İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"inverter klima kıyaslama" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: inverter klima kıyaslama

67 adet ürün listelendi.
67 adet ürün listelendi.

İnverter Klima Kıyaslama

Yavaştan sıcaklar belirlenmeye başladı ve sıcak havalarda serin bir oda oturmayı kim istemez ki, herkesin sıcaktan bunalacağı zamanlarda evinizde inverter klima olduğunda keyfiniz yerine gelecektir. Sevdiklerinizle uzun sohbetler ederek yaz günlerini daha güzel şekilde geçireceksiniz.  Öncelikle İnverter klima hakkında biraz bilgi verelim diğer klimalardan farkı nedir? Özellikleri, fiyatları ve kullanılan süreleri ne kadardır bunlara bakalım isterseniz.

İnverter klima, daha az elektrik harcaması ile diğer klimalardan ayrılan bir klima çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüksek performans sunarak sizlerin yaz gününde güzel günler geçirmenizi sağlar. Sürekli açık kaldıklarında bile diğer klimalardan hem tasarruflu hem de performansı ile sizlerin beğenisini kazanır.

İnverter klima, elektrik tasarrufu yaparak yüksek performans ile iklimlendirme yapan cihaz olarak karşımıza çıkar. Gelişen teknoloji ile klimalarda ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmekte ve kendini güncellemektedir. Bulunduğunuz yerin sıcaklığını istenilen dereceye gelmesini en kısa zamanda yerine getirerek ve sıcaklığın ise aynı şekilde sabit kalmasını ayrıca elektrik tasarrufu yapan klimalar her zaman ön planda olmaktadır.

Klimaların Olduğu Yerlerde Etkisi

Ortamdaki nemin ve sıcaklığın, temiz hava alanındaki ortamlarda daha verimli çalıştıkları tespit edilmiştir. Bu ortamlara ‘’ Konfor Bölgesi ‘’ olarak adlandırılmış, bu ortamdaki nem oranı 30 ila 60, sıcaklık ise 20 ila 27 arasında olması gerekir. Klimalar, ortam sıcaklığını, nem oranını, soğutma, nem kontrolü ve hava değişimlerini gibi temel görevleri üstlenen cihazlar olarak bilinir. Kapalı alanlarda ise havanın istenilen sıcaklık ve nem oranında tutulmasını, hava sirkülasyonu yapmasını ve temiz ve ferah havanın sunmasını sağlar. Bundan dolayı klimalar, günümüzde özellikle iş hayatında lüksten çok ihtiyaç haline gelmiştir.

Klima almak isteyenlerin kıyaslama yaparken diğer klimaların özellikleri arasında İnverter olmasına dikkat etmesini gerekir. Daha ekonomik olacaktır diğer klimalar hem cebinize zarar verecek hem de ihtiyacınızı karşılamayacaktır. İnverter klima kıyaslama yapmak isteyenlerin internet arama motorlarından yardım alarak veya bildikleri firmaların ürünlerini inceleyerek buradan kıyaslama yapabilirsiniz. Bazı online alış veriş sitelerinde ise seçtiğiniz ürünleri kıyaslama daha çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ekran iki eşit parçaya bölünür iki cihazın özelliklerini aynı anda görebilir ve daha sonra seçeceğiniz ürünün özelliklerini kıyas edebilirsiniz.

İnverter Klima Avantajları

Normal klimalardan farklı olmasının yanında ise inverter klimaların avantajları da olduğunu söyleyebiliriz. En büyük avantajı elektrik tasarrufudur, diğer özellikleri ise şunlardır.

·         Ortamın sıcaklığını ayarlarken A enerji sınıfı klimalara göre yıllık ortalama yüzde 30-40 arasında enerji tasarrufu sağlar. B sınıfı ile karşılaştırıldığında ise bu oran yüzde 70’lere kadar çıkar.

·         Anlık açılıp kapanmasında ek olarak elektrik gerektirmez.

·         Bulunduğunuz ortamda ısı dalgalanması olmaz.

·         En kısa sürede ısıtma ve soğutma işlemi yapar.

·         Maksimum çalışma kapasitesi ile diğer klimalardan yüksek performans sağlar.

 

Birçok avantajı olan inverter klimalara sahip olmanız sizler için faydalı olacaktır.

yükleniyor
yükleniyor