Ürün Filtresi
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Michael kors erkek kol saati modelleri ucuz michael kors saat fiyatı

30 adet ürün listelendi.
30 adet ürün listelendi.

Michael Kors İle Tarzın Belli

Oldukça farklı bit tutku olan kol saati, hepimiz için ayrı bir öneme sahiptir. Farklı kıyafetler ile farklı kombinler oluşturmak açısından da etkili olan kol saatleri, dünya genelinde yaygın olan markalar tarafından üretilir. Bu markalardan özellikle Michael Kors oldukça farklı tarzı ile tercih edilen ürünler üretmektedir. Genellikler Michael Kors Erkek Kol Saati farklı beklentileri olanlara en güzel cevapları sunan ürünlerden oluşmaktadır. Farklı kordon alternatifleri bulunan bu özel tasarımlar, iç dizaynı ile kombin şeklinde tasarlanan saatlerden oluşmaktalar. Bu hoş tasarımlar klasik, spor ve abiye olmak üzere farklı şekillerde kullanıma sunulan modellerden oluşuyor. Bu zengin model çeşitliliği içinde kesinlikle sizler de en etkin sonuçları alabilirsiniz.

Michael Kors Erkek Kol Saati Özellikleri


Oval ya da yuvarlak kasaları ile farklı bir ambiyansı da elde edeceğiniz bu özel parçalar, çelik, deri, metal, plastik/ silikon, seramik, kumaş, ahşap ve titanyum kordonlar ile harika bir konsepte kavuşuyor. Saat camlarında ise mineral, safir ve kristal tercih eden Michael Korsa markası, mekanizma olarak dijital/ analok, Quartz ve sadece analog olan mekanizmaları kullanıyor. Michael Kors Erkek Kol Saati modellerinde 11 metre ve 50 metre üzerinde suya dayanımın haricinde, el yıkamada suya dayanıklılık şekilleri de bulunmaktadır. Kronometre, takvim ve alarm gibi fonksiyonlar ise modele göre değişim göstermektedir. Kasa renklerinde ise özellikle sarı, altın, pembe altın, gri ve bakır renkleri kullanılmakta. Bu renk zenginliği ürünlerin çok daha etkin kitlelere ulaşabilmesini sağlıyor. Bay ve bayan seçeneklerinde de etkili şekilde kullanılan bu renkler ile en özel sonuçları en farklı şekilde elde etmek mümkün olacak.

Genel olarak Michael Kors markasının dayanımlı özel ürünleri spor ve klasik versiyonlarda çok hoş şekilde sunuluyor. Bu şekilde bay ve bayan kol saatlerinde dünyanın sayılı markaları arasında yerini almaktadır. Etkin bir ürün kullanmak isteyen beylerin ilk tercihlerinden biri olan Michael Kors Erkek Kol Saati en farklı şekillerde beklentileri karşılamayı bilen özel tasarımlardır. Etkili ve ideal yapıları nedeni ile seçkin erkeklerin ilk tercihini oluşturan bu ürünler, en ideal kullanım şekilleri ile sizlere de farklı bir şekilde özgüven aşılayacaktır. Karizmatik duruşları ile en farklı ve özel yapıya sahip olan bu etkili ürünler sayesinde sizler de çok farklı etkileri tüm kullanımlarınızda elde edebilirsiniz. Bu şekilde ister klasik giyim tercih edin, isterseniz spor kesinlikle kombinlerinizi en iyi şekilde bu modeller ile sağlayabilirsiniz.
yükleniyor