Maxfield Wıreless Chargıng Powerbank 10.000 mAh Siyah

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Ürün Tipi : Taşınabilir Şarj Cihazı
6 Taksit Seçeneği
Ürün Özellikleri:
ÜRÜN TİPİ Taşınabilir Şarj Cihazı
Açıklama
Model Kodu 2310004

Kablosuz şarj eden powerbank siyah renk tasarımı ile sunulmuştur. Taşınabilir özelliği ile bilinen ürün mobil cihazların kablosuz şarj edilmesini sağlıyor. Endüktif şarj etme özelliği olan cihaz sayesinde uzun yolculuklar veya elektriğin olmadığı yerlerde de etme uzun süre şarj imkanları sunuyor. Ürün kullanım kolaylıklarının yanı sıra akıllı telefonların hepsi ile uyumlu olması alıcılarını rahatlatmıştır. Sürekli yolculuk yapan veya sürekli cihazı yüzünden şarj sorunları yaşayan herkesin kolaylıkla sahip olacağı bir üründür.

Kablosuz şarj eden powerbank kullanarak telefon şarj etmek için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Yapmanız gereken Maxfield kablosuz şarj cihazının üst yüzeyine telefonunuzu bırakmak olacaktır. Cihaz direk devreye girecek ve telefon şarjı yapmaya başlayacaktır. Diğer ürünlerinizi şarj etmek için de USB çıkışını kullanmanız mümkün olmaktadır. Hiçbir kablo ve elektrik prizine ihtiyacınız olmadan telefonunuz yanınızda şarj olacaktır.

Yüksek şarj gücü

Kablosuz şarj eden powerbank 10.000 mAh şarj gücüne sahip olmasından ötürü yaklaşık 1 haftalık şarj ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Yaklaşık 5 saatte 10.000 mAh enerji depolayabilmektedir. Dışarıda sürekli olmak zorunda olanlar için vazgeçilmez bir ürün. Her yerde kolaylıkla ürünü çıkararak telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Ayrıca ürünün kauçuk dış yapısı sayesinde telefonunuz düşmez veya kaymaz.

Maxfield Wıreless Chargıng Powerbank 10.000 mAh Siyah yorumları

Maxfield Wıreless Chargıng Powerbank 10.000 mAh Siyah
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor