High Peak Monodome 2 Kişilik Çadır

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
High peak monodome 2 kişilik çadır kendi kendini destekleyen tek katmanlı kubbe çadır iki kişilik tek katmanlı kubbe çadır. monodome, tabana dikilidir, efektif üst havalandırmaya ve sinekliğe sahiptir...
9 Taksit Seçeneği
High Peak Monodome 2 Kişilik Çadır

Kendi kendini destekleyen tek katmanlı kubbe çadır

İki kişilik tek katmanlı kubbe çadır. Monodome, tabana dikilidir, efektif üst havalandırmaya ve sinekliğe sahiptir. Dikişleri bantlıdır. Görülebilir fiberglas. Kurulumu kolaydır. İlk defa kamp yapanlar ve kısa süreli maceralar için uygundur.


Ürün Özellikleri:

Kubbe şeklinde giriş.

Tepe havalandırması

Dikişsiz, tek parça taban

Tamamı file kapı ile çift giriş

Lamba tutucu

İç cepler

Fermuarlı taşıma çantası

Bantlı dikişler

Malzemeler Dış Çadır:190T Polyester PU, 1.500 mm - Yer Kaplaması:PE - Direkler:Fiberglas 7,9 mm

High Peak Monodome 2 Kişilik Çadır yorumları

High Peak Monodome 2 Kişilik Çadır
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor