Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Lenovo masaüstü bilgisayar fiyatı en ucuz lenovo desktop bilgisayarlar

52 adet ürün listelendi.
52 adet ürün listelendi.

Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar

İş, okul ve günlük yaşantınızın vazgeçilmezi ve en büyük yardımcınız olan bilgisayarlardan en aktif şekilde performans almanızı sağlayacak olan ekipmanlar masaüstü bilgisayarlarda mevcuttur. Gelişen teknolojik değerler üretici firmaları pratik taşınabilir cihazları piyasaya sürmelerini sağlarken masaüstü bilgisayarlarda bu teknolojik gelişimden kendilerine düşen payı almaktadır. Evinizde çalışmanız için, ofisteki işlerinize yönelik ya da öğrencilik yaşantınızda kullanmak üzere Lenovo masaüstü bilgisayarlar performans ile koruma arasındaki mükemmel dengeyi sizlere sunmaktadır. Intel in en üst seviye işlemcilerinden eskisinden daha hızlı depolama birimlerine kadar her türlü donanım Lenovo masaüstü bilgisayarlarda sizleri bekliyor. Artırılmış güvenlik ve enerji verimliliğine sahip Lenovo masaüstü bilgisayarlar sürekli değişen ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Lenovo Masaüstü Bilgisayar Modelleri


Lenovo Masaüstü bilgisayarlar ihtiyaç duyduğunuz teknik özelliklere göre çeşitli modellere ve serilere ayrılmıştır. Ayırmış olduğunuz bütçeye uygun olarak kullanım alanınıza göre ürün gamı genişletilmiştir. Lenovo masaüstü bilgisayarınızı size yeterli gelebilecek işlemci, ekran kartı, ram ve hard disk değerlerini göz önünde bulundurarak satın almanız çok önemli bir husustur. İşlemci, bellek, ekran kartı tipi ve ekran kartı bilgisayarınızın performansının ne düzeyde olacağını belirlediğinden bilgisayar seçiminizde mutlaka iyi bir ön araştırma yapmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızı oyun oynamak ya da grafik programlarını kullanmak gibi bir amaçla alıyorsanız ekran kartı paylaşımsız ve işlemci hızı yüksek modelleri tercih etmelisiniz. Bilgisayarınızı ofisinizde veya evinizde daha çok ofis programları ve İnternet uygulamaları için kullanacaksanız orta seviyede makul fiyatlı modelleri inceleyebilirsiniz. Lenovo masaüstü bilgisayarlar E,H ve Thinkcentre serileri ile sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır. Size hitap eden modeli bu seriler arasından seçebilirsiniz. Intel i7,i5,i3 işlemcili profesyonel desktop bilgisayarların yanı sıra çok uygun fiyatlı Pentium modelleri de yeni başlayanlar için iyi bir alternatif olacaktır. Kaliteli parça kullanımı ve sağlam kasa yapıları ile Lenovo masaüstü bilgisayarlar uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Lenovo Masaüstü Bilgisayar Fiyatları


Masaüstü bilgisayarlara yapıları gereği her türlü donanımın eklenmesi uygundur. Bu durum modeller arasında teknik farklılıklar yaratır ve haliyle bu farklılıklar fiyatlandırma konusunda da kendini göstermektedir. Lenovo masaüstü bilgisayar fiyatları 800 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir. Satın alacağınız masaüstü için bütçenizi ayırırken bilgisayarda hangi teknik donanımlara ihtiyaç duyduğunuzu dikkatli şekilde belirlemeniz faydalı olacaktır. Günlük internet kullanımı, ofis programları ve film izlemek için i3-i5 işlemcili 1200-1700 TL aralığında bir model yeterli olacaktır. Oyun oynamak vazgeçilmez bir hobiniz ise ekran kartı paylaşımsız olan 1500-4000 TL aralığından bir ürün seçmeniz gerekecektir. Oynayacağınız oyunların sistem gereksinimleri sizi doğru ürüne yönlendirecektir. İş odaklı kullanımlar için Thinkcentre modelleri 1200-2800 TL fiyat aralığı ile ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Kararınızı verip doğru modelde karar kıldıktan sonra web sitemiz üzerinden klavye mouse gibi ikame ürünleri de uygun fiyatlarıyla tercih edebilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor