KL HDA1201 Tilki Kuyruğu Kemik Testere

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kl kemik testeresi çok amaçlı bir ürün
Açıklama
KL kemik testeresi çok amaçlı bir ürün


KL kemik testeresi hızlı bir üründür. Kurban ibadetinizi gerçekleştirirken sağlık açısından kendinizi tehlikeye atmayıp bel ağrısı eklem ağrıları gibi kendinizi aşırı zorlamadan dolayı çıkacak problemleri önlemiş olacaksınız. Bununla birlikte kurbanınızı parçalama ve pay etme konusunda çok daha kolay bir şekilde sonuçlandırıp, zaman kazanmış olacaksınız. Balta veya satırla dakikalarca uğraştığınız bir kemik kesme işlemini bu kemik testeresi sayesinde birkaç saniyede yapabileceksiniz. Ürünü sağa sola kasmadan sadece aşağı doğru kendi ağırlığını vererek basitçe işleminizi bitireceksiniz.

 

KL Kemik Testeresi, Profesyonel Bir Ürün:       
  

KL kemik testeresi profesyonel bir üründür. Bu ürün uzun zamandır profosyonel kasapların kullandığı, birçok insanın bulup da temin edemediği, uzaktan hayranlıkla seyrettiği bir üründü. ama artık herkesin kullanabileceği pratik ve kolay bulunabilir bir ürün haline geldi.


KL Kemik Testeresi, Güvenli Bir Ürün:   
 

KL kemik testeresi güvenli bir üründür. Kolay kullanılabilen ve ileri geri hareket ederek çalışma prensibine sahip olduğundan dolayı elinizi kaptırma, içine doğru çekme gibi dönerek çalışan ürünler gibi tehlike arzetmemektedir. Hem çalışma şekli hemde kendi şeklinden dolayı iki elinizle birlikte kullanıldığından dolayı zararsız ve kolay kullanımlı bir üründür. Hız ayarına sahip bir ürün olduğu için birden altıya kadar hız aralığı mevcut olup, ister kısık istersenizde şiddetli bir şekilde kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Yani kısarak daha kolay ve güvenli bir şekilde de kullanabilirsiniz.


KL Kemik Testeresi, Çok Amaçlı Bir Ürün:

KL kemik testeresi, çok amaçlı bir üründür. Hem kurbanda kemik kesmek için hemde yılın her döneminde ister tadilat yaparken plastik boru kesiminde, ahşap, ağaç kesiminde, dal budamada erişimi zor bölgelerde ki çeşitli materyelleri kesmede, metal çubukları ve diğer birçok farklı malzemeleri kesmede yegane yardımcınız olacaktır. Yılda birkez kullanmak için almış olmayacak, aynı zamanda da her an evinizde birçok işinizi gerçekleştirebilmek için kullanabiliyor olacaksınız.

KL HDA1201 Tilki Kuyruğu Kemik Testere yorumları

KL HDA1201 Tilki Kuyruğu Kemik Testere
Çok İyi (30)
64%
İyi (4)
9%
Ne İyi / Ne Kötü (6)
13%
Kötü (2)
4%
Çok Kötü (5)
11%

4.1

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor