İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Lexmark lazer yazıcı modelleri en ucuz lazer yazıcı fiyatları

Lexmark Lazer Yazıcı Modelleri, yüksek performanslı esnek özellikler, kullanımı kolay iş akışı çözümleri ve gelişmiş güvenliğin bir araya getirdiği ofisinizi güçlendirip üretkenliğini artırır. Çok katmanlı güvenlik özellikleri aygıtlarınızı, belgelerinizi, bilgilerinizi ve ağ altyapınızı korur.

14 adet ürün listelendi.
Tükendi
(1)
14 adet ürün listelendi.
  • 1

Lexmark Baskı Makineleri ve Lexmark Yazıcı Fiyatları

Lexmark 1991 yılından bu yana kişilerin ve kurumların iş süreçlerini geliştirmesinde ve maliyetlerini düşürmede yardımcı olan, baskı ve görüntüleme çözümleri alanında tanınan, aranan liderdir bir markadır. Lexmark’ın ödüllü baskı ve görüntüleme  çözümleri teknolojisi, dünyayı daha dijital bir hale getirmek ve bağlantıda tutmak için gelişimine devam etmektedir.

Teknoloji endüstrisinin, lider pazar araştırma şirketleri tarafından, global lider olarak tanımlanan Lexmark, ürün ve hizmetleri ile 170’ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Lexmark ayrıca, 2010 yılından bu yana, bir çok stratejik yazılım firması satın alarak, şirketin sağladığı hizmetleri geliştirerek, sunduğu hizmetlere yaratıcı yazılım çözümlerini de eklemiştir.Bugün şirket, Toplam Baskı Yönetimi, akıllı veri yakalama, içerik yönetimi, sağlık hizmetleri içerik yönetimi, finansal süreç otomasyonu ve içerik arama konularında, Lexmark kullanıcılarını, çalışanlaı ile bağlantıda tutmakta ve gerek duydukları her an, en uygun bilgiyi edinmelerine yardımcı olmakta, büyüyen kilit piyasada rekabet etmektedir.

Daha iyi bir dünya için, işimizi, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız gezegene, insanlara ve topluluklara odaklanarak yönetiyoruz. Sürdürülebilirlik ve en iyi uygulamaları devam ettirmek için çaba gösterdiğimizden, Lexmark’ın sosyal sorumluluk taahhüdü, erişim, dengeli ekonomi, çevresel ve sosyal kaygılar konularında küresel olmaktır. Bu ilkelere olan saygımız, tüm kuruluşlarımızda uygulandığı gibi, iş ortaklarımızı da taahhüt altına almaktadır. Müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirebilmeleri için çözümler üreterek, taahhüdümüzü daha da genişletmekteyiz. İşinizi tanıyarak ve sizleri dinleyerek, köklü endüstri deneyimlerimizi ve geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak, sizleri, müşterilerinizin beklentilerinin de üzerinde konumlayacak, finansal performansınızı ve gelecekteki esnekliğinizi arttıracak ihtiyaçlarınızı belirlemek ve size özel çözümler geliştirmek için kullanıyoruz.

Lexmark Baskı Çözümleri


Lexmark Baskı Yönetimi sayesinde, kartlı baskı sistemi kullanımıyla “güvenli baskı” hizmetinden faydalanırsınız.Yazdırmak istediğiniz belgeleri, ortak alan ve kullanımdaki Lexmark yazıcısına gönderip, tarafınıza tanımlanmış kartı yazıcıya okutarak dokümanlarınızı sadece siz teslim alabilirsiniz. Bu çözüm, bilgi güvenliği ve raporlama hizmetininin yanısıra, ofisinizdeki yazıcı ve çok fonksiyonlu ürün sayısını minimuma indirerek, tüketim malzemeleri ve diğer masraflarınızda  tasarruf yapmanızı ve baskı maliyetlerinizin raporlamasını alıp, giderlerinizi kontrol edebilmenizi sağlar.

Microsoft SharePoint®
’e Tarama Lexmark, Microsoft SharePoint® ’e Tarama uygulaması, dokümanları bir Lexmark MFP’den, Microsoft SharePoint®  kurumsal içerik yönetimi yazılımına, doğrudan kolayca taramanıza olanak verir. Gerçek zamanlı tarama özelliğiyle her dokümanın doğru konumuna gönderildiğinden emin olursunuz.  

Güvenli Mobil Baskı

Artık dokümanlarınızı ,istediğiniz yerden yazdırabilirsiniz; IOS, Android ve Google Bulut Hizmetleri’ni kullanarak, güvenli yazdırabilirsiniz. Örneğin, Lexmark Google Bulut Baskısı™  uygulamasıyla, akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden Gmail ve Google Docs uygulamalarınızdan baskı yapabilirsiniz. Lexmark yazıcınızın dokunmatik ekranından Google hesabınıza giriş yaptığınız ana dek,  dokümanlarınız Google Bulutta kalır.

Kişiye tanımlanan baskı kotası


Lexmark, kişiye özel tanımlanabilen baskı kotası uygulaması, sistem yöneticisinin şu fonksiyonlar için cihaz başına kullanıcı kotalarını onaylaması sağlar: Siyah-beyaz fotokopi, renkli fotokopi, gönderilen faks ve tarama, epostaya tarama. Sistem yöneticisi, kota sınırına ulaştığında veya aştığında, kullanıcıyı bilgilendirmeyi seçebilir. Kullanıcı aynı zamanda o tarihte belirlenen kotasının neresinde olduğunu, cihazın e-Görev dokunmatik ekranında görebilir. Sistem yöneticisi cihazın kotasını ve kullanım bilgisini dışarı aktarabilir.Sayfamızdan tüm Lexmark yazıcı modellerini uygun fiyat ve taksit avantajları ile alabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz Lexmark yazıcı makineleri Lexmark Türkiye güvencesi ile satılmaktadır. Tüm Lexmark tonerleri de uygun fiyat ile sitemizden alabilirsiniz
yükleniyor
yükleniyor