İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"iphone 8 plus fiyatı" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: iphone 8 plus fiyatı

40 adet ürün listelendi.
40 adet ürün listelendi.

Iphone 8 Plus Fiyatı ve İncelemesi

Apple firmasının çıkarmış olduğu Iphone serisinde 8 Plus’ın incelemesini yapacağız. Cihaz piyasa çıktıktan sonra kullanıcıları tarafından sevildi. Iphone telefonlarında Plus özelliği genellikle normal cihazdan biraz daha büyük ekranla çıkması anlamına geliyor. Daha önceki çıkarmış olduğu Plus özellikleri telefonları aynı şekildedir. Bu yıl aynı anda üç farklı model ile piyasa telefonları çıkardı. Iphone X, Iphone 8 ve Iphone 8 Plus çıkardığı bu modellerle dikkati üzerine çeken firma, her çıkardığı cihazda yeni özellikler eklemiştir. Biz daha çok Iphone 8 Plus fiyatı ile ilgileneceğiz ve incelemesini yapacağız.

Tasarım ve Ekran

2014 yılında yapmış olduğu tasarım değişikliği ile 6 ve 6s de gördüğümüz tasarımın devamını 8 Plus’ta görebiliyoruz. Geniş ekran çerçeveleri, kavisli köşeler, yuvarlatılmış kenarlar aynı şekilde durmaktadır. Ayrıca kullandıkları malzemeler bakımından da farklılıklar gözükmektedir. Firma, 7000 seri alüminyum kullanıldığı için sağlamlığını artmıştır. Telefonun kenarını saran metal ile daha sağlamlaştırdığının altını çiziyor. Fakat sizlere önerimiz kılıflar ile kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır. Telefonun arka tarafında değişiklik bu yılın modası olmuş durumdadır. Apple, arka tarafı metal yerine cam ile kaplamış. Kullanmış olduğu teknoloji ile arka tarafın kir ve parmak izine karşı direnç sağladığını görebilirsiniz. Arka tarafın cam olması kablosuz şarj teknolojisi için tasarlandığı da düşünülebilir. Arka tarafın özelleşmesi ile renklerde ise sadeleştirmeye gidildiği görülmekte. Uzay grisi geri dönerken gümüş varlığını koruyor. Altın ise rose altına biraz daha yakın durmaktadır. Geçen yıl Iphone 7 ve 7 Plus ile birlikte gelen suya ve toza dayanıklılık özelliğini 8 Plus’ta da görebilirsiniz. Bu sayede Iphone’ları yağmur altında, havuz kenarlarında ve plajlarda kullanmak artık daha kolay olacaktır. 5.5 inçlik ekran ile geniş bir ekrana sahip olmuştur. Bu da ekranın daha geniş olması anlamına geliyor geniş ekran olması tek elle kullanımı zorlaştırsa da sorun olmamıştır.  

Donanım ve Performans

5.5 inçlik ekran ile 1920x1080 çözünürlük, LED arka aydınlatması IPS LCD ekranını görüyoruz. Firma bunu Retina HD olarak adlandırılıyor. Ekran da geniş renk aralığı desteği ve yüksek kontrasta sahiptir. Böylelikle fotoğraflar, oyunlar, videolar, web sitelerini gayet keskin, net ve canlı biçimde ekleniyor. Yazılım olarak kendi yazılımı olan İOS kullanılmaktadır. İşlemci bu yıl A11 Bionic adı verdiği bir işlemciyi kullanmaktadır. Ekranda ısınma ve donmayı engellemiştir. Ayrıca işlemciye destek olarak üç çekirdekli GPU Apple tarafından tasarlanmıştır. Yeni modelinde performans konusunda geçerli not almıştır. Oyunlar ve videolar donmadan ve kolay bir şekilde açılmaktadır. 12 MP kamera özelliği ile kaliteli fotoğraflar çekilebilirsiniz.

 

Iphone 8 Plus fiyatı 1000$ olarak belirlenmiştir. Ülkeler arası kurlar ve vergiler dikkate alındığında bu fiyat ülkeden ülkeye göre değişiklik gösterecektir. 

yükleniyor