LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın

Yorumlar (1)
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kapasite : 20 lt. kapasite.
Tasarim : Ayna Tasarım
Boyutlar : 483 x 283 x 376 mm
Buz Çözme : Var
Güç : 800 Watt
Ürün Özellikleri:
BOYUTLAR 483 x 283 x 376 mm
BUZ ÇÖZME Var
GÜÇ 800 Watt
GÖSTERGE EKRANI LED
IZGARA 1000 watt ızgara gücü
RENK Ayna tasarım
KAPASİTE 20 lt. kapasite.
TASARIM Ayna Tasarım
DÖNER TABLA Var
GARANTİ 2 Yıl Garanti
Açıklama
Kolay temizlenebilir iç yüzey
Dünya mutfağından pişirme programları
Otomatik çözme özelliği
LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın

Quartz Isıtıcı

Fırınınızın ızgara modunda kullanılan Quartz Isıtıcı, geleneksel ısıtıcılara gore daha hızlı sıcaklık artışı sağlar. Size daha geniş bir kullanım alanı sunmak ve olası yanık tehlikelerini önlemek için ısıtıcı boşluğun üst kısmına yerleştirilmiştir.Kolay Temizlenebilir İç Yüzey

LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın

Yüksek tutma oranlı pudra ve ısıya dayanıklı malzemeyle kaplanmış özel iç yüzey sayesinde kolay temizlenir.


LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın


I-WAVE

Dairesel çok boyutlu mikrodalga sistemiyle daha yüksek nüfuz etme sağlanır. Böylece daha eşit ısıtma ve buz çözme gerçekleşir. Kenarları fazla pişirmeden daha iyi ısıtma ve buz çözme artık mümkün.LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın


DÜNYA MUTFAĞI PİŞİRME PROGRAMLARI

En çok tercih edilen dünya mutfağı yemekleri, şefleri tarafından programlandı. Arap, Asya, Afrika ve Avrupa Mutfağı menülerini kolaylıkla pişirmenizi sağlar.

LG MH6343DAR Mikrodalga FırınECO-ON

Eco On düğmesi standby modunda ekran aydınlatmasının güç tüketimini azaltarak enerji tasarrufu sağlar. Eğer ‘ECO ON’ düğmesine basılırsa güç tüketimi 0.5W’ın altına düşerek ekran ışığının açık olduğu duruma göre yüzde 50’ye kadar daha fazla elektrik tasarrufu sağlanır.

LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın


Otomatik Çözme

Otomatik çözme özelliği yiyeceğinizin üzerinde sıcak noktalar oluşturmadan çözmenizi sağlar.

LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın

Mikrodalga Kullanımı ile İlgili Tavsiyeler

Mikrodalganın kurulumunu kullanma kılavuzunda belirtildiği gibi yapınız. Kurulumu yaparken özellikle hava akışını sağlamak için fırın etrafındaki eşyaların mesafelerine dikkat edin. Mikrodalganızı kullanım dışında yiyeceklerin muhafazası amaçlı kullanmayın. Kullanım sonrasında mikrodalganızda kağıt ürünler, pişirme malzemeleri ya da yiyecek bırakmayın. Mikrodalganız kullanımda değilken üreticinin tavsiye ettiği aksesuarlar dışında herhangi bir materyal muhafaza etmeyin. Ek bir önlem olarak mikrodalganız kullanımda değil ise fişten çıkarın. Böylelikle aynı zamanda enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın yorumları

Tüm yorumları gör (1)
LG MH6343DAR Mikrodalga Fırın
Çok İyi (40)
38%
İyi (18)
17%
Ne İyi / Ne Kötü (25)
24%
Kötü (8)
8%
Çok Kötü (14)
13%

3.6

Ortalama Puan

Düşünmeden Alınız.
Ürün Mikrodalga olarak çok iyi. 30 sn de soğuk yemekleri olması gerektiği şekli ile ısıtıyor. Tava yanma derdi yoktur. Izgara kısmını ise henüz denemedim. Ama Mikro dalga olarak harika. Abartısız söylüyorum uygun aparat ile çay bile yapabilirsiniz.
/ Malatya
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor