KDL-46HX850 Sony Bravia Led Tv

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Teknik Özellikler : Dinamik Edge LED Local Dimming
Ekran Türü : Edge Led TV
Resim Gösterim Hizi : Motionflow XR 800 Hz
Hdmi : 4
Garanti : 2 yıl
TEKNİK ÖZELLİKLER
Teknik Özellikler Dinamik Edge LED Local Dimming
EKRAN TÜRÜ Edge Led TV
RESİM GÖSTERİM HIZI Motionflow XR 800 Hz
GARANTİ
GARANTİ 2 yıl
GİRİŞ-ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
HDMI 4
Açıklama
Monolithic Dizayn
X-Reality PRO
Entegre Wi-Fi
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

KDL-46HX850 Sony Bravia Led Tv yorumları

KDL-46HX850 Sony Bravia  Led Tv
Çok İyi (147)
82%
İyi (9)
5%
Ne İyi / Ne Kötü (11)
6%
Kötü (7)
4%
Çok Kötü (5)
3%

4.6

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 10 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor