Makalu Boyard 4 Mevsim 4 Kişilik Çadır MKL-12435

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Makalu boyard 4 mevsim 4 kişilik çadır mkl-12435 -kubbe yapısı sayesinde yere sabitlemeden ayakta durabilir. -ripstop özelliğe sahip dış kumaş delindiğinde yırtılmaz. -çift tenteli yapısı sayesinde ta...
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Makalu Boyard 4 Mevsim 4 Kişilik Çadır MKL-12435 -Kubbe yapısı sayesinde yere sabitlemeden ayakta durabilir. -Ripstop özelliğe sahip dış kumaş delindiğinde yırtılmaz. -Çift tenteli yapısı sayesinde tamamen su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahiptir. -Ön bagaj alanını genişletmek için üçüncü bir pol bulunur. -Ön girişin haricinde arka tarafta da ufak bir bagaj alanı ile birlikte ikinci bir giriş daha bulunur. -Taban kumaşı ve dış tente kumaşı suya karşı güçlendirilmiştir ve dikiş noktaları da arka taraflardan ısıl işlemle bantlanmıştır. -Ufak tefek malzemeleri yerleştirmek için çadır içinde iki adet cep bulunur. -Çadırı yere sabitlemek için çelik malzemeden yapılmış kazıkları ve gerdirme ipleri mevcuttur. Tamir kiti - Yedek pol mandalı - Pol tamir çubuğu - Yapıştırıcı - Zemin, file ve dış tente için yedek kumaş parçaları - Yedek kazık tokası Teknik Özellikler: -Maksimum Ağırlık : 3,9 kg -Minimum Ağırlık : 3,4 kg -Kişi Sayısı : 4 -Giriş Sayısı : 2 -Dış Materyal : 185T Polyester, Su geçirmezlik 3 000 mm/cm 2 -İç Materyal : Nefes alabilir 190T Naylon + File yapıda üst bölme -Taban :190T Polyester, Su geçirmezlik  6 000 mm/cm 2
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo


Makalu Boyard 4 Mevsim 4 Kişilik Çadır MKL-12435

-Kubbe yapısı sayesinde yere sabitlemeden ayakta durabilir.
-Ripstop özelliğe sahip dış kumaş delindiğinde yırtılmaz.
-Çift tenteli yapısı sayesinde tamamen su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahiptir.
-Ön bagaj alanını genişletmek için üçüncü bir pol bulunur.
-Ön girişin haricinde arka tarafta da ufak bir bagaj alanı ile birlikte ikinci bir giriş daha bulunur.
-Taban kumaşı ve dış tente kumaşı suya karşı güçlendirilmiştir ve dikiş noktaları da arka taraflardan ısıl işlemle bantlanmıştır.
-Ufak tefek malzemeleri yerleştirmek için çadır içinde iki adet cep bulunur.
-Çadırı yere sabitlemek için çelik malzemeden yapılmış kazıkları ve gerdirme ipleri mevcuttur.

Tamir kiti
- Yedek pol mandalı
- Pol tamir çubuğu
- Yapıştırıcı
- Zemin, file ve dış tente için yedek kumaş parçaları
- Yedek kazık tokası

Teknik Özellikler:

-Maksimum Ağırlık : 3,9 kg
-Minimum Ağırlık : 3,4 kg
-Kişi Sayısı : 4
-Giriş Sayısı : 2
-Dış Materyal : 185T Polyester, Su geçirmezlik 3 000 mm/cm 2
-İç Materyal : Nefes alabilir 190T Naylon + File yapıda üst bölme
-Taban :190T Polyester, Su geçirmezlik  6 000 mm/cm 2

Makalu Boyard 4 Mevsim 4 Kişilik Çadır MKL-12435 yorumları

Makalu Boyard 4 Mevsim 4 Kişilik Çadır MKL-12435
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor