HP CQ123A White Scitex InkJet Mürekkep Kartuşu

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kartuş Tipi : Standart
Renk : Beyaz
Ürün Özellikleri:
KARTUŞ TİPİ Standart
RENK Beyaz
Genel Bakış

        HP Scitex FB251 2 litrelik Beyaz Mürekkep müşterilerinize etkileyici yeni olasılıklar sunmanızı sağlar. Yüksek kapasiteli 2 litrelik mürekkep tüketim ürünleri, uzun süreli baskı yapmanıza ve yüksek verim elde etmenize olanak verir.

Özellikler

        Renksiz veya renklendirilmiş malzemeler üzerinde oldukça doymuş renk elde etmek amacıyla astar boyalar, zemin boyaları ve spot renk ekleyin1 Her baskıyla yüksek kalitede sonuçlar için HP Scitex yazıcı ile birlikte tasarlanan tescilli Orijinal HP beyaz mürekkebe güvenebilirsiniz.

        Basit bir işlem sayesinde, beyaz mürekkebi ne zaman kullanıp ne zaman çıkaracağınıza karar verin1. Tek bir HP Beyaz Mürekkep Homojenleştirici, güvenilir ve sorunsuz performans sağlamak için HP beyaz Scitex mürekkebinizin istikrarlılığını korur.

        Akıllı teknolojiye sahip orijinal HP tüketim ürünleri ve HP Scitex yazıcıları, yüksek kaliteli sonuçlar ve güvenilir çalışma için birlikte tasarlanmış ve test edilmişlerdir. Güvenilir HP baskısı, üretkenliği ve faydalılığı en üst seviyeye çıkarmanızı sağlar.

Belirtimler

    Yazıcı kartuşu renkleri:     Beyaz

    Uyumlu mürekkep türleri:     Pigmentli - UV ile Kurur


İşletim gereksinimleri

    Çalışma ısısı aralığı:    20 - 30° C

    Depolama Isısı:     10 - 30° C

    Depolama nemi:      % 20 - 80 BN


Boyutlar ve ağırlık

    Paket boyutları: (G x D x Y)   187 x 187 x 194 mm

    Paket ağırlığı:  3,2 kg


İçindekiler

    Garanti:     Garanti dahil değildir!

    Kutudakiler:   Mürekkep kartuşu
                   Beyaz mürekkep kullanımı, HP Scitex FB500 Beyaz Mürekkep Yükseltme Takımı gerektirir.


Uyumlu Modeller :

HP Scitex FB500 Endüstriyel Yazıcı (CQ114A)
HP Scitex FB700 Endüstriyel Yazıcı (CQ115A)

HP CQ123A White Scitex InkJet Mürekkep Kartuşu yorumları

HP CQ123A White Scitex InkJet Mürekkep Kartuşu
Çok İyi (20)
61%
İyi (5)
15%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
6%
Kötü (3)
9%
Çok Kötü (3)
9%

4.1

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor