Hattrick Torso Yatay Kondisyon Bisikleti

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Bisiklet Tipi : Yatay
Taşima Kapasitesi : 140 kg
Gösterge bilgileri : hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, scan, rpm (dakikadaki devir sayısı),thr (hedeflenen nabız değerini gösterme), body fat, takvim, saat ve odo (oda sıcaklığını gösterir) gösterge ...
Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, scan, RPM (dakikadaki devir sayısı),THR (hedeflenen nabız değerini gösterme), body fat, takvim, saat ve ODO (oda sıcaklığını gösterir) Gösterge Tipi : Çift mavi ışıklı arka planlı LCD (128x59.5mm) Program : 1 Manuel, 24 Hazır program (Güç kontrolü, body fat, hedef kalp atım hızı, H.R.C 55%/65%/75%/85%) Nabız Sistemi : Elden nabız ölçülebilmektedir Sele Ayarı : İleri/Geri ayarlanabilmektedir Pedal Sistemi : 10 Kademeli ayarlanabilir. Sistem : Motorlu (Program ve Zorluk Direnç Ayarını Sessiz Motoru İle Sağlar) Genel Özellikler : Hoparlör ve alıcı (reciever) özelliği bulunmaktadır, Her kullanıcıya uyumlu ve ergonomik sele yapısıyla sağlıklı  spor yapmanızı sağlar. Silent Belt Transmission sistemi ile sessiz çalışma sağlar. Disk Ağırlığı : 10 kg Taşıma Kapasitesi : 140 kg Cihaz Ağırlığı : Net: 60 kg Brüt: 65 kg Kurulu Ebatları :138x64x111 cm Koli Ebatları : 130.8x34.2x62.2 cm
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Gösterge Bilgileri : Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, scan, RPM (dakikadaki devir sayısı),THR (hedeflenen nabız değerini gösterme), body fat, takvim, saat ve ODO (oda sıcaklığını gösterir)

Gösterge Tipi : Çift mavi ışıklı arka planlı LCD (128x59.5mm)

Program : 1 Manuel, 24 Hazır program (Güç kontrolü, body fat, hedef kalp atım hızı, H.R.C 55%/65%/75%/85%)

Nabız Sistemi : Elden nabız ölçülebilmektedir

Sele Ayarı : İleri/Geri ayarlanabilmektedir

Pedal Sistemi : 10 Kademeli ayarlanabilir.

Sistem : Motorlu (Program ve Zorluk Direnç Ayarını Sessiz Motoru İle Sağlar)

Genel Özellikler : Hoparlör ve alıcı (reciever) özelliği bulunmaktadır, Her kullanıcıya uyumlu ve ergonomik sele yapısıyla sağlıklı spor yapmanızı sağlar. Silent Belt Transmission sistemi ile sessiz çalışma sağlar.

Disk Ağırlığı : 10 kg

Taşıma Kapasitesi : 140 kg

Cihaz Ağırlığı : Net: 60 kg Brüt: 65 kg

Kurulu Ebatları :138x64x111 cm

Koli Ebatları : 130.8x34.2x62.2 cm

Hattrick Torso Yatay Kondisyon Bisikleti yorumları

Hattrick Torso Yatay Kondisyon Bisikleti
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor