Ürün Filtresi
Kırılmaz Ekran Koruyucu
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Ekran koruyucu cep telefonu aksesuar modelleri ve en ucuz fiyatları

1 adet ürün listelendi.
1 adet ürün listelendi.
  • 1

Cep Telefonu Kırılmaz Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonlarımıza o kadar para harcadıktan sonra, telefonlarımızı korumak için elimizden geleni yapıyoruz.  Fakat bu kadar dikkat etmemize rağmen kaza sonucu elimizde düşürüp ekranının kırılmasını büyük bir üzüntü içinde izliyoruz maalesef. Koruyucu kılıflar ile telefonumuza zarar gelmesini önlemeye çalışıyoruz. Telefonumuzun aslında en önemli ve pahalı parçası olan ekranını korumak da oldukça önemlidir.  Kırılmaz ekran koruyucular  temperli camdan üretilir. Yani bu koruyucu yüksek derecelere kadar ısıtılan camın aniden soğutulmasıyla elde edilir. Camdan yapılmış olması bu ürünü diğerlerinden ayrı kılıyor çünkü bu camın kırılması diğer koruyuculara göre 10 kat daha zor oluyor ve kırılsa daha alt katmandaki ekrana zarar gelmesini engelliyor.  Kırılmaz ekran koruyucunuz zorlu koşullarda kırılsa dahi telefonunuzun ekranına zarar gelmemiş oluyor ve sizi büyük bir maliyetten kurtarıyor.

Kırılmaz ekran koruyucularının sertlik derecesi 9H olarak ölçülmüştür. Buda diğer ekran koruyuculara göre ekranınızı daha çok koruyor ve darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Kırılmaz ekran koruyucuların kalınlığı 0,26 mm dir. Bu da ekranınızda sizi rahatsız etmeyecek kalınlığa tekabül ediyor. Akla en çok gelen soru ise acaba kırılmaz ekran koruyucular telefonumun dokunmatik hassasiyetini azaltabilir veya yavaşlamasına neden olabilirmi ? Bu sorunuzun cevabı ise hayır. Sitemizde satışta bulunan Kırılmaz Ekran Koruyucu lar tamamen 9H sertlik derecesi  ve temperli camdan imal edilmiştir, dokunmatik hassasiyetini kesinlikle etkilemez, ekranınızın yanıt vermesinde gecikmelere yol açmaz. Ekranınızı en güvenli şekilde kırılmalardan ve çizilmelerden korumaktadır. Peki gelelim bu kadar anlatımdan sonra bu kırılmaz ekran koruyucuların fiyatına, Sitemizde kırılmaz ekran koyucuların fiyatı her model için sabit tutulmuş olup, en iyi ürünler  en uygun fiyata satışı gerçekleştirilmektedir. Pahalı bir telefon alıp, daha sonra pişman olmamak adına yanına çok cüzi bir fiyata satılan kırılmaz ekran koyucuyu almanızı kesinlikle öneririz.

İnternet sitemizden alacağınız Apple iPhone, Samsung, LG, General Mobile, Sony, HTC, Asus cep telefonu markalarının modelleri ile uyumlu kırılmaz ekran koyucularını aynı gün kargo seçeneği ile sitemizden alabilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızdan cep telefonu ve kırılmaz ekran koruyucu satın alan müşterilerimizin, cep telefonlarına kırılmaz ekran koruyucu  ücretsiz olarak takılmaktadır. İstanbul Bilişim ailesi olarak sitemizden veya mağazalarımızdan yeni alacağınız cep telefonunuzu kazasız ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz.
yükleniyor