GymStick Jimnastik Çubuğu Gri

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
6 Taksit Seçeneği

Gymstick Jimnastik Çubuğu Ürün Detayları

Gymstick Jimnastik Çubuğu, pilates ve çeşitli egzersizler için üretilen özel bir sistem. Finlandiya’da ortaya çıkan Gymstick Jimnastik Çubuğu piyasadaki birinci yılında 20.000 adet sattı. Gymstick Jimnastik Çubuğunun bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi ise vücudun her kasını çalıştırabilme özelliği. Sadece tek bir ürünle spor salonunda bulunan bütün aletlerin verdiği sonuç alınabilir.


Gymstick, bir çubuk ve çubuğa bağlı farklı renk ve dirençlerdeki elastik tüplerle oluşturulmuş bir sistemdir. Ayarlanabilen dirençler vücudun istenilen oranda güçlenmesini ve esnemesini sağlar. Gymstick Jimnastik Çubuğunun rengi dirence göre değişir.


Mavi renkli Gymstick Jimnastik Çubuğu bayanlar için tasarlandı. mavi rengin anlamı ise direncin bayanların yapabileceği (1-15kg) basınçta olması. En az dirençli çubuk, mavi renk Gymstick Jimnastik Çubuğudur.


Gymstick Jimnastik Çubuğu mavi zayıflama, fitness, pilates gibi bütün egzersiz tiplerinde kullanılabilir.

Ürün içinde Egzersiz cd'si bulunmaktadır.

GymStick Jimnastik Çubuğu Gri yorumları

GymStick Jimnastik Çubuğu Gri
Çok İyi (14)
74%
İyi (2)
11%
Ne İyi / Ne Kötü (1)
5%
Kötü (1)
5%
Çok Kötü (1)
5%

4.4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor