Lume Cube Light House Difüzör Dağıtıcısı

5.0 / 5 - 1 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Açıklama
Model Kodu 138LC-LHDIFFB11-D
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo


Manyetik Difüzyon Ampul paketi ile Lume Cube'un ışık çıkışını yumuşatır ve benzersiz ve dengeli bir ışık atışı oluşturabilirsiniz. Yaratıcı
portre fotoğrafçılığı ve röportajlarında kullanışlı olan ampuller, odayı aydınlatmak için Lume Cube'unuzu masa üstü lambaya
dönüştürmenizi sağlar! Bu dağıtıcının çantanıza gelmesinden mutluluk duyacağınıza hiç şüphem yok. Unutma ki, bunu her zaman bir
CTO veya renk jelinin üzerine monte edebilir ve tamamen benzersiz bir aydınlatma deneyimi oluşturabilirsiniz

Lume Cube Light House Difüzör Dağıtıcısı yorumları

Lume Cube Light House Difüzör Dağıtıcısı
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor