HP 748920-021 MS Server 2012 R2 FOUNDATION

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
6 Taksit Seçeneği
Açıklama
Model Kodu 748920-021
Üretici Kodu 748920-021
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
ROK Server Yazılımınızı Seçtiniz mi?
Donanımlar işletim sistemleriyle birlikte çalışmaktadır. Yazılım lisansları Türkiye’de 5846 sayılı Fikir ve sanat eserler kanunu çercevesinde koruma altına alınmıştır, bu kanuna göre yazılımların hukuka aykırı yollarda çoğaltılması kullanımlması ve dağıtılması gibi eylemleri gerçeklestirmek sureti ile telif hakkı ihlali sucunu işleyen kişiler ağır para cezası ve hapis cezası ile cezalandırılmaktadırlar. Lisans sahipleri ürünlerinin kanunlara uygun şekilde dağıtılıp, kullanıldığını yoğun bir şekilde denetlemektedir. Bu doğrultuda müşterilerinize bilgi vermeniz önemlidir.

HP 748920-021 MS Server 2012 R2 FOUNDATION yorumları

HP 748920-021 MS Server 2012 R2 FOUNDATION
Çok İyi (23)
66%
İyi (1)
3%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
9%
Kötü (2)
6%
Çok Kötü (6)
17%

3.9

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor