Temiz Enerji

MAKTEK OMEGA 32 ELEKTRİKLİ KOMBİ 27.520 kcal/hMaktek Omega Elektrikli Kombi doğalgazın olmadığı her yerde hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılar. Elektrik enerjisini neredeyse %100’e yakın verimle ısı enerjisine dönüştürür, bacasız çalıştığı için herhangi bir atık oluşmaz, karbon ayak izinizi minimuma indirir.

Düşük Elektrik Tüketimi

MAKTEK OMEGA 32 ELEKTRİKLİ KOMBİ 27.520 kcal/hMaktek Omega Elektrikli kombiler tam modulasyonludur,  yani ayarladığınız ısı değerine ulaştıktan sonra cihaz elektrik enerjisi tüketimini minimuma indirir. Düşük kapasiteli modeller özellikle küçük evler için harika bir çözümdür. Örneğin  1+1 stüdyo tipi dairelerde 6 kw -10kw kapasitelerindeki boylersiz modeller herhangi bir abonelik, gaz borusu hattı çektirme vs ihtiyacı olmadan tasarruflu ve pratik bir ısınma sağlar. Tüm elektrikli kombi modellerimiz 3 fazlı (380 V) üretilmektedir. Sadece 6 KW, 10 KW ve 12 KW’lık cihazlarımız kabloları birleştirilerek monofaze (220 V) olarak kullanılabilmektedir. Bu şekilde kullanabilmek için sayaçtan önceki sigorta ve sayaç amper değerinin uygun olması gerekmektedir.

Tam Güvenli

MAKTEK OMEGA 32 ELEKTRİKLİ KOMBİ 27.520 kcal/h3 Bar emniyet ventili ile yüksek basınca karşı korumalıdır. Sirkülasyon pompası ve ısıtıcı hazne üzerindeki iki adet hava pürjörü ile emniyetli çalışır. Cihazla birlikte verilen kaçak akım rölesiyle güvenlidir. Anti kireç sistemi ile şebeke suyundaki kirecin kombinin fonksiyonlarına ve içinde bulunan parçalara verebileceği zararlar minimuma indirgenmiştir. Bir bar emniyet anahtarı ile susuz çalışmaya karşı tam koruma sağlanmıştır. Aşırı ısınmaya karşı limit termostat emniyeti  vardır.
Tam Konforlu

MAKTEK OMEGA 32 ELEKTRİKLİ KOMBİ 27.520 kcal/hOpsiyonel telefon bağlantısı modülüyle evinizden uzakta olsanız bile Maktek elektrikli kombinizi çalıştırabilirsiniz. Ayarlanan sıcaklıkta kullanım sıcak suyu elde edersiniz, hem de sabit ısıda.

Maktek Elektrikli Kombide konfor standartı çok yüksektir çünkü kalorifer sistemi süratle rejime girer ve çok kısa zamanda ortam sıcaklığı ayarlanan değere ulaşır. Yerden ısıtma sistemleri için özel çalışma modu ile her türlü ısıtma çözümünde kullanılabilir.Opsiyonel olarak satın alabileceğiniz kablosuz oda termostadı sayesinde istenilen sıcaklıklarda gece ve gündüz zaman saati programları yapabilirsiniz. Laboratuar koşullarında cihaz devredeyken 32 desibel olarak ölçümlenen ses seviyesi ile  elektrikli kombiniz kütüphane ortamından bile daha sessiz çalışır, varlığını unutursunuz.
MAKTEK OMEGA 32 ELEKTRİKLİ KOMBİ 27.520 kcal/h

MAKTEK OMEGA 32 ELEKTRİKLİ KOMBİ 27.520 kcal/h yorumları

MAKTEK OMEGA 32 ELEKTRİKLİ KOMBİ 27.520 kcal/h
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor