Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Hp masaüstü bilgisayar fiyatı en ucuz hp desktop bilgisayarlar

Mükemmel bir ilk izlenim bırakan bir AiO bilgisayarla tüm işyerlerini modern bir hale getirin. Hp masaüstü bilgisayarlar üstün bir performans, ilgi çekici işbirliği, çok yönlü güvenlik ve amacına yönelik yönetilebilirlik sunar. En güvenli ve yönetilebilir bilgisayarlar ile güçlü koruma ve basitleştirilmiş yönetim elde edin. Kolayca kullanıma alınabilen, şık ve özellikler bakımından zengin Hp, iş sınıfı performansı, işbirliği, güvenlik ve yönetilebilirlik özellikleri ile modern bir tasarıma sahiptir.

84 adet ürün listelendi.
Tükendi
(1)
84 adet ürün listelendi.

HP Masaüstü Bilgisayarlar

HP Masaüstü bilgisayarlar bilişim dünyasında bilgisayar kavramı ile özdeşleşmeyi başarmaktadır. Masaüstü bilgisayar modellerinin popülerlikleri notebook üretimi artmasına rağmen hiç azalmamaktadır. Günümüzde teknolojik aygıtların boyutları küçülüyor, inceliyor ve hafifliyor ancak masaüstü bilgisayar modelleri bu değişikliklerden hiç etkilenmemektedir. Yıllardan beri farklı bir müşteri kitlesine hitap etmektedirler. Sonuçta mobil cihazlar eskidikçe, yenilerini almak gerekiyor. Masaüstü bilgisayarlarda ise böyle bir gereksinim yok, tek bir parçayı değiştirerek günümüz teknolojisini ucundan da olsa yakalayabilirsiniz. Tüm bu etkenler sizi de kendisine çekiyorsa HP masaüstü bilgisayar modellerini inceleyebilirsiniz.

HP Masaüstü Bilgisayar Modelleri


Masaüstü bilgisayarlarda donanımın en önemli parçası bilgisayarın kasasıdır. Ekran ve klavye gibi parçalar ona bağlı sistemi tamamlayan öğelerdir. Masaüstü bilgisayar donanımı konusunda en önemli parça diyebileceğimiz ekran kartı konusunda detaylı şekilde araştırma ve sorgulama yapmalısınız. Masaüstü bilgisayar donanımı konusunda bir diğer hassas konu da işlemci modelidir. İşlemcisi üst düzey olan bilgisayarın hızı da ileri derece de olacağından çok iyi bir randıman alabilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan işlemci intel marka olanlardır. HP masaüstü bilgisayar modellerinde intel’in yeni nesil işlemcileri kullanılmaktadır. İşlemci bir bilgisayarın tüm işlemlerini yapan, hızını belirleyen en önemli parçadır. intel i3-i5 ve i7 modelleri 4-5 ve 6.nesil seçenekleri ile ürün incelerken karşınıza çıkacaktır. Bilgisayar seçiminizde mutlaka göz önünde bulundurunuz. Ram ise bir bilgisayarda yapılan işlemlerin sonuçlandırılana kadar, geçici olarak saklandığı hafızasıdır. Diğer adı bu yüzden ara bellek tir. Seçeceğiniz modelde en azından 4 GB ram olmasına dikkat ediniz. Hard Disk kalıcı depolama birimidir. Saklayacağınız dosya, uygulama yada oyun miktarına göre 500GB ila 2TB arasında seçiminizi HP masaüstü bilgisayarlardan yapabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar donanımında ekran kartı, bilgisayarda yaptığımız işlemlerin görüntüsünü ekrana taşıyan unsurdur. Grafik uygulamaları  , autocad programları ve oyun oynama amaçlı kullanımlar için paylaşımsız ekran kartlı modellere yönelmeniz gerekmektedir. İnternet ve ofis programları ağırlıklı olarak çalışacak ise intel HD graphics tümleşik ekran kartlı modellerde sizin için idealdir. HP masaüstü bilgisayarlar prodesk, pavilion , slimline ve daha birçok serileri ile kullanıcılarına farklı alternatifler sunmaktadır.

HP Masaüstü Bilgisayar Fiyatları


HP desktop bilgisayarlar teknik donanımları ve sistem içerikleri ile çeşitli fiyatlandırmalar üzerinden satışa sunulmaktadır. Kullanım alanınıza göre seçeceğiniz model hem ihtiyaçlarınızı karşılamalı hem de zihninizde canlandırdığınız fiyat politikanıza uygun olmalıdır. Bu dengeyi kurabilmeniz için kullanmayacağınız bir bileşene fazla ücret vermekten kaçınmalısınız. Aynı şekilde mutlaka lazım olan bir sistem gereksinimi için de biraz fazla meblağ ödemekten de kaçmamalısınız. HP masaüstü bilgisayar fiyatları 800-4000 TL aralığında her bütçeye uygun olarak yer almaktadır. Ayrıca tercih edebileceğiniz monitör modelleri de oldukça geniş ürün seçenekleriyle değişik marka talepleriniz düşünülerek web sitemizde bulunmaktadır. Tüm masaüstü bilgisayar modellerinde taksitli ödeme imkanı olduğunun da hemen belirtelim.
yükleniyor
yükleniyor