Ürün Filtresi
Markalar
Seçili Kriterler
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"hp laptop özellikleri" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: hp laptop özellikleri

111 adet ürün listelendi.
111 adet ürün listelendi.

HP Laptop Özellikleri

Bir bilgisayardan beklediğiniz nelerdir diye sorduğumuzda sizlerin cevabı genellikle şu şekilde olacaktır. Yüksek performans ve hızlı olması tercih ettiğimiz bilgisayar çeşidi olarak söylersiniz. Bu konuda herkesin ortak noktası bu şekildedir. Bu durumda bir bilgisayar alınırken dikkat edeceğimiz hususlar arasında yer alır. Bir firma olarak Hp markasının bizlere bu konuda hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Öncelikle birçok modeli ile piyasada kendinden bahsettiren firma hakkında bazı bilgileri öğrenelim isterseniz. Şirketin tam açılımı Hewlett-Packard Company olarak California merkezli 6 kıtada faaliyet gösteren ve 170 ülke hizmet veren bir teknoloji şirketi olarak bilinir. Yaklaşık 300 binden fazla çalışanı ile teknoloji devleri arasında kendini kanıtlamıştır. Piyasa çıkarmış olduğu birçok ürünleri olduğunu söyleyebiliriz. Yazıcılar, yazılımlar, kişisel bilgi sistemi ve BT altyapısını da içine alan geniş bir yelpazeye sahiptir. Hp laptop özellikleri ile teknolojik hizmetler sunmaya ve kendini geliştirmiş bir firma olarak çalışmaktadır. Vizyonu, tamamen dünyanın dört bir yanında yaşayan insanlar, kuruluşlar ve topluluklar için her yerde hayatı kolaylaştıran bir teknoloji hizmeti sunmaktır.

Neden HP Almalıyım?

Teknoloji devi olan HP piyasaya sunmuş olduğu ürünleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Birçok ürünü olduğunu belirtmiştik fakat laptop alanında yapmış olduğu ar-ge çalışmaları ile tasarımı olsun yazılımı olsun kendinden çokça bahsedilmektedir. Ekonomik olarak bütçenizi zorlamayacak bir ürün olan HP laptop özellikleri ile bizlere bilgisayarın dünyasını keşfetmemize yardımcı olmaktadır. Kullanışlı tasarımı ile ince görüntüsü ile şıklık konusunda kendini geliştirmiştir. Laptop donanımları ile yüksek performans ve hızlı işlem görmesi ile kullanıcı dostu olan ürünler üretmesi seçim yaparken dikkate almanız gerekir. En son teknoloji ile kendini yenileyen ve laptop ürünlerinde işletim sistemi olarak,

-        İ3

-        İ5

-        İ7

Olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ve bütçelerine göre farklı ürünler sunarak herkese yardımcı olmak isteyen bir kuruluş olmuştur. Her sistemin kendine göre özellikleri olması ve bunları donanımları entegre etmesi ile kendini kanıtlamış olduğunu göstermektedir. Firma yapmış olduğu ürünler arasında yazıcılar, masaüstü bilgisayar, monitörler, tarayıcılar ve faks gibi teknolojik ürünler ile sizlere hizmet vermektedir.

HP Laptop Fiyatları

Hp laptop özellikleri olan laptopların fiyatları işletim sistemlerine göre değişkenlik göstermektedir. İ3 serisinden bir bilgisayarın fiyatı 2000 TL’den başlarken i5 serisinden bir bilgisayarın fiyatı ise 3000 TL’den başlıyor olması seriye göre değişmektedir. Yeni nesil bilgisayarların ücretleri de kullanılan teknoloji hizmetine ve kullanılan malzeme fiyatlarına göre değişkenlik kazanıyor. Bunun yanı sıra ülke içindeki vergileme sistemi fiyatları belirleyen diğer neden arasında yer almaktadır. Hp bilgisayar konusunda kendini geliştirmiş ve milyonlara aşkın kullanıcılara ulaşması ile sektörün en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Hp bilgisayar seçimi yaparken kampanyalara bakmayı unutmayın şayet bütçenize göre en iyi bilgisayarı seçmek istersiniz.

yükleniyor