Hytech HY-P570 HDMI To HDMI 5m Altın Uçlu 24K 1.4 Ver. 3D Kablosu

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kablo Türü : HDMI Kablolar
6 Taksit Seçeneği
Ürün Özellikleri:
Kablo Türü HDMI Kablolar
Açıklama
Model Kodu HY-P570

Ürün Özellikleri


Hytech HY-P570 HDMI To HDMI 5m Altın Uçlu 24K 1.4 Ver. 3D Kablosu

* 24K altın kaplama metal alaşımlı konnektör. * V 1.4 ethernet destekler. * 10.2Gbps aktarım hızı. * 1080p HD 3D destekler. * %99.99 Oksijen barındırmayan saf bakır iletken. HYTECH PREMIUM SERİSİ o 24K altın kaplama konnektör ve çift filitre. o Yüksek hızlı HDMI Kablo + Ethernet o %99.99 Oksijen barındırmayan saf bakır iletken o 120Hz´ye kadar yüksek tarama hızlarını destekler o 4096 x 2160P´ye kadar yüksek çözünürlük desteği o Yüksek Frekans Hızlarını desteklediğinden mükemmel Yüksek Tanımlı 3D deneyimi sunar o Uydu, Bluray, DVD, Tablet PC, Akıllı Telefon ve diğer HDMI cihazlarına Yüksek Tanımlı(HD) geliştirilmiş berrak ses ve görüntü aktarımı sağlar o HDMI v1.4 Teknolojisi Ses Geri Dönüş Kanalı(ARC) ve HDMI Ethernet Kanalı(HEC) ek bir Ethernet kablosuna gerek kalmadan internet bağlantınızı, uyumlu TV ve oyun konsolu gibi cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Özellik Değer
Açıklama Kablosu
İşlevi Altın Uçlu 24K
Marka Hytech
Model HY-P570
Tipi HDMI TO HDMI
Uzunluk 5m
Versiyon 1.4 Ver. 3D

Hytech HY-P570 HDMI To HDMI 5m Altın Uçlu 24K 1.4 Ver. 3D Kablosu yorumları

Hytech HY-P570 HDMI To HDMI 5m Altın Uçlu 24K 1.4 Ver. 3D Kablosu
Çok İyi (12)
60%
İyi (3)
15%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
15%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (2)
10%

4.2

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor