. Bu neden ile Guess Kadın Kol Saati modelleri bayanların ne istediğini bilerek üretimlerini yönlendiren firmalardan. En belirgin şekilde randıman alacağınız bu ürünler, bir bayana verilebilecek en özel hediyeler içinde yer alıyor. Her kadının hayallerinde yer eden, kesin şekilde beğenisini kazanacak olan bir Guess modelinin olduğundan emin olabilirsiniz. Şık ve asil duruşları ile klasik saatler ya da etkili özellikleri ile dinamik olan spor modeller arasından sizler de en uygun seçimi özgürce yapabilirsiniz. İster kendinize alın, ister sevgililer günü hediyesi olarak alın, isterse anneler günü için hediye olarak alın en güzel Guess saat modellerini sayfamızda uygun fiyat ve ödeme koşulları ile bulabilirsiniz.
yükleniyor