Makalu Bird 4 Mevsim 3 Kişilik Çadır MKL-12430

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Makalu bird 4 mevsim 3 kişilik çadır mkl-12430 - çift girişi bulunan, su geçirmez 3 kişilik bir çadırdır. - dış tentesi ve tabanı ile bir dağ çadırında aranan her özelliğin bir arada bulunabildiği 4 m...
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Makalu Bird 4 Mevsim 3 Kişilik Çadır MKL-12430 - Çift girişi bulunan, su geçirmez 3 kişilik bir çadırdır. - Dış tentesi ve tabanı ile bir dağ çadırında aranan her özelliğin bir arada bulunabildiği 4 mevsim kullanabileceğiniz çadırdır. - Kubbe yapısı sayesinde yere sabitlemeden ayakta durabilir. - Ripstop özelliğe sahip dış kumaş delindiğinde yırtılmaz. - Çift tenteli yapısı sayesinde tamamen su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahiptir. - Ön girişin haricinde arka tarafta da ufak bir bagaj alanı ile birlikte ikinci bir giriş daha bulunur. - Taban kumaşı ve dış tente kumaşı suya karşı güçlendirilmiştir ve dikiş noktaları da arka taraflardan ısıl işlemle bantlanmıştır. - Ufak tefek malzemeleri yerleştirmek için çadır içinde iki adet cep bulunur. - Çadırı yere sabitlemek için hafif alüminyumdan yapılmış kazıkları ve gerdirme ipleri vardır. - Pol : 8,5 mm Fiberglas - Taban : Polyester 190T, ısıl bantlı - İç Çadır : Nefes alabilir, file yapıda 190T Naylon  - Dış Tente Su Geçirmezlik : 3000 mm/cm2 - Zemin Su Geçirmezlik : 6.000 mm/cm 2 -Boyutları (DxGxY) : 185 X 210 X 125 cm - Bagaj genişliği : 90 cm. -Ağırlık :   Min.3100 gr   Max.3300 gr (kazık ve tamir kitleri dahil ağırlık) -Paket ölçüleri : 45 x 15 cm -Kişi Sayısı : 3 Çadır Feneri Hediyelidir !
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Makalu Bird 4 Mevsim 3 Kişilik Çadır MKL-12430

- Çift girişi bulunan, su geçirmez 3 kişilik bir çadırdır.

- Dış tentesi ve tabanı ile bir dağ çadırında aranan her özelliğin bir arada bulunabildiği 4 mevsim kullanabileceğiniz çadırdır.

- Kubbe yapısı sayesinde yere sabitlemeden ayakta durabilir.

- Ripstop özelliğe sahip dış kumaş delindiğinde yırtılmaz.

- Çift tenteli yapısı sayesinde tamamen su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahiptir.

- Ön girişin haricinde arka tarafta da ufak bir bagaj alanı ile birlikte ikinci bir giriş daha bulunur.

- Taban kumaşı ve dış tente kumaşı suya karşı güçlendirilmiştir ve dikiş noktaları da arka taraflardan ısıl işlemle bantlanmıştır.

- Ufak tefek malzemeleri yerleştirmek için çadır içinde iki adet cep bulunur.

- Çadırı yere sabitlemek için hafif alüminyumdan yapılmış kazıkları ve gerdirme ipleri vardır.

- Pol : 8,5 mm Fiberglas
- Taban : Polyester 190T, ısıl bantlı
- İç Çadır : Nefes alabilir, file yapıda 190T Naylon 
- Dış Tente Su Geçirmezlik : 3000 mm/cm2
- Zemin Su Geçirmezlik : 6.000 mm/cm 2
-Boyutları (DxGxY) : 185 X 210 X 125 cm
- Bagaj genişliği : 90 cm.
-Ağırlık :
  Min.3100 gr
  Max.3300 gr (kazık ve tamir kitleri dahil ağırlık)
-Paket ölçüleri : 45 x 15 cm
-Kişi Sayısı : 3

Çadır Feneri Hediyelidir !

Makalu Bird 4 Mevsim 3 Kişilik Çadır MKL-12430 yorumları

Makalu Bird 4 Mevsim 3 Kişilik Çadır MKL-12430
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor