Karcher SC2 Premium Buharlı Temizlik Makinesi

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Basinç : 3.2 bar buhar basıncı
Isitma Kapasitesi : 1500 W
Tank Kapasitesi : 1 Litre
Ürün Özellikleri:
BASINÇ 3.2 bar buhar basıncı
ISITMA KAPASİTESİ 1500 W
TANK KAPASİTESİ 1 Litre
Açıklama
Model Kodu 1.512-040.0


Sezgisel ve kullanımı kolay: Kärcher' den SC 2 Premium buharlı temizlik makinesi. Esnek eklemli Comfort zemin başlığı mükemmel temizlik sonuçları için optimum ergonomi ve en iyi koşulları sunar. Buhar yoğunluğu 2 düzeyli buhar kontrolüyle yüzeye ve kire göre ayarlanabilir. SC 2 Premium ayrıca pratik cihaz üzerinde saklama, zemin başlığı yerleştirme pozisyonu ve daha etkili kir çıkarma için geniş aksesuar kiti sunar. Kärcher SC 2 Premium buharlı temizlik makinesi deterjan olmadan temizler ve çok yönlüdür. Kärcher buharlı temizlik makinesiyle yapılan eksiksiz temizlikle sert yüzeylerdeki bakterilerinin %99,99' u yok edilir. Döşemeleri, ocak ızgaralarını, aspiratörleri ve çatlakları ışıltılı temizliğe kavuşturur. İnatçı kirleri de kolayca çıkarır.

Özellikler ve faydalar:
Karcher SC2 Premium Buharlı Temizlik Makinesi

Çeşitli seçenekler sayesinde rahat zemin temizlemeVerimli çıta teknolojisi ile evin içindeki çeşitli sert zeminlerde olağanüstü temizlik sonuçları Esnek başlık birleşim yeri sayesinde yükseklikten bağımsız olarak zemine tam temas eden etkili temizlik
Karcher SC2 Premium Buharlı Temizlik Makinesi
Aksesuar depolama ve rahat park pozisyonuSürekli dolum yapılabilir, sökülebilir su tankı
Karcher SC2 Premium Buharlı Temizlik Makinesi
Buhar tabancası üzerinde çocuk kilidiBir kilitleme sistemi, çocuklar tarafından uygunsuz kullanıma karşı güvenilir bir koruma sağlar.

Teknik özellikler

 

Saha performansı (m²)

75

Isıtma kapasitesi (W)

1500

Azami buhar basıncı (bar)

3,2

Isıtma süresi (Asgari)

6,5

Kaynama tankı kapasitesi (l)

1

Gerilim (V)

220 - 240

Frekans (Hz)

50 - 60

Aksesuarsız ağırlık (kg)

2,9

Boyutlar (U x G x Y) (mm)

380 x 254 x 260

Karcher SC2 Premium Buharlı Temizlik Makinesi yorumları

Karcher SC2 Premium Buharlı Temizlik Makinesi
Çok İyi (1)
14%
İyi (3)
43%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
43%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

3.7

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor