İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"huawei kampanyaları" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: huawei kampanyaları

111 adet ürün listelendi.
111 adet ürün listelendi.

En İyi Huawei Kampanyaları

Akıllı telefon sektöründe lider firmalar arasına giren Huawei, çıkarmış olduğu ürünler ile milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Her çıkarmış olduğu ürün ve daha sonraki ürünler için kampanyalar hazırlayan firma müşterilerini memnun etmek istiyor. Huawei kampanyaları için birçok yerde ilan, indirim ve promosyon görebilirsiniz.  Farklı modellerin ve cihazların olduğu satış yerlerini yakından takip etmek gerekir. İstanbul bilişim sayfası olarak ürünlerde gerekli indirimler ve kampanyalar sunulmuştur. Öncelikle kampanyalar şirketlerin kendi politikası gereği yaptığı için aynı ürün farklı yerlerde farklı fiyatlara olmasının sebebidir. Bazı kampanyalar da akıllı telefon alana sigorta yaptırma kampanyası var iken bazı yerlerde ise telefon alanlara kılıf, kırılmaz cam veya telefon aksesuarları verilmesi cazip geliyor. Bu kampanyalar telefonlar alanlar için artı yönde iken satıcılar için eksi görülemezdir. Çünkü satışlarını artırmak firmaların her zaman satış politikası olmuştur. İstanbul bilişim sitesi içerisinde onlarca Huawei markalı yüzlerce ürün seçebilir ve indirimlerden yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Huawei Telefonları 1-Mate 20 Pro

Huawei markası içerisinde en pahalı ve özellikleri bakımdan üst düzey bir telefondur. Tasarımı ve performansı ile kullanıcıların beğenisine sunulan telefon herkesin ilgisini çekti. Kamera özelliği bakımından piyasadaki telefonlara göre yüksek ve kaliteli fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Performans açısından da iyi bir telefon olan Mate 20 Pro kullanıcı telefonudur. Uzun ömürlü bataryası ile kullanıcıları sevindiriyor. Mate 20 Pro ile farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

2-Mate 20 Lite

Pro’ya göre biraz daha ucuz olan bu telefon özelliklerinin çoğu benzerdir. Tasarımları arasında fazla fark bulunmaz. Şayet bütçeniz Pro’yu kaldırmıyorsa bu telefon ikinci seçenek olarak tercih edilecek ürünler arasında yer alır. Bataryası uzun ömürlü olduğu için oyun severlerin ve video izleyenler için harika bir telefon olarak görülür. Ekran büyüklüğü ile de farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Huawei kampanyalarından faydalanıp bütçenize uygun bir telefon alabilirsiniz.

3-Mate 10 Lite

Bu cihaz çıktığında Mate 20’lerin habercisi olacağını göstermişti. Daha önce çıkartılan telefonlara göre gelişim göstermiş ve tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Kamera özellikleri ile kullanıcı dostu olmuştur. Bundan önceki telefonları ise en son moda telefonlar yarışır bir durumdaydı. Huawei teknoloji iyi kullanan ve fiyatları ile daha çok yeni kullanıcılar elde etmiştir.

4-P20 ve Y6, Y7

Fiyatları ile tamamen uygun olan bu telefonlar, günlük hayat içerisinde iletişim sağlama ve onun haricinde diğer işlerinizde de kullanabileceğiniz telefonlardır. Üst düzey bir beklentisi olmayan fakat ihtiyaçlarınızı giderecek telefonlar arasındadır. Teknoloji her zaman yeni bir çıkan ürün veya gelişen telefonlara odaklanmayı seviyor ve kullanıcılarda bu yönde oluyor.

Huawei Nereden Alınır

 

Birçok Huawei kampanyaları olduğu söylemiştik ve satın almak istediğiniz de teknoloji marketleri, satış noktaları ve online alışveriş sitelerinden alabilirsiniz. 

yükleniyor