LG F4J8FHP2W (9 Kg Yıkama +6 Kg Kurutma) Kurutmalı Çamaşır Makinesi yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (18)
14%
İyi (37)
28%
Ne İyi / Ne Kötü (39)
29%
Kötü (32)
24%
Çok Kötü (7)
5%

3.2

Ortalama Puan

Memnunum
Aldıktan bir gün sonra teslimatı yapıldı. Yıkama ve kurutma özelliklerini hem birlikte hem ayrı ayrı kullandım. Gayet başarılı. Tavsiye ediyorum.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Guzel
Çok tessekkür ederim ürünü akşam istemiştim sabah getirdiler hızlı bir gönderi ve müşteri memnuniyeti diyorsunuz ya tamda bunu hakediyorsunuz tebrikler herzaman bu şekilde devam edin.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Başarıli
Urun sıkma ve kurutmada biraz sesli ama rahatsız edici değil.cok estetik gòrunumlu magazaya hızlı teslimat için teşkkur ederim.kurulumda hızlı yıkama kurutma programlarini ayri ayri kullandim gayet başarılı bir ürun tavsiye ederim
/ Antalya
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Gayet Başarılı
Öncelikle makine sipariş tarihimizden 2 gün sonra adresimize ulaştı ve makinenin 3. gün de servisi tarafından kurulumu yapıldı. Makinenin henüz tüm yıkama-kurutma seçeneklerini kullanmamış olmakla birlikte yıkama özelliğinin tek başına gayet başarılı, memnun edici olduğunu söyleyebilirim. Yıkama+kurutma programı ile de iyi sonuç aldık. Yaklaşık 6 kg çamaşır yaklaşık 4 saat gibi bir sürede temiz ve kuru çıktı makineden. Tabi yalnız yıkamaya göre biraz daha kırışıklık oldu çamaşırlarda fakat aşırı değil. Direkt giyme özelliğini kullanım kılavuzunda yazdığı gibi, yalnız 2-3 parça kıyafet için kullanmak yerinde olacaktır. Daha fazla kıyafet ile bu özelliği denediğimizde kıyafetler oldukça nemli çıktı makineden. Kullanım talimatlarına göre yıkama, kurutma yaptığınızda her iki özelliği için de memnuniyet duyacağınız, aldığınıza pişman olmayacağınız bir ürün olur diye düşünüyorum. Ürünün sıkma ve kurutmada ses düzeyi artıyor fakat çok fazla rahatsızlık verici değil. Tasarruf özelliğini faturamızı alınca anlayacağız :) Bu ürün için İstanbul Bilişim'in bir çok mağazaya göre satış fiyatının çok daha uygun olduğunu da eklemeliyim. Bir çok alışveriş yaptık ve henüz hiç sorun yaşamadık. Sonuç olarak ürünü ve bu siteyi tavsiye ediyorum.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
4 adet yorum bulundu.
yükleniyor