İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"laptop kampanyaları" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: laptop kampanyaları

713 adet ürün listelendi.
713 adet ürün listelendi.

Laptop Kampanyaları

Teknoloji hayatımızın içine o kadar yerleşti ki adeta onsuz bir şey yapmak neredeyse zor hale geldi diyebiliriz. Bazı avantajları olduğu gibi bazı dezavantajları ile hayatımızın bir parçası olmaktan vazgeçilmiyor. Öncelikle teknoloji bizleri en çok araştırma konusunda geliştirdi ve imkânlar sundu. Bununla birlikte yeni bilgiler ve teknolojiler ile daha farklı gelişmelere neden oldu. Teknolojinin en güzel örneklerinden birisi de laptop olmasıdır. Laptop, insan hayatındaki önemini sıralayacak olursak birçok alanda olduğunu görebiliriz. Öğrencilerin ödevlerinde yardımcı olan, mühendislerin projeler hazırladığı, doktorların hastaları için gözlemler yapabildiği ve daha birçok sektörü içine alan bilgisayar hayatımızın orta noktasına yerleşmiş oldu. Bu durumda laptop kullanıcıları da fazlaca olarak görülmektedir. Laptop, masaüstü bilgisayarından farkı taşınabilir ve piller ile çalışmasıdır. Bu şekilde pratikleşmiş ve kendini geliştirmiştir. Laptop kampanyaları sunan birçok firma bulunmaktadır. Bu kampanyaların çıkmasında ise rekabetin yüksek olmasından kaynaklıdır. Her firma kendi ürününü satmak ve kendi ürünü için gerekli reklam ve tanıtımları yaparak bu sektörde varlığını göstermek ister. Bir laptop alırken bazı hususlara dikkat etmemiz gerekir bunları sizlere onları tavsiye edeceğiz bunları bir yere not alırsanız sizin için faydalı olacaktır.

Laptop Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Öncelikle herkesin bilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan biride laptop’un ne kadar güçlü olduğunu gösteren ibarelerdir. Bunlar; işlemci, ram, ana kart ve ekran kartı olarak bilinir. Bu dört birim bilgisayarınızın performansı ile hızını belirler. Fakat şunu unutmayın. Piyasa onca bilgisayar var ve özellikleri yüksek olmasına rağmen iyi performans ve hızlı olmayabilir. Bunun nedeni ise bu dört donanım biriminin ‘’ayrıntısı’’ hakkında bilgi eksiğidir. Bu konuyu uzatmadan size bir örnek vererek açıklayalım,  bir i7 bilgisayarın işlemcisi ile i5 bilgisayarın işlemcisi üstün olmayabilir. 2 GB ekran kartı olan bir bilgisayar 1 GB ekran kartı olandan daha üstün değildir. Yani sayısal değerler bizleri yanılttığını söyleyebiliriz. Firmalar da bunları göz önünde bulundurarak sizlere laptop kampanyaları yapmaya çalışıyorlar. Burada önemli olan detaydır. Bunu başka bir örnekle sizlere anlatalım, 4 GB GeForce 840M ile 4 GB GeForce GTX 1050 ekran kartlarının karşılaştırmasını yapalım. İkisi de eşit değerde ekran kartına sahip gibi gözüküyor. Fakat 840M olanın fiyatı 350 TL iken diğer ekran kartı 1000 TL (GTX 1050) değerinde oluyor. Bu da aynı performansı vermediğini göstermektedir. Yeni bir laptop alırken dikkat edeceğiniz şeyin detay olduğunu unutmayın.

Laptop Nereden Alınır?

 

Herkesin birden çok yerden alacağı laptoplar, teknoloji marketlerinden, bilgisayar satan mağazalardan, online alışveriş yapan sitelerden ve ikinci el ürün satanların yanından alabilirler. Laptop kampanyaları genellikle online alışveriş sitelerinde çok ilgi görmektedir. Sitemizde sunulan kampanyaları inceleyerek tercihlerinize göre bir laptop siparişi verebilir ve en kısa sürede kargo hizmeti ile ürününüz elinize erken gelecektir. 

yükleniyor