HP Color Laserjet Enterprise M750DN (D3L09A) Büyük Hacimli Renkli Lazer Yazıcı

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
* Kutu içerisinden usb kablo çıkmayabilir
Baski Çözünürlüğü : 600x600 Dpi
Bağlanti : Ethernet 10/100Base TX,USB 2.0
Kağit Seçenekleri : A4
Baski Türü : Renkli
Ürün Özellikleri:
BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 600x600 Dpi
BAĞLANTI Ethernet 10/100Base TX,USB 2.0
BASKI TÜRÜ Renkli
KAĞIT SEÇENEKLERİ A4
Açıklama
Model Kodu M750DN (D3L09A)
Kutu içerisinden usb kablo çıkmayabilir
Posta kartından SRA3'e kadar boyutlarda profesyonel kalitede belgeleri büyük hacimlerde yazdırın. Akıllı yönetim araçlarıyla üretkenliği sağlayın ve dizüstü bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan ve tabletlerden kolayca baskı yapın1. Çeşitli kağıt boyutlarında büyük miktarda ve profesyonel kalitede renkli baskı alın. Akıllı ve kullanımı kolay araçlarla üretkenliği sağlayın. Dizüstü bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan veya tabletlerden kolayca yazdırın.1 Özellikler

Kartpostallardan posterlere kadar renkli baskı imkanı

İş seçeneklerinizi genişletin: Kartpostaldan SRA3 ortamına kadar çeşitli ortam türünde ve boyutunda sunumlar, yüksek etkili raporlar ve pazarlama malzemeleri yazdırın. 2350 yaprağa kadar varan kağıt kapasitesi ile, sık kağıt değiştirmeden yüksek hacimli baskı işleri üretin2. En iyi baskı sonuçları için kağıt boyutunu ve türünü otomatik olarak tanıyan bir yazıcıyla verimliliği artırın. Otomatik iki taraflı baskı ile verimliliği ve çok yönlülüğü artırın3.

İşinizin gereksinim duyduğu hızlarda harika renkli baskılar elde edin

A4 için belgeleri dakikada 30 sayfaya varan yüksek baskı hızıyla yazdırın4. Anında Açılma Teknolojisi sayesinde, ilk sayfa çıkışını, hazır modundan 10 saniye içinde ve güç tasarrufu modundan 16 saniye içinde elde edin. Tutarlı baskı kalitesinin keyfini sürün: HP EasyColor ve HP ImageREt ile metin, görüntü ve grafiklerde otomatik olarak orijinaline yakın, yüksek kalitede ve parlak metinler, grafikler ve görüntüler elde edin. Orijinal HP LaserJet baskı kartuşlarında yüksek parlaklığa sahip tonerle belirgin kontrast ve canlı renklerin keyfini yaşayın.

Kullanımı ve yönetilmesi kolay olan yazıcıya güvenin.

İş yerinde, evde veya hareket halindeyken, akıllı telefonlardan, tabletlerden ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca yazdırın1. Baskı cihazlarınıza kolayca gigabit ağ bağlantısı ve sağlam güvenlik seçenekleri ekleyin. Akıllı yönetim araçlarıyla, baskı filolarını uzaktan yönetin. Renkli baskı kullanımını ve maliyetlerini denetleyin. Kolay erişilebilir USB bağlantı noktasıyla hızlıca yazdırın. HP Yüksek Performanslı Güvenli Sabit Disk ile önemli verileri güvenlik altında tutun5.

Çevre üzerindeki olumsuz etkinizi en alt düzeye indirin.

Önceden takılmış toner kartuşlarıyla paket israfını azaltın (kutu, paket kağıdı veya kılavuz yok). İki taraflı baskıyla atıkları azaltın ve %50'ye varan oranda daha az kağıt kullanın3. Ücretsiz ve kolay geri dönüşüm imkanı: HP Planet Partners aracılığıyla iade edilen kartuşlar sorumlu bir şekilde geri dönüştürülür6. HP ClearView paketi ile ambalaj malzemeleri fazlalığının çevre üzerindeki etkisini azaltın7.
HP Color Laserjet Enterprise M750DN (D3L09A) Büyük Hacimli Renkli Lazer Yazıcı

HP Color Laserjet Enterprise M750DN (D3L09A) Büyük Hacimli Renkli Lazer Yazıcı yorumları

HP Color Laserjet Enterprise M750DN (D3L09A) Büyük Hacimli Renkli Lazer Yazıcı
Çok İyi (17)
61%
İyi (3)
11%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
7%
Kötü (3)
11%
Çok Kötü (3)
11%

4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor