İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Kuvings meyve sıkıcılar modelleri ve en ucuz fiyatları

Kuvings meyve sıkacağı en uygun fiyat , indirimler ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de...

12 adet ürün listelendi.
12 adet ürün listelendi.
  • 1

KUVINGS Whole Slow Juicer

Whole (Geniş Besin Hazinesi) :

Geniş Besin Hazinesi özelliği sayesinde besinleri bıçak kullanmadan bütün olarak atabilirsiniz. Besinler, hem kesme anında suyu aktığı için vitamin kaybına uğrar, hem de metal ile teması oksidasyona neden olur. Kuvings Whole Slow Juicer’da ise bıçak kullanmadığınız için besinler oksidasyona uğramaz böylece vitaminlerini kaybetmez. Slow Juicer ürünleri arasında patentli geniş hazne sadece Kuvings’te vardır.

Sıkma Anında Besinlere Bıçak Değmez

Patentli Ultem malzemeden üretilmiş VİDA sistemi sayesinde besinlere sıkma anında da bıçak değmez: Standart besin sıkma ürünleri, içindeki bıçaklarla besini parçalayarak suyunu çıkarır. Yüksek hızla dönen bıçaklar besinleri oksidasyona uğratırlar. Kuvings Slow Juicer VİDA sistemine giren besinler 54 rpm hızda dönen sistemde gerçek zamanlı olarak sıkılarak besin suyu elde edilir. Böylece içtiğiniz besin suyu hem daha lezzetlidir, hem de gerçekten faydalıdır. Kuvings Slow Juicer teknolojisi diğer besin sıkma ürünlerinden avantajlı olduğu gibi, ayrıca besini bütün oalrak tüketmeye göre de daha sağlıklıdır. Çünkü yukarıdaki karşılaştırmada gördüğünüz gibi bütün tüketilen besinlerde, besinin hücre duvarları parçalanmadığı için besin emilim oranı sadece %17 iken, Kuvings ile sıkılan besinde bu oran %65’dir. Ayrıca besin direk tüketildiğinde emilim süresi 3-5 saat arasında gerçekleşirken, Kuvings ile sıkılan besinde bu süre sadece 15-20 dakikadır. Kuvings ile sıkılmış besin suyu tüketirken hem lezzet hem de yüksek oranda vitamin almış olursunuz.

Kuvings’in Sessiz Çalışan Güçlü Motoru

Motor çalışma anında 35 dB gürültü seviyesine sahip olduğu için her ortamda konforunuz bozulmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca 268 tork değerine sahip güçlü motor Kuvings dışında hiçbir üründe bulunmaz. Bu güç sayesinde cihazınız en sert besinlerde dahi kilitlenmeden çalışmaya devam eder ve daha uzun çalışma süresine ulaştığı için kalabalık misafirlerinize daha fazla lezzet sunma imkanınız olur.

Akıllı kapak ve patentli temizlik kiti

Akıllı kapak ve temizlik kiti sayesinde Kuvings’i yıllarca kullanmaya devam edersiniz. Klasik ürünlerin en önemli dezavantajı birkaç kez kullanıldıktan sonra pratik olmaması nedeniyle uzun yıllar raflara terk edilmesidir. Süzgeç kısmında biriken meyve artıklarının gözeneklere sıkışması çok büyük problemdir. Ancak Kuvings’in patentli temizleme kiti sayesinde bulaşık makinesi dahi kullanmanıza gerek yok. Bu aparat sayesinde 20-30 saniye içinde su altında süzgeç tertemiz olur. Bir dahaki kullanımınız için tertemiz olarak rafa kaldırabilirsiniz.

Ayrıca akıllı kapak sayesinde iki farklı besin sıkacağınız zaman ara temizlik yapmanıza da gerek yok. Kapağı kapatın ve sürahi ile cihazınıza su doldurun. Daha sonra cihazınızı çalıştırın ve kapağı açın. Cihazınız sonraki kullanıma anında hazır olsun.

Kuvings bir katı meyve sıkacağı değildir:

Bir Slow Juicer olan Kuvings, aynı zamanda opsiyonel aksesuarları ile çok lezzetli Smothie ve Dondurma yapabileceğiniz eşsiz bir üründür. Bu ürünü aynı zamanda Bebek Gıdası için de güvenle kullanabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor