Microsoft RVF-00051 Arc Touch Kablosuz Fare

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Bağlanti : Kablosuz
Mouse Tipi : Dokunmatik Mouse
Sistem Uyumu : Windows Vista, Windows XP (Windows XP 64-bit hariç)
Tuş Sayisi : 3
Microsoft touch teknolojisi iş başında. bluetrack technology sayesinde neredeyse her yerde kullanın, pürüzlü bir ahşap yüzeyin veya halının üzerinde bile(şeffaf cam veya aynalı yüzeylerde çalışmaz)
6 Taksit Seçeneği
Ürün Özellikleri:
BAĞLANTI Kablosuz
Mouse Tipi Dokunmatik Mouse
SİSTEM UYUMU Windows Vista, Windows XP (Windows XP 64-bit hariç)
TUŞ SAYISI 3
Açıklama
Model Kodu RVF-00051
Üretici Kodu RVF-00051
Microsoft touch teknolojisi iş başında. BlueTrack Technology sayesinde neredeyse her yerde kullanın, pürüzlü bir ahşap yüzeyin veya halının üzerinde bile(şeffaf cam veya aynalı yüzeylerde çalışmaz)
Kullanmak için bükün, saklamak için yassılaştırın
Optik BlueTrack Technology

Microsoft RVF-00051 Arc Touch Kablosuz Fare yorumları

Microsoft RVF-00051 Arc Touch Kablosuz Fare
Çok İyi (145)
88%
İyi (6)
4%
Ne İyi / Ne Kötü (5)
3%
Kötü (3)
2%
Çok Kötü (5)
3%

4.7

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor