HP ProDesk 400 G4 1JJ89EA Masaüstü Pc

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
İşlemci : Intel Core i5 7500 - 3.4 GHz (Turbo Boost Teknolojisi İle Max 3.8 GHz) 6 MB Önbellek
Ram : 4 GB
Harddisk Kapasitesi : 1 TB SATA (7200 Rpm) HDD
İşletim Sistemi : Windows 10 Home
Ekran Karti : Nvidia GeForce GT 730M 1 GB Paylaşımsız Ekran Kartı
Ürün Özellikleri:
Kullanım Şekli Desktop
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i5
İŞLEMCİ Intel Core i5 7500 - 3.4 GHz (Turbo Boost Teknolojisi İle Max 3.8 GHz) 6 MB Önbellek
RAM 4 GB
HARDDİSK KAPASİTESİ 1 TB SATA (7200 Rpm) HDD
İŞLETİM SİSTEMİ Windows 10 Home
EKRAN KARTI Nvidia GeForce GT 730M 1 GB Paylaşımsız Ekran Kartı
OPTİK SÜRÜCÜ DVD Super Multi
SES ÇIKIŞI Var
Güç 180 W
Klavye - Mouse Kablolu Klavye ve Mouse
Seri Port Var
NETWORK
RJ45-ETHERNET Var
WIRELESS LAN Var
ARAYÜZLER
USB (2.0) Var
USB (3.1) Var
DISPLAY PORT Var
VGA Var
KART OKUYUCU SD Kart Okuyucu
MİKROFON GİRİŞİ 1
KULAKLIK ÇIKIŞI Var
GARANTİ
GARANTİ SÜRESİ 2 Yıl
Açıklama
Model Kodu 400 G4 1JJ89EA
Üretici Kodu 1JJ89EA
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
*Bu ürün HP Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
*KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslar arası garanti koşulları geçerlidir,bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır.
*Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan garanti edilmemektedir.
*Paket içerikleri üretici-distribütör firmalar tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.
*HP Ürünleri ile ilgili her türlü desteği http://www8.hp.com/tr adresinden ya da 0 212 444 79 79 nolu telefondan alabilirsiniz.

HP ProDesk 400 G4 1JJ89EA Masaüstü Pc

Şimdi ve gelecekte modern işyerlerine uygun şekilde tasarlanan ve HP'nin bir önceki nesline göre %27 daha küçük bir kasaya sığdırılarak tasarımı yenilenen güvenilir ve güvenli HP ProDesk 400 MT işinizle birlikte büyüyecek şekilde ölçeklendirilebilen yüksek performanslı ve güçlü bir bilgisayardır.

Güçlü seçenekler

7'nci Nesil Intel® Core™ i3/i5/i7processors2 işlemciler, isteğe bağlı Intel® Optane™ bellek ve SSD'ler3, 32 GB'a kadar DDR4 bellek3 ve ayrık grafik kartları3 ile gün boyu yüksek performans yakalayın.

Yatırımınızı büyüten genişletme seçenekleri

Yatırımınızın gerçek değerine bilgisayarınızın ömrünü uzatan genişletme seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. HP ProDesk 400 MT üzerinde üç bölme, dört tam boy yuva ve çok sayıda HP ekranı3 bağlamak için isteğe bağlı geriye dönük bağlantı noktaları bulunur.

Bağlantı hub'ı

Toplam sekiz adet USB bağlantı noktası, iki video çıkışı ve isteğe bağlı Bluetooth™3 bağlantısı ile HP ProDesk 400 MT ofisinizdeki tüm aygıtlarınız için bir hub'a dönüşür.

Test edilmiş ve hazır

Güvenilir HP ProDesk 400 MT bilgisayar 120.000 saatlik testlerden geçirildi ve artık en zorlu çalışma ortamlarında hava yoluyla gelen partikülleri azaltarak bilgisayarınızın ömrünü uzatılmasına yardımcı olan isteğe bağlı toz filtresi3 içerir.

Tüm engelleri aşın

Windows 10 Pro1 ve dahili güvenlik, işbirliği ve bağlantı özelliklerine sahip güçlü HP ProDesk 400 MT ile gücünüzü gün boyu koruyun.

Üstün güvenlik. Üstün koruma

HP Client Security Suite Gen34 içinde HP Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama, HP Device Access Manager5, HP SpareKey ve HP Password Manager bulunur. Bu araçlar, verileri başkalarının erişemeyeceği yerde saklar ve hırsızlığa, saldırılara ve izinsiz kullanıcılara karşı koruma sağlar.

Kesintisiz çalışın

HP BIOSphere Gen36 ürün yazılımı düzeyinde otomasyon sayesinde verimliliği yüksek ve arıza sürelerini düşük tutun. Bilgisayarlarınız, otomatik güncellemeler ve güvenlik denetimleriyle ekstra korumaya sahip olur.

BT yönetiminin temel adımlarını hızlandırın

Görüntü oluşturmayı hızlandırmaya ve aygıtları Microsoft System Center Configuration Manager üzerinden yönetirken donanım, BIOS ve güvenlik yönetimine yardımcı olması için HP Manageability Integration Kit7 kullanın.

Ofis Zekası

HP WorkWise8, HP bilgisayar kullanıcılarına bilgisayar güvenliği, gerçek zamanlı bilgisayar performansı bilgileri ve basitleştirilmiş yazıcı sürücüsü kurulumu sağlamak için tek bir akıllı telefon uygulamasına doldurulmuş ofis zekasıdır.

Ağ performansını en üst düzeye çıkarın

HP Velocity sayesinde aşırı yüklenme olan LAN veya Wi-Fi ağları üzerinden bağlantı kurarken kullanıcı veri, ses ve video iletişimlerinde aktarım hızlarını büyük ölçüde iyileştirin.

Kullanışlı, her zaman açık, özelleştirilmiş, ücretsiz destek

Bilgisayarınızda yerleşik olarak bulunan ve her zaman ulaşabileceğiniz kendi kendine yardım desteğinden faydalanın.

Yerleşik dayanıklık

HP Toplam Test Sürecinden geçirilen bu bilgisayarla içiniz rahat eder.

Kolay Ses

Mikrofon girişi, kulaklıklar ve aynı konektörle CTIA mikrofonlu kulaklık destekleyen Evrensel Ses Jakı ile ses bağlantıları çok kolaydır.

Bulut temelli BT yönetimi artık çok kolay

HP Touchpoint Manager müşterilere verileri, güvenliği ve çok geniş bir yelpazeye yayılan başka markalı aygıtları yönetmek için tek bir bulut tabanlı çözümle basit, kullanışlı araçlar ve hizmetler sunar.

Değerli destek hizmetinizde

HP Care tarafından sunulan Yardım Masası sayesinde teknik desteği kolaylaştırın. Çok sayıda marka, aygıt ve işletim sistemini kapsayan ve 7x24 sunulan uygun maliyetli uzmanlığa güvenin.

Abone olun ve kolaylaştırın

Bilgisayarınızı her iki veya üç yılda bir yenisiyle değiştirmenize olanak tanıyan aylık abonelikle sınıfının en iyisi donanım ve hizmetleri kullanarak nakit akışınızın en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olur

HP ProDesk 400 G4 1JJ89EA Masaüstü Pc yorumları

HP ProDesk 400 G4 1JJ89EA Masaüstü Pc
Çok İyi (1)
25%
İyi (3)
75%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

4.3

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor