Karrimor Alaska Weathertite Kadın Botu K651

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Karrimor alaska weathertite kadın botu k651 - kış aylarında ihtiyaç duyulan sıcaklığı ve kuruluğu sağlar. - su geçirmez dış katmana sahiptir. - karlı ve buzlu zeminlerde tutuşu arttıran derin dişli ta...
Ücretsiz Kargo
9 Taksit Seçeneği
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Karrimor Alaska Weathertite Kadın Botu K651

- Kış aylarında ihtiyaç duyulan sıcaklığı ve kuruluğu sağlar.

- Su geçirmez dış katmana sahiptir.

- Karlı ve buzlu zeminlerde tutuşu arttıran derin dişli tabana sahiptir.

- Thinsulate ® dolgusu ile soğuk havalarda ayağı sıcak tutar.Karrimor Alaska Weathertite Kadın Botu K651Thinsulate ;Thinsulate izolasyonu önemli kılan üç kelime şudur; hafif, ince, sıcak. Thinsulte; köpük, yün ve keçeden en az iki kat daha sıcaklık sağlarken pazardaki en hafif sentetik izolasyon malzemelerinden biridir. Sağlam ve basınca dayanıklı Thinsulate izolasyon malzemesi, sıcak tutan çok önemli hava ceplerine sahiptir.
Outdoor tutkunlarının Thinsulate tercih etmesindeki bir diğer sebep de malzemenin ıslak iken bile sıcaklığı muhafaza edebilmesidir.Karrimor Alaska Weathertite Kadın Botu K651

Karrimor Alaska Weathertite Kadın Botu K651 yorumları

Karrimor Alaska Weathertite Kadın Botu K651
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor