HP-934XL C2P23A/C2P23AE Siyah Mürekkep Kartuşu - 1000 Sayfa yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (4)
40%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
30%
Kötü (2)
20%
Çok Kötü (1)
10%

3.4

Ortalama Puan

Uygun Fiyat
Bu kartuşların ozelliği zaten sayıca fazla çıktı alabilmeyi sağlamak. ve bu fiyata bu kadar fazla çıktı alabilme imkanı sağlayan başka püskürtmeli kartuş var mı bilmiyorum. İstanbul Bilişim den çok uygun fiyata bu ürünü alma şansı buldum. tesekkurler.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
buradaki kartuşlar ucuz
Ne varsa HP orijinal kartuşta var. her zamanki gibi en iyi kartuşlar istanbul bilişimde. Daha önce yazıcımı da buradan almıştım. Bu ikinci kartuş siparişim. Zamanında gönderildi ve zamanında teslim edildi. En ucuz kartuşlar istanbul bilişimde başka yerde arayarak boşuna zaman kaybetmeyin. Umarım hep böyle devam ederler.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
HP C2P23A kartuş
iyi günler.öncelikle hızlı ve güvenli teslimat için teşekkür ederim.teknolojik marketlerde bulmakta zorlandığım HP C2P23A kartuşu internet ortamında bulabildim.yapmış olduğum araştırma sonucunda en uygun fiyata bu internet sitesinde rastladım.1000 sayfa kapasiteli ve orjinal HP ürünü oluşu beni cezbetti.sadece 100 lira civarında bir ücret ödeyerek siparişimi tamamladım.bundan sonraki alışverişlerimdede tercimi istanbul bilişimden yana kullanacağım:)teşekkürler
/ İzmir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
3 adet yorum bulundu.
yükleniyor